REKLAMA

Kick-boxing

11 medali legionistów w Skarżysku-Kamiennej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

12 zawodników kick-bokserskiej Legii wzięło udział w III Świętokrzyskim Turnieju Kick-boxingu, który dla legionistówe był formą przygotowań do kwietniowych mistrzostw na Kaszubach. Najlepiej w Skarżysku-Kamiennej zaprezentował się nasz debiutant, Maciej Kruszewski, który zwyciężył w formule kick-light w kat. -63kg juniorów, wygrywając dwie walki, w tym walkę finałową przed czasem.

Pierwsze miejsce wśród seniorek w kick-light, kat. -55kg zajęła Katarzyna Białas, srebro w tej samej kategorii - Karolina Zińczuk, a srebrny medal w kat. -60kg seniorek - Justyna Sokół. Legioniści ponadto przywieźli 7 brązowych medali. Zdobyli je Aleksander Bielecki (kick-light juniorów, -89kg), ALeksandra Ławruszonis (kick-light juniorów, -55kg), Marcin Grzech i Maciej Florys (kick-light seniorów, +94kg), Kacper Łuczak i Michał Siurawski (kick-light seniorów, -84kg), Adam Król (kick-light seniorów, -69kg),

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
zawisza82 - 15.03.2021 / 16:52, *.chello.pl

W końcu Legioniści zawitali do Skarżyska. Super, teraz czekamy na piłkarzy :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.