Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Tomas Pekhart piłkarzem marca

Redakcja, źródło: Ekstraklasa

Tomas Pekhart został wybrany piłkarzem marca w plebiscycie Ekstraklasy SA. Napastnik Legii na ten tytuł zapracował przede wszystkim w Lubinie, gdzie strzelił aż 4 bramki Zagłębiu. W lutym najlepszym zawodnikiem ligi został inny legionista - Bartosz Kapustka.

Wyboru Piłkarza Miesiąca dokonują kapitanowie wszystkich szesnastu drużyn Ekstraklasy. Siedemnasty głos należy zaś do internautów. W marcu brano pod uwagę spotkania 20., 21. i 22. kolejki. Na Pekharta zagłosowało 6 sześciu kapitanów z klubów z najwyższej polskiej ligi. Dzięki temu zgromadził ponad dwa razy więcej punktów niż kolejny w rankingu Filip Mladenović. Poza nimi wśród wskazań pojawił się jeszcze m.in. Paweł Wszołek.

Piłkarz Miesiąca w sezonie 2020/2021:
Marzec 2021 - Tomas Pekhart (Legia Warszawa)
Luty 2021 - Bartosz Kapustka (Legia Warszawa)
Grudzień 2020 - Jakub Świerczok (Piast Gliwice)
Listopad 2020 - Jakub Świerczok (Piast Gliwice)
Październik 2020 - Ivan Lopez (Raków Częstochowa)
Wrzesień 2020 - Bartosz Nowak (Górnik Zabrze)
Sierpień 2020 - Jesus Jimenez (Górnik Zabrze)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Bródno - 07.04.2021 / 16:50, *.play-internet.pl

Dziat ? analfabeto dziat?

odpowiedz
SEBO(L) - 07.04.2021 / 15:21, *.chello.pl

No ale,że nie wybrali Valencii,to aż przyklęknąłem na jedno kolano...

odpowiedz
Pawełek - 07.04.2021 / 12:59, *.netfala.pl

Przecież to dziat! Jakby mu inni nie wypracowali akcji to nic by sam nie strzelił.

odpowiedz
Pikachu - 07.04.2021 / 13:33, *.2.193

@Pawełek: od tego jest napadzior aby strzelać, a pomoc aby wypracowywać mu sytuacje

odpowiedz
Pepe - 07.04.2021 / 13:58, *.play-internet.pl

@Pawełek: kto to jest "dziat" ?

odpowiedz
JaroL - 07.04.2021 / 14:24, *.play-internet.pl

@Pepe: ????????????

odpowiedz
JaroL - 07.04.2021 / 14:26, *.play-internet.pl

@Pepe: :):):)

odpowiedz
SEBO(L) - 07.04.2021 / 15:16, *.chello.pl

@Pepe: takie duże dziecko,od dziatki- dzieci...

;)

odpowiedz
Mp - 07.04.2021 / 16:44, *.centertel.pl

@Pawełek: taki sam jak Lewandowski

odpowiedz
Jano - 08.04.2021 / 09:26, *.orange.pl

@Pawełek: Aleś ty niemądry! Najpierw naucz się pisać a potem obejrzyj jakiś mecz i zobacz że to jest gra zespołowa, każdy ma swoją pracę na boisku a jego pracą jest właśnie wykańczanie tego co mu drużyna wypracuje, to nie podwórko gdzie kiwasz sie od swojej bramki i strzelasz gola!

odpowiedz
Jimmy L - 10.04.2021 / 07:05, *.d1-online.com

@Mp: Porównujesz Pekharda z Lewym?.No niezły z Ciebie pajac.

odpowiedz