fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

4 galerie

Fotoreportaże z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zapraszamy do obejrzenia z sobotniego wieczoru przy Łazienkowskiej 3. Na boisku piłkarze pokonali Wartę, na trybunach elegancko prezentował się napis "Żyleta jest zawsze z Wami", a przy stadionie spora grupa kibiców prowadziła doping, który słyszalny był na obiekcie. Nie zabrakło flag i różnej pirotechniki.

Fotoreportaż z meczu - 48 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu - 22 zdjęcia Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z trybuny Torwar - 31 zdjęć Hagiego
Fotoreportaż z trybuny Torwar - 36 zdjęć Michała Wyszyńskiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Pawciu - 14.03.2021 / 12:44, *.net.pl

Taka oprawa byla by super przy pelnych trybunach !!

odpowiedz
Daro - 14.03.2021 / 12:25, *.as43234.net

BRAWO (L)

odpowiedz
exsa - 14.03.2021 / 10:34, *.tpnet.pl

Pieknie to wszystko wyglada i oby tak dalej do skutku az otworza stadiony ! Dziekujemy i pozdrawiamy - LEGIA !!!!

odpowiedz
gazza - 14.03.2021 / 09:24, *.inetia.pl

Świetne foty Wojtek ! Brawo i podziękowania !

odpowiedz
Szelki - 14.03.2021 / 06:11, *.jmdi.pl

Cieszę się że mogłem tam być, zobaczyć mordeczki. Dawno się tak nie czułem. Dzięki ludzie że tam byliście i nie dajecie się zwariować. Pozdro

odpowiedz
Portki - 14.03.2021 / 06:57, *.chello.pl

@Szelki: bylo fajnie, to był muj pierwszy mecz

odpowiedz
Janusz tv - 14.03.2021 / 12:37, *.com.mx

@Portki: Szelki pierwszy na wyjeździe z rodzinnego Jadwisina ;)

odpowiedz
c u L⚽️L e g I a - 14.03.2021 / 02:10, *.amazonaws.com

Brawo!Wszyscy!Legia!Legia!Legia!

odpowiedz