Łukasz Gutkowski
REKLAMA

Pięciobój

Gutkowski 20. w Budapeszcie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Budapeszcie odbyły się halowe zawody międzynarodowe w pięcioboju nowoczesnym, w których wzięło udział dwóch zawodników Legii. Daniel Ławrynowicz niestety odpadł w eliminacjach, zaś Łukasz Gutkowski z drugiego miejsca w swojej grupie kwalifikacyjnej, awansował do finału. W nich ostatecznie zajął 20. miejsce.

Legionista w pływaniu uzyskał czas 2:01,59 min., o ponad minutę lepszy niż w eliminacjach i po pierwszej konkurencji plasował się na miejscu 11. W szermierce Gutkowski wygrał 14 pojedynków, zdobywając 184 punkty, a na parkurze dzięki bezbłędnemu przejazdowy uzyskał 300 punktów i do biegu ze strzelaniem przystępował z 20. pozycji. Przyzwoity wynik w biegu ze strzelaniem sprawił, że legionista minął metę jako 20. Zwyciężył Niemiec, Patrick Dogue.

Za 3 tygodnie w Budapeszcie odbędą się pierwsze w tym sezonie zawody Pucharu Świata.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
syrenka - 03.03.2021 / 08:35, *.orange.pl

Cieszy mnie każde pojawienie się Legionistów na międzynarodowej arenie. Tych, którzy są dziś w Legii i którzy byli wczoraj. Wczoraj były urodziny Pana Kazimierza Górskiego, w sobotę Iga Świątek wygrała turniej tenisowy, a jeszcze niedawno czytałem tutaj Iga śmiga! Stary już jestem coraz mniej rozumiem

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.