Kacper Skibicki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wtorkowe gierki i siatkonoga, w środę sparing z rezerwami

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek piłkarze Legii rozpoczęli przygotowania do meczu z Cracovią. Pierwsza część treningu odbyła się na siłowni, a następnie po krótkiej odprawie na boisku i rozgrzewce zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy.

Fotoreportaż z treningu - 53 zdjęcia Woytka

W pierwszej grało ośmiu zawodników, którzy zagrali w pierwszym składzie w niedzielę i Paweł Wszołek. Na siłowni został Filip Mladenović, a nieobecni byli Artur Boruc i kontuzjowany Artem Szabanow. Druga grupa pod okiem Przemysława Maleckiego rozgrywała bardziej intensywne gierki na małe bramki 7 na 7.
Żółci: Mosór, Vesović, Valencia, Muci, Cholewiak, Kisiel, Lopes
Fioletowi: Włodarczyk, Gwilia, Kostorz, Yaxshiboyev, Hołownia, Lewczuk

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Po ok. 30 minutach pierwsza grupa rozegrała turniej w siatkonogę, a trzyosobowe składy uzupełniła trójka bramkarzy. W pięciominutowych gierkach każdy z każdym zwyciężyła drużyna w składzie Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wietska i Radosław Cierzniak. Przed ostatnim meczem ekipa "Jędzy", który jak zwykle zarażał dobrym humorem, chciała zwiększyć szanse niskich przeciwników (Luquinhas i Andre Martins) i zagrać na kolanach. Ostatecznie w normalnej rozgrywce "karakany" z pomocą Kacpra Tobiasza wygrały jedną bramką.

Przed rozpoczęciem zajęć sztab szkoleniowy ochoczo testował nowy przyrząd - ramę odbijającą piłkę. Po zakończeniu obowiązkowej części zajęć spora część zawodników wraz z trenerem Michniewiczem kontynuowała trening strzelecki, uderzając z powietrza odbitą i przyspieszoną piłkę.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Na środę sztab zaplanował dwie jednostki treningowe. Pierwsza część rozpocznie się o godzinie 10 - będzie to sparingowy mecz z drużyną rezerw, której mecz w Pucharze Polski został przełożony. Trening dla drugiej grupy wystartuje o godzinie 12.

Fotoreportaż z treningu - 53 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.