fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Góra: Mecz z Legią to duże wyzwanie

źródło: lechpoznan.pl

- Mecz z Legią jest wielkim wydarzeniem nie tylko dla mnie, ale także dla całego klubu. Na pewno jest to duże wyzwanie i spotkanie, przed którym trzeba robić swoje i jak najlepiej przygotować zespół, żeby dobrze zagrał. Drużyna przez cały tydzień dobrze pracuje na treningach i jest odpowiednio zmotywowana przed tym spotkaniem - mówi przed niedzielnym meczem Janusz Góra, który poprowadzi zespół gospodarzy w miejsce zwolnionego Dariusza Żurawia.

- Przeżyłem w piłce już kilka momentów, gdy wydarzyło się coś, czego wcześniej nie planowałem, ale to się stało. Zapadła decyzja ze strony klubu o tym, że poprowadzę drużynę w tym meczu, więc trzeba było skupić się na pracy i na tym, żeby pójść z zespołem do przodu i nastawić go odpowiednio do walki. Chciałbym się teraz skupić na spotkaniu z Legią, a nie wybiegać w przyszłość. Musimy się skoncentrować na najbliższym meczu, które nas czeka, a co będzie się działo dalej do końca sezonu, będzie to decyzją klubu i Lech będzie na pewno o tym informował.

- Pracowaliśmy w tym tygodniu intensywnie nad różnymi rozwiązaniami, wyglądało to nieźle, także nie da się wykluczyć, że będą jakieś zmiany personalne, natomiast jeżeli chodzi o kwestie taktyczne, to chciałbym się na razie powstrzymać od komentarza w tym temacie. Na pewno będziemy starali się wykorzystać słabsze punkty Legii. Mają za sobą serię bardzo dobrych meczów, ale każda seria kiedyś się kończy i mam nadzieję, że dla nich zakończy się właśnie w niedzielę. To będzie jednak zależało od tego, jak do tego meczu podejdą nasi zawodnicy. Mamy ciężki czas, drużyna wpadła w dołek, myśleliśmy, że uda nam się wyjść z niego szybciej i będziemy potrafili wspinać się wyżej, ale niestety stało się inaczej. Ważne jest teraz, by do zawodników dotarło, że to oni są na boisku i oni decydują o swojej jakości oraz zaangażowaniu. Jeżeli dadzą z siebie wszystko, zagrają dla klubu i dla kibiców, zostawią serce na boisku, to myślę, że powinno być lepiej.

- Ja nawet nie chciałbym widzieć więcej uśmiechu czy humoru u zawodników. Potrzebujemy w tym momencie skupienia i ciężkiej pracy. Na początku tego mikrocyklu treningowego powiedziałem, że teraz jest czas na pełną koncentrację i wierzę, że uda nam się to podtrzymać także na kolejnych treningach, które jeszcze przed nami do końca tygodnia. Pedro Tiba jest w treningu od początku tygodnia i ćwiczy bez problemów, więc cieszymy się, że będzie mógł nam pomóc w najbliższym meczu. W pełni sił jest już także Vasyl Kravets. Nie mamy do dyspozycji jeszcze Alana Czerwińskiego i on raczej nie będzie mógł zagrać w tym meczu. Podobnie ma się sytuacja Thomasa Rogne, który będzie teraz wchodził do treningu. Decyzje o kadrze meczowej będziemy podejmować dopiero po ostatnich zajęciach w tym tygodniu - zakończył szkoleniowiec niebiesko-białych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Yeti - 10.04.2021 / 21:52, *.play-internet.pl

Liczę na to, że w niedzielę posrańska frajernia znowu będzie mieć k...a dość :-)

odpowiedz
Wariat - 10.04.2021 / 19:31, *.chello.pl

to jutro co, zimy prysznic przed pucharami?

odpowiedz
Cult Legia King Forever - 10.04.2021 / 18:50, *.amazonaws.com

TRENERKU MECZE W POZNANIU SĄ NIE DOPOZNANIA,TAK JEST JAK SIE MA ZA WYSOKIE MNIEMANIE...

odpowiedz
Super Samiec - 10.04.2021 / 17:26, *.net.pl

kurcze piekny kurs na Legie z tą szmatą ....chyba po raz kolejny postawie te 100zł

odpowiedz
Elquatro - 10.04.2021 / 15:41, *.chello.pl

balon napompowany !

odpowiedz
(L)egia - 10.04.2021 / 14:25, *.virginm.net

To duże wyzwanie? Już w 15 minucie będziecie przegrywać 3:0, kartofle jedne.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.