Od lewej: Karol Łada (trener), Aleksandra Niewiadomska i Szymon Obroślak
REKLAMA

K-1

Wyniki legionistów w MP Pro-Am K-1

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwoje zawodników Legia Fight Club, wzięło udział w 8-osobowych turniejach w pół-zawodowych mistrzostwach Polski K-1, które odbyły się w Nowej Soli. Skład został starannie wyselekcjonowany przez Polski Związek Kickboxingu.

Szymon Obroślak zajął 5. miejsce w kategorii wagowej -60kg. Również na piątym miejscu zawody ukończyła w tej samej kategorii wagowej Aleksandra Niewiadomska. Trenerem legionistów jest Karol Łada.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.