fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Skrót meczu z Lechem

źródło: Ekstraklasa.tv / Łączy nas piłka

Bez bramek zakończyło się niedzielne spotkanie Lecha z Legią. Mecz nie przyniósł zbyt wielu okazji strzeleckich, więc wynik remisowy można uznać za sprawiedliwy. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji z tego starcia.

Skrót z meczu na Ekstraklasa.TV
Skrót z meczu na ŁączyNasPiłka.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
tomiacab - 13.04.2021 / 13:34, *.centertel.pl

Czy Mladenovicia to wykręcili z murawy, czy tam zostal na stałe?

odpowiedz
Kinczo - 12.04.2021 / 02:09, *.t-mobile.pl

Z przebiegu meczu wynik jak najbardziej sprawiedliwy, aczkolwiek mimo wszystko szkoda, że nie udało się wygrać. Ale trudno, są następne mecze, a mistrzostwo już coraz bliżej. Poza tym obiektywnie trzeba przyznać, że w drugiej połowie Adam Małysz ewidentnie skakał po wiatr i dlatego nie strzelił gola, ale to pewnie dlatego, że miał za długie narty i dlatego zmienił go ten Gruzin o nazwisku Finczo Pinczo Paczaczankoszwili. To tyle z mojej strony.

odpowiedz
KołcZu śró.płd - 12.04.2021 / 01:57, *.play-internet.pl

Tylko prawda (L) nagminnie . Zwycięst

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.