fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Slisz i Kapustka w szerokiej kadrze reprezentacji

źródło: 90minut.pl

Selekcjoner reprezentacji Paulo Sousa ogłosił szeroką kadrę reprezentacji Polski na mecze eliminacji do mistrzostw świata z Węgrami (25 marca, godz. 20:45, Budapeszt), Andorą (28 marca, godz. 20:45, Warszawa) i Anglią (31 marca, godz. 20:45, Londyn). Ostateczna kadra zostanie podana 15 marca.

Bramkarze: Bartłomiej Drągowski (ACF Fiorentina, Włochy), Łukasz Fabiański (West Ham United FC, Anglia), Łukasz Skorupski (Bologna FC 1909, Włochy), Wojciech Szczęsny (Juventus FC, Włochy).

Obrońcy: Jan Bednarek (Southampton FC, Anglia), Bartosz Bereszyński (UC Sampdoria, Włochy), Paweł Dawidowicz (Hellas Verona FC, Włochy), Kamil Glik (Benevento Calcio, Włochy), Michał Helik (Barnsley FC, Anglia), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów, Ukraina), Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Arkadiusz Reca (FC Crotone, Włochy), Maciej Rybus (Łokomotiw Moskwa, Rosja), Sebastian Walukiewicz (Cagliari Calcio, Włochy).

Pomocnicy: Rafał Augustyniak (Urał Jekaterynburg, Rosja), Kamil Grosicki (West Bromwich Albion FC, Anglia), Kamil Jóźwiak (Derby County FC, Anglia), Bartosz Kapustka (Legia Warszawa), Michał Karbownik (Brighton & Hove Albion FC, Anglia), Mateusz Klich (Leeds United FC, Anglia), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), Grzegorz Krychowiak (Łokomotiw Moskwa, Rosja), Karol Linetty (Torino FC, Włochy), Jakub Moder (Brighton & Hove Albion FC, Anglia), Przemysław Płacheta (Norwich City FC, Anglia), Bartosz Slisz (Legia Warszawa), Sebastian Szymański (Dinamo Moskwa, Rosja), Piotr Zieliński (SSC Napoli, Włochy).

Napastnicy: Dawid Kownacki (Fortuna Düsseldorf 1895, Niemcy), Robert Lewandowski (FC Bayern München, Niemcy), Arkadiusz Milik (Olympique de Marseille, Francja), Krzysztof Piątek (Hertha BSC Berlin, Niemcy), Karol Świderski (PAOK, Grecja).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
cuLt - 05.03.2021 / 19:59, *.amazonaws.com

No tak,zmienił stryjek tylko kijek...

odpowiedz
Heniek - 06.03.2021 / 06:34, *.centertel.pl

@cuLt: nie którym to nawet Mourinho by nie pasował. Amazonaws odistaluj tego wirusa!

odpowiedz
Kader - 05.03.2021 / 19:07, *.amazonaws.com

Brawo Kapustka, wracasz do formy i do reprezentacji. Tak trzymaj

odpowiedz
Reklama kaszlu - 05.03.2021 / 18:30, *.t-mobile.pl

Dwóch piłkarzy Legii, dwóch Pogoni i po jednym z Lecha i Rakowa. Tak poza tym cała reprezentacja kraju grająca w zagranicznych klubach. Co za czasy...

odpowiedz
L - 05.03.2021 / 21:11, *.netcom.no

@Reklama kaszlu:

No takie właśnie czasy. Ale czego oczekiwać po 32(?) lidze w Europie?

odpowiedz
bizon - 05.03.2021 / 18:28, *.centertel.pl

No to jest bardzo szeroka kadra. Ciekawe ile nazwisk zostanie skreślonych?

odpowiedz
Lupus - 05.03.2021 / 19:53, *.centertel.pl

@bizon: Ma zostać 20-23 grajków

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 05.03.2021 / 22:29, *.play-internet.pl

@bizon: 10-12 nazwisk, powołanych zostanie 23-25 zawodników na zgrupowanie

odpowiedz
Rio - 05.03.2021 / 18:11, *.t-mobile.pl

I dalej ten fanatyk futerek Krychowiak (gra tylko do najbliższego obrońcy, ewentualnie do bramkarza)

odpowiedz
bronek49 - 05.03.2021 / 18:02, *.chello.pl

z jakiej racji w tej szerokiej kadrze znalazł się Slisz to jakaś farsa

odpowiedz
Autor - 05.03.2021 / 21:34, *.236.113

@bronek49: farsa to komentarze takich speców jak ty. Chłopak młody a w destrukcji już kozak nie znasz się na piłce . Lepiej przypatrz się jego zachowaniom na boisku i później oceń jak wywiązuje się z zadań boiskowych bo nie błysnąłeś kolego ;) Slisz to materiał na kozaka i mam nadzieję że nie dłużej niż w dwa następne sezony rozkręci sie i osiągnie poziom poza ekstralklasowy

odpowiedz
Pawciu - 05.03.2021 / 16:31, *.play-internet.pl

Gratulacje

odpowiedz
Juno - 05.03.2021 / 16:24, *.chello.pl

Droga redakcjo, nie chcę się mądrzyć, ale nie Łokomotiw, a Lokomotiw.

odpowiedz
ziutek - 05.03.2021 / 23:31, *.vectranet.pl

@Juno: To na przyszłość ekspercie się nie mądrzyj bo głupoty piszesz.

odpowiedz
Juno - 06.03.2021 / 14:20, *.chello.pl

@ziutek: Mylisz się stary. Obczaj -  https://www.youtube.com/watch?v=Om6aN8wKKIg
1 min. 24 sek. - wyraznie słychać - Lokomotiw. I żeby było jasne, jestem za Legią!!!! Bez spiny!!!

odpowiedz
kalosz - 05.03.2021 / 16:19, *.mm.pl

nareszcie.... alleluja:) swoja droga ciekawe jak dlugo selekcjonar wytzryma z polskim gwiadostwem i wszech wiedącymi pilkarzykami majacych sie za madrzejszych od trenera...

odpowiedz
Maniek - 05.03.2021 / 16:14, *.centertel.pl

A gdzie Wieteska i Jedza ? Dlaczego zostali pominięci. Przecież są najlepsi.

odpowiedz
Hiszpan - 05.03.2021 / 17:09, *.play-internet.pl

@Maniek: Dupa nie trener. Jak można pominąć nasz duet - wierną kopię Costacurty i Maldiniego.

odpowiedz
Zgred - 05.03.2021 / 18:00, *.02.net

@Maniek: właśnie chyba pomylił nazwiska :)

odpowiedz
Student_L - 05.03.2021 / 23:51, *.play-internet.pl

@Maniek: podpinam się pod pytanie. Przecież są w top 5 defensorów europejskich

odpowiedz
Afro - 06.03.2021 / 08:14, *.chello.pl

@Hiszpan: wytłumaczenie dzieciom z forum kto to był to jak próbować mówić o kasecie magnetofonowej, dyskietce czy, że na bajkę trzeba było czekać do wieczora. Pozdrawiam.

odpowiedz
Hiszpan - 06.03.2021 / 08:17, *.telnaptelecom.pl

@Student_L: 13 marca pod Ł3 pikieta. Nie ma naszej zgody na pomijanie Babola i Kupona w powołanych. Nie będzie Souza pluł nam w twarz.

odpowiedz
Maniek - 07.03.2021 / 11:39, *.chello.pl

@Hiszpan: No właśnie, jak tak mozna, to się w głowie nie mieści.

odpowiedz