Szymon Włodarczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Włodarczyk: Występ oceniam pozytywnie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Uważam, że był to pozytywny występ, chociaż oczywiście zawsze można więcej wyciągnąć. Piłka mnie szukała, ale czasami brakowało kilku centymetrów. Ogólnie debiut w pierwszym składzie oceniam jako udany - powiedział po meczu ze Śląskiem Szymon Włodarczyk.

- W jednej sytuacji, kiedy piłka do mnie dotarła po obronie Putnockiego, chciałem już oddawać strzał, jednak dobiegał do mnie już obrońca, więc to uderzenie nie byłoby celne. Krzyczał do mnie "Kapi", żebym zagrał do środka, więc to zrobiłem. W sumie była z tego jakaś sytuacja, mogłem strzelać, ale wolałem podać do środka.

- Nie mieliśmy kłopotów z opanowaniem nowego ustawienia. Jesteśmy przygotowani na wiele różnych formacji. Trenujemy sporo różnych schematów, więc po tym meczu nie mamy problemu, aby dostosować się do jednego z nich.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Matt - 10.03.2021 / 21:32, *.tpnet.pl

Ucz się od ojca.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 10.03.2021 / 23:46, *.amazonaws.com

@Matt: No właśnie,stary Włodar powinien razem z Mosòrem założyć szkółke,Włodar⚽️Mosòr,pod patronatem Legii Warszawa,można?

odpowiedz
Dexter - 09.03.2021 / 15:50, *.centertel.pl

Jak te lata szybko leca jeszcze niedawno Boruc gral w pierwszym składzie z Piotrem Włodarczykiem a teraz z jego synem

odpowiedz
Ja1916 - 08.03.2021 / 18:37, *.vectranet.pl

Wlodar za wysoko !

odpowiedz
bronek49 - 08.03.2021 / 17:24, *.chello.pl

praca i tylko praca ale widzę że szykościa i zwrotnoscą nie imponuje tutaj trzeba duzo poracowac

odpowiedz
Adam - 08.03.2021 / 16:06, *.chello.pl

Dobrze, że chociaż on. Nadal mam wrażenie, że dostaje te szansy za nazwisko.

odpowiedz
Obiektywny - 08.03.2021 / 11:49, *.play-internet.pl

Za taki tupet odsunac go od pierwszego zespołu.
Co za buta.

odpowiedz
Paco - 08.03.2021 / 10:41, *.190.43

Do ojca to jeszcze dużo brakuje ale pracuj może się uda. Na razie trzeba grać na niższym poziomie.

odpowiedz
tekken (L) - 08.03.2021 / 09:45, *.230.80

Dobrze było. W końcu pressing zaczął jakoś funkcjonować. Nie ma kto dogrywać napastnikom, poza Wszołem i tu jest bul.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 08.03.2021 / 09:41, *.landirenzo.pl

Ja tam niestety nie widziałem pozytywów w tej grze ...

odpowiedz
Mario - 08.03.2021 / 09:34, *.centertel.pl

Jesli się sam chwalisz to tak jakbyś się kupą smarował. Pozdrawiam

odpowiedz
Wolfik - 08.03.2021 / 09:25, *.mm.pl

Nie chcę się znęcać oceniając ten występ, zatem wolę pomilczeć. Fajnie, że młody dostaje szansę na grę, gorzej jak zaczyna ją sam oceniać. Przydałoby się trochę lodu na głowe....

odpowiedz
Jasio - 08.03.2021 / 08:01, *.telkab.pl

Przegral wszystko co mogl przegrac. Czesto nawet nie probowal. Słabizna.

Moze sie jeszcze rozkreci. Jeezcze ze 2 wystepy pewnie jeszcze zaliczy. Jak znow zagra takie dno jak dzis, to szybko go pozegnamy i zapomnimy o nim.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.03.2021 / 07:24, *.chello.pl

Przecież on od piłki uciekał! Obejrzyjcie ten mecz! Przede wszystkim, niech obejrzy go zainteresowany. Koniecznie w asyście dorosłego. Pójdź dziecię, ja cię uczyć każę - za wcześnie na Legię.

odpowiedz
Syn trenera - 08.03.2021 / 07:13, *.vectranet.pl

To żeśmy chyba synku inne mecze oglądali...

odpowiedz
Medalik - 08.03.2021 / 06:33, *.play-internet.pl

Czy naprawdę ta nasza młodzież ma tak mało ambicji że po tak bezbarwny pokazie ocenia się go za pozytywny, jest to przykre i zle wróży przyszłości. Mam nadzieję że chłopak zejdzie na ziemię, albo slowik go sprowadzi, bo jak dla mnie jedyne co zaprezentował dzisiejszego dnia to pycha podczas wywiadu, niczym innym się nie wyróżnił.

odpowiedz
Legia⚽️King - 08.03.2021 / 01:45, *.37.12

Wiècej odwagi,wykorzystaj swoje najlepsze cechy,klej piłle do siebie,przegládaj sytuacje,myśl szybko i szybciej biegaj nie pèkaj,poczátki trudne ,odwagi i sprint z piłkà do bramki przeciwnika,trenuj mocniej,jedz zdrowiej,wypoczywaj zdrowo,powodzenia aaa nie przejmuj sie starym swoim,on już by chciał żebyś gwiazdà był ale musisz zapracować na to a bèdziesz ✨⚽️✨

odpowiedz
olew - 07.03.2021 / 22:38, *.vectranet.pl

piłka go istotnie szukała, ale bez wzajemności

odpowiedz
Flotus - 07.03.2021 / 22:16, *.plus.pl

Poważnie? On dotknął piłkę biegał? Gralismy w 10

odpowiedz
AAA - 07.03.2021 / 22:03, *.chello.pl

Pozytywny występ?
Naprawdę tak się oceniasz?
W takim razie takich pozytywnych występôw już w Legii mieć nie będziesz.

odpowiedz
Pierwszy - 07.03.2021 / 21:58, *.75.251

Walcz, dawaj z siebie wszystko a będzie dobrze.

odpowiedz
dino - 07.03.2021 / 21:57, *.plus.pl

Posumowujac jednym słowem nędza

odpowiedz