fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rusyn w rezerwach. Nowe boisko treningowe

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po dwóch dniach wolnego piłkarze Legii rozpoczęli przygotowania do meczu z Lechem. W zajęciach nie wziął udziału Nazarij Rusyn, który na dwa tygodnie został czasowo przesunięty do rezerw, po tym jak odmówił udziału w meczu Legii II.

Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Woytka

Legioniści pierwszy raz w tym roku mogli skorzystać z niepodgrzewanego boiska z w LTC. Różnica w porównaniu z mocno eksploatowaną od późnej jesieni podgrzewaną murawą była widoczna gołym okiem. - Nawet butów nie trzeba czyścić po treningu - komentowali legioniści.

Aktualnie sztab szkoleniowy ma duży komfort personalny, bo zdrowi są niemal wszyscy. We wtorek ćwiczyło 29 zawodników. Joel Valencia wrócił do treningu z piłką, a w części zajęć brał udział także Ariel Mosór. Obecny był także Marko Vesović.

Cały trening przebiegł pod dyktando rywalizacji w małych gierkach. Piłkarze podzieleni zostali na cztery drużyny i grali mecze każdy z każdym na mini-brameczki.
Składy wyglądały następująco:

Niebiescy: Andre Martins, Valencia, Cholewiak, Szabanow, Tobiasz, Skibicki, Włodarczyk
Fioletowi: Mosór (Miszta), Pekhart, Wieteska, Wszołek, Vesović, Kisiel, Muci
Żółci: Boruc, Jędrzejczyk, Kostorz, Gwilia, Yaxshiboyev, Slisz, Mladenović
Różowi: Lewczuk, Hołownia, Cierzniak, Luquinhas, Juranović, Rafael Lopes, Kapustka

Zwyciężyła ekipa żółtych. Następnie zawodnicy przenieśli się na siłownię, gdzie kontynuowali pracę. Kolejny trening na boisku odbędzie się w środowe przedpołudnie.

Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
L - 07.04.2021 / 11:46, *.tpnet.pl

Szkoda tylko tego Mosóra bo przez kontuzję nie ma szansy się pokazać a pod koniec sezonu kończy mu sie kontrakt wiec pewnie odejdzie latem i to za darmo. Kolejny młody który pójdzie się rozwijać gdzie indziej...

odpowiedz
DanieLo - 07.04.2021 / 15:48, *.comcast.net

@L: niech idzie. Powodzenia

odpowiedz
ding - 06.04.2021 / 21:23, *.chello.pl

Już zdążyłem zapomnieć, że mamy Valencię w składzie.

odpowiedz
Jano - 07.04.2021 / 09:16, *.orange.pl

@ding: mało kto pamięta a szkoda bo w Piaście naprawdę to był kozak i gdyby grał tak jak tam przydałby się . Legia to jednak wysokie progi ale i tak Legia mistrz nie ma innej możliwości!

odpowiedz
SEBO(L) - 06.04.2021 / 19:36, *.chello.pl

Valencia wrócił do zajęć z piłką- warto zapamiętać to zdanie,nie będzie pewnie aktualne dłużej jak... tydzień?

odpowiedz
Żmija - 06.04.2021 / 18:57, *.vectranet.pl

Mam nadzieję, że Valencia zdąży się wykurować przed końcem sezonu tak aby wdzięczni kibice mogli jeszcze nacieszyć oczy maestrią jego gry!

odpowiedz
HW - 06.04.2021 / 18:37, *.orange.pl

Kupic zawodnika jako wzocnienie 1 zeby gral w 2.Jaki sens?

odpowiedz
Trampek - 06.04.2021 / 18:25, *.125.60

Słuszna decyzja !

odpowiedz
Adam - 06.04.2021 / 18:04, *.chello.pl

Z Valencią mogliby sobie już dać spokój. Jeżeli coś zagra to pewnie tylko ogony, a potem powrót do Anglii. Ciekawe, czy jego klub będzie go chciał dalej wypożyczać w świat, żeby się odbudowywał. Może do trzech razy sztuka?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.