REKLAMA

Pływanie

Wyniki legionistów w PP w Ostrowcu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się pływackie zawody Arena Grand Prix Pucharu Polski, w których wystartowało dwóch zawodników sekcji pływackiej Legii. Jan Marczewski zajął miejsce 29. na dystansie 50 metrów stylem klasycznym, z kolei Stefan Dobrowolski w swojej kategorii wiekowej był 42. na 50m stylem dowolnym.

Wyniki legionistów:
50m stylem dowolnym (16 lat): 42. Stefan Dobrowolski 27,15s
50m stylem klasycznym (17-18 lat): 29. Jan Marczewski 34,07s

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.