Camper - Legia - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Camper Wyszków 3-2 Legia Warszawa

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W trzecim meczu pierwszej rundy play-off II ligi siatkówki Legia Warszawa przegrała 2-3 na wyjeździe z Camperem Wyszków. Pierwsze dwa spotkania rozegrane w stolicy wygrali legioniści po 3-1.

Stan rywalizacji 2-1 dla Legii. Czwarte spotkanie odbędzie się w Wyszkowie już w niedzielę o godzinie 18, a ewentualne piąte za tydzień w Warszawie. Do turnieju półfinałowego play-off awansuje drużyna, która wygra trzy mecze.

- Nie zagraliśmy złego spotkania, bo jak spojrzymy na statystyki, to obydwa zespoły miały powyżej 50% skuteczności w ataku. Serwis też był porównywalny, więc decydowały detale. Wydaje mi się, że były to początki setów. Musimy o nie bardziej zadbać, bo ciężko się gra, gdy rozpoczyna się seta czterema czy pięcioma punktami straty. To zadecydowało o wyniku tego spotkania. - powiedział po meczu trener Legii Mateusz Mielnik.

II liga: Camper Wyszków 3-2 Legia Warszawa
Sety: 25-20, 14-25, 25-20, 22-25, 15-8

Fotoreportaż z meczu - 28 zdjęć Hugollka

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.