Kamil Szewczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Szewczyk: Awans? Oczywiście, że tak!

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Sety numer jeden i trzy nie były takie pewne, ale dzięki temu wiemy nad czym mamy pracować na mecze z Wyszkowem w play-off'ach. Nie powinniśmy dopuścić do takiej sytuacji jak w trzecim secie, gdy przegrywaliśmy już sześcioma punktami. Cieszy jednak to, że potrafiliśmy wygrać i zakończyć rundę zasadniczą wynikiem 3-0 - powiedział po wygranej z Augustowem Kamil Szewczyk.

- To czy jesteśmy mocną drużyną pokaże koniec sezonu. Jak zrobimy awans to, to będzie oznaczało, że jesteśmy mocni.

- Przed Wyszkowem będziemy ćwiczyli dużo ustawień, żeby cały czas się zgrywać. W tym sezonie zrobiliśmy już dużo i nie sądzę, byśmy mogli wiele rzeczy poprawić. Pozostały raczej szczegóły, bo jedna piłka może zadecydować czy będzie awans, czy nie.

- A czy będzie awans? Oczywiście, że tak! Trzeba być dobrej myśli, po to jesteśmy w tej drużynie i chcemy to zrobić. Gdybyśmy tak nie myśleli, to by nas tu nie było.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.