Bartosz Slisz i Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści o powołaniu do kadry

źródło: Legia Warszawa

Bartosza Kapustka: O powołaniu dowiedziałem się schodząc z treningu. Kierownik naszej drużyny powiedział, że ma dla mnie pismo. Początkowo nie wiedziałem o co chodzi, ale za moment zrozumiałem. To oczywiście szeroka kadra, więc podchodzę do tego spokojnie, jednak cieszę się, że zostałem doceniony i trener Sousa zainteresował się moją osobą. To wielka przyjemność być na tej liście, natomiast – jak podkreślam – zachowuję chłodną głowę. Dalej skupiam się na tym, aby grać jak najlepiej w Legii i chcę zrobić wszystko, by znaleźć się na kolejnej liście powołanych. Zupełnie nie miałem żadnych oczekiwań, nie nakładałem na siebie jakiejkolwiek presji z tym związanej. Czuję radość, ale dumę poczuję dopiero wtedy, gdy rzeczywiście przyjadę na zgrupowanie.
Bartosz Slisz: Akurat jadłem posiłek po treningu, kiedy dziewczyna napisała do mnie z gratulacjami. Początkowo w ogóle nie wiedziałem o co chodzi i chwila minęła, zanim zrozumiałem, co się stało. To bardzo fajne uczucie, ale nie czuję jakiejś szalonej ekscytacji, bo to jednak dopiero szeroka kadra. Oczywiście w środku zrobiło mi się bardzo miło, natomiast na eksplozję radości pozwolę sobie dopiero w momencie, w którym dostanę powołanie do wąskiej kadry na marcowe mecze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Sylwester stankowski - 07.03.2021 / 13:04, *.centertel.pl

Kapustka to nie da rady w karze

odpowiedz
PLBBOY - 07.03.2021 / 08:18, *.inetia.pl

Ja będę czuł ekscytację jeśli dzisiaj że Śląskiem wygracie.

odpowiedz
tomis(L)avsky - 06.03.2021 / 21:47, *.chello.pl

pewnie jak Ślisz ddostał gratulacje o dziewczyny to mu się ciepło zrobiło
dopiero jak się dowiedział z jakiego powodu to odetchnął

odpowiedz
Elusia Tv - 06.03.2021 / 19:57, *.214.13

Bartek,jestem z Tobą i cały Tarnów trzyma za Ciebie kciuki,żebyś dostał się do reprezentacji Polski.Trzymaj Tak dalej,grasz świetnie,myślę ,że będziesz dalej mam dostarczał miłych chwil.powodzenia

odpowiedz
hajdukL - 06.03.2021 / 16:58, *.tpnet.pl

Nasz kadra rośnie w siłę. Po takim występie tych asów jak z Piastem (szczególnie Wszołka) nie powinno się mieć wątpliwości, że nowemu trenerowi kadry ktoś te kandydatury podsuwa.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.03.2021 / 09:55, *.orange.pl

Wydaje mi się, że selekcjoner w ten sposób wysyła sygnał zawodnikom, na których chciałby podczas swojej kadencji liczyć. Tylko sygnał, bo prawda jest taka, że ani Slisz, ani tym bardziej Kapustka nie są wystarczająco dobrzy na kadrę. Liczę, że w przyszłości to się zmieni.

odpowiedz
Prg - 06.03.2021 / 22:14, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: znawca niczego

odpowiedz
Nadi - 06.03.2021 / 08:23, *.tpnet.pl

W Anglii,grają Fabiański jeden z najlepszych bramkarzy,Bednarek bardzo dobry obronca Klich jeden z najlepszych, w Leeds,Kamil Grosicki,najlepszy zawodnik Hull,kilka razy zawodnikiem meczu,pomógł wejść Wes Brom do Preme Lig,obecnie dobrze szło Plachecie i Jóźwiakowi,Bielik też bardzo dobry,Kapustka też był na wyspach ,tam nie grał ,dobrze że go Legia wzięła,bo skończył w jakimś słabszym klubie,On lubi się lansować,gra na Zachodzie to ciężki kawałek chleba,sam Moder mówił ,że teraz ciężkie treningi nie to co w Polsce,też jest super zawodnikiem,Karbownik,szybki i zdolne ale na razie na ławce,on się będzie uczył ale to talent,natomiast Kapustka za słaby

odpowiedz
Herr General - 06.03.2021 / 00:28, *.chello.pl

Bartosz tu, Bartosz tam... brakuje tylko Karwana. Dobrze, że z Amiki Ślusarskiego nie powołał.

odpowiedz
Hugon - 05.03.2021 / 22:56, *.vectranet.pl

Wygląda na to że Miodek dogadał się z Sousą zagra Slisz i do sprzedania.

odpowiedz
Lupus - 05.03.2021 / 19:56, *.centertel.pl

Wg trenera Sousy to ma być tylko mobilizacja do lepszej gry , a kiedyś może traficie do kadry.

odpowiedz
PLK - 05.03.2021 / 23:59, *.cyfrowypolsat.pl

@Lupus: co za bzdury!!!

odpowiedz
WETERAN - 05.03.2021 / 18:55, *.chello.pl

Gratulacje. To na pewno wyróżnienie i mobilizacja. Powodzenia!

odpowiedz