fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Amp futbol

Start sezonu przesunięty o miesiąc

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Inauguracja sezonu 2021 amp futbol ekstraklasy, która miał mieć miejsce w dniach 27-28 marca w Nowym Targu, została przełożona o miesiąc. Ze względu na obostrzenia z powodu pandemii koronawirusa, turniej zaplanowany w najbliższy weekend nie odbędzie się, a sezon ligowy rozpocznie się w dniach 24-25 kwietnia w Poznaniu. Nowa data turnieju w Nowym Targu podana zostanie w późniejszym terminie.

Nadal sezon 2021 ma się składać z pięciu turniejów, które odbędą się rówież w Bielsku-Białej (26-27 czerwca), Łodzi (2-3 października) i Warszawie (23-24 października). Tytułu mistrza Polski bronić będzie drużyna Legii Warszawa.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.