Tomasz Obuchowicz - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Obuchowicz: To nie był nasz dzień

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- To nie był nasz dzień. Camper zagrał dobre spotkanie, podbijali dużo piłek i byli bardzo skuteczni w kontrach. Niestety źle weszliśmy w ten mecz od początku, bo gospodarze uzyskali pięciopunktową przewagę i trzeba było gonić. To samo było w tie-breaku. Na takim poziomie to ciężko utrzymać równą grę - powiedział Tomasz Obuchowicz.

- W grudniu udało nam się takie straty odrobić, ale to był zupełnie inny mecz. Teraz skupiamy się na niedzielnym spotkaniu, trzeba zrobić swoje. Jestem przekonany, że jak zagramy swoją siatkówkę to się uda. Wierzymy w to wszyscy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.