Bartosz Frankowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Frankowski sędzią meczu z Lechem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Bartosz Frankowski został wyznaczony do sędziowania meczu 24. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Torunia prowadził 4 spotkania stołecznego zespołu - 1 wygrane, 1 zremisowane i 2 przegrane. Lechowi sędziował trzykrotnie (2-0-1). Na liniach pomagać mu będą Marcin Boniek i Jakub Winkler, sędzią technicznym będzie Sylwester Rasmus, natomiast w wozie VAR zasiądą Paweł Gil i Marcin Borkowski.

Obsada sędziowska 24. kolejki:
Jagiellonia Białystok - Cracovia: Paweł Gil (Lublin)
Wisła Kraków - Raków Częstochowa: Szymon Marciniak (Płock)
Pogoń Szczecin - Wisła Płock: Łukasz Kuźma (Białystok)
Warta Poznań - Stal Mielec: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk: Piotr Lasyk (Bytom)
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Lech Poznań - Legia Warszawa: Bartosz Frankowski (Toruń)
Piast Gliwice - Górnik Zabrze: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Zbycho PrzeSymcki - 09.04.2021 / 16:46, *.com.pl

https://www.google.pl/amp/s/sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-nozna/932529/zbigniew-przesmycki-przegral-w-sadzie-z-jaroslawem-rynkiewiczem

odpowiedz
Robert Szenfeld - 09.04.2021 / 11:10, *.landirenzo.pl

Trzeba się mocno zastanowić , czy wystawiać Lukiego w takiej sytuacji . A chociaż jeden karny przeciwko Legii mamy jak w banku . Władze PZPN jasno pokazują że mają wszystkich w dupie i są państwem w państwie. Może się pajac na gównie przewróci w tej toruńskiej wsi i nie przyjedzie ? Zamiast dożywotnio oszusta pozbawić gwizdka to się tą miernote wystawia do sędziowania tak ważnych meczy .

odpowiedz
Jurek - 09.04.2021 / 09:16, *.233.181

Jedyne wyjscie to Jedrzejczyk na lawce bo karny albo czerwona kartka na bank

odpowiedz
Miro - 08.04.2021 / 21:20, *.play-internet.pl

Specjalnie czekali na ten mecz, żeby dać tego pajaca.. Od początku wyprowadzi naszych z równowagi i będzie w plecy

odpowiedz
Won - 08.04.2021 / 17:20, *.virginm.net

Jeszcze Marciniak na VAR do kompletu.Normalnie plują nam w twarz.

odpowiedz
obiektywny - 08.04.2021 / 17:50, *.play-internet.pl

@Won: Marciniak prawdę mówiąc jest po waszej stronie.

odpowiedz
atmosferic - 08.04.2021 / 14:22, *.orange.pl

Coz za "fantastyczna" nowina - chyba po passie.

odpowiedz
Jano - 08.04.2021 / 13:48, *.orange.pl

No to mamy pograne z Lechem a Lukiemu to już chyba połamią nogi bo chyba po to tego sędziego PZPN wyznaczył.

odpowiedz
Lolo - 08.04.2021 / 13:45, *.chello.pl

Może po tej ostrej krytyce wyciągnął wnioski i się troszkę poprawi. Nie ma co patrzeć na sędziów, trzeba grać swoje.

odpowiedz
meter - 08.04.2021 / 13:34, *.t-mobile.pl

Plują nam w twarz taka decyzją..cyniczne,złośliwe ....Oby Luqiego nie przetrącili::((..

odpowiedz
Jano - 08.04.2021 / 14:31, *.orange.pl

@meter: co by nie powiedzieć o Lechu to oni jednak grają w piłkę nie tak jak to drewno z zabrza więc może nie będzie takźle, co nie zmienia faktu że frankowski już się postara żeby Legia tam nie wygrała, ciekawe czy istnieje droga sądowa w takich przypadkach?

odpowiedz
anziolek - 08.04.2021 / 13:27, *.centertel.pl

A ja trochę przekornie powiem, że może to dobrze ? Po lawinie krytyki jaka na niego ostatnio spłynęła po meczach Legii i sugestiach, że specjalnie gwiżdże przeciwko gość po prostu może się bać gwizdnąć cokolwiek kontrowersyjnego przeciwko Legii. Kiedyś Skorża będąc trenerem Legii powiedział, że cieszy się, że mecz w Kielcach będzie sędziował Gil. Chłopak dostał takiej spiny, że chyba żadnej sytuacji nie gwizdnął na korzyść Legii. Wszystkie sytuacje nie zerojedynkowe były gwizdane na korzyść Korony. I teraz może być podobnie. Jednak mimo wszystko bym wolał uczciwego i porządnego sędziowania a Legia niech zrobi sałatkę z ziemniaków bo jest po prostu lepsza

odpowiedz
Jano - 08.04.2021 / 14:26, *.orange.pl

@anziolek: A ja jednak myślę że Legia odczuje "gniew" frankowskiego , szkoda bo mecz zapowiadał się fajnie a tak to będzie kolorowo!

odpowiedz
lob - 08.04.2021 / 13:15, *.chello.pl

no to ładnie uwzględnili protest Legii na temat tego kolorowego pajaca z gwizdkiem..........czarno - rude klakiery...

odpowiedz
anziolek - 08.04.2021 / 13:30, *.centertel.pl

@lob: Tego protestu tak naprawdę nie mogli uwzględnić. Jednak nie może być tak , że to kluby będą sobie wybierać sędziów. Mamy trochę pecha bo kilku niezłych sędziów jest z Warszawy i niestety nie mogą nam sędziować.

odpowiedz
Arek - 08.04.2021 / 19:15, *.tpnet.pl

@anziolek: jakoś Lechii uwzględnili. To w końcu mogli, czy nie mogli?

odpowiedz
anziolek - 09.04.2021 / 08:02, *.chello.pl

@Arek: Oficjalnie protest Lechii nie został uwzględniony. Po prostu Stefański "przypadkowo" nie gwizdał gdańszczanom 16 miesięcy. W przypadku Legii i Frankowskiego można było oczywiście zrobić to samo. Ale mam wrażenie, że te wszystkie komisje są tak bardzo uczulone na to, że mogą zostać posądzone o pomaganie Legii, że trwa pokazówka pt Nie będzie nam Legia fikać i mówić co mamy robić

odpowiedz
pawcio - 08.04.2021 / 13:05, *.135.71

gram 1X

odpowiedz
Farme(L) - 08.04.2021 / 12:59, *.bridgefibre.net

To chyba jakiś k.... żart!!!

odpowiedz
nieeeeeeeeeeeeee - 08.04.2021 / 12:56, *.net.pl

tylko nie ten pajac !!!

odpowiedz