Mariusz Godlewski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Godlewski: Szkoda pierwszego seta

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Mariusz Godlewski: To był mecz, który po prostu musieliśmy rozegrać. Trener dał szansę chłopakom, którzy mniej grali w tym sezonie. Każdy starał się wypaść jak najlepiej, żeby trener w turnieju finałowym wiedział, że wszyscy są gotowi do gry. Spała też nie podeszła do tego meczu na 100%, bo i my, i oni mieliśmy już zapewniony awans, a głupie kontuzje mogą się potem zemścić.

Nie było tak źle, ale zawsze mogło być lepiej. Szkoda pierwszego seta, bo nam uciekł, a mieliśmy już 5 punktów przewagi. Gdybyśmy go wygrali, moglibyśmy się pokusić o zwycięstwo.

Przed nami kilka dni wolnego, a od czwartku będziemy skupiać się już tylko na turnieju finałowym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.