Bartosz Tomczak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Tomczak: Znaliśmy naszą wartość

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Bartosz Tomczak: Piąty mecz przeciwko Camperowi decydował o tym, czy sezon zakończymy już w tym momencie bądź czy będziemy grać dalej, tak jak chcieliśmy. Z pewnością z jednej strony musieliśmy się trochę zmagać ze stresem, gdyż w tym spotkaniu nie brakowało emocji, lecz z drugiej znaliśmy naszą wartość i wiedzieliśmy, że we własnej hali trzeba będzie mocno zagrywać i to się udało.
Przed kolejną fazą rozgrywek mamy już wypracowane wszystkie schematy gry. W tych trudnych czasach będziemy pracowali przede wszystkim nad zdrowiem oraz nad utrzymaniem formy.

Z okazji Świąt Wielkanocnych można nam życzyć zdrowia, gdyż obecnie każdemu jest ono potrzebne, a także szybkiej regeneracji i powodzenia w półfinałach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.