fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Legia Warszawa 3-1 Camper Wyszków

Hugollek, Mishka, źródło: Legionisci.com

W pierwszym meczu 1. rundy play-off siatkarze Legii Warszawa wygrali z Camperem Wyszków 3-1. Stan rywalizacji: 1-0 dla Legii. Kolejne spotkanie zostanie rozegrane już jutro o godzinie 18. Gra toczy się do trzech zwycięstw.Fotoreportaż z meczu - 20 zdjęć Hugollka

Początek meczu należał do gości, ale legioniści zdołali odrobić straty. Później spotkanie było bardziej wyrównane. Niestety, Jakub Sutryk po asie serwisowym wykonał serwis autowy i to Camper wygrał pierwszą część gry. Drugi set rozpoczął się po myśli Legii. Gospodarze prowadzili już 8-2. Później nieco oddali pola przeciwnikowi, ale ostatecznie zakończyli drugiego seta asem serwisowym i wynikiem 25-19. Trzeci set toczył się pod dyktando legionistów, którzy wygrali 25-16. Czwartą partię Legia rozpoczęła doskonale - gospodarze prowadzili już 4-0. Gra gości kompletnie się posypała. W pewnym momencie Legia prowadziła nawet 16-5. Przy stanie 21-6 zwycięstwo legionistów było już oczywiste. Ostatecznie set zakończył się wynikiem 25-11.


II liga: Legia Warszawa 3-1 Camper Wyszków
Sety: 23-25, 25-19, 25-16, 25-11


Legia: Patryk Akala 9, Maciej Stępień 3, Arkadiusz Żakieta 19, Tomasz Obuchowicz 10, Szymon Pałka 10, Jan Gawryś 9, Bartosz Tomczak (L)
Rezerwa: Jakub Sutryk 1, Damian Kraśniewski 0, Mariusz Godlewski 0

Fotoreportaż z meczu - 20 zdjęć Hugollka

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.