fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gdzie obejrzeć mecz Legia - Cracovia?

Redakcja

Spotkanie Legii z Cracovią rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17:30. Mecz obejrzeć można na Canal+ Sport 3, Canal+ Premium, Canal+ 4K Ultra HD. W internecie transmisja dostępna na platformie canalplus.com.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Darek - 18.04.2021 / 17:35, *.t-mobile.pl

drhtv

odpowiedz
Darek - 18.04.2021 / 17:34, *.t-mobile.pl

na drhtv jest transmisja rodem z canal+ ;)

odpowiedz
Komentator - 18.04.2021 / 14:25, *.vectranet.pl

soccer-live.pl

:D

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 18.04.2021 / 17:30, *.chello.pl

@Komentator: co to za chłam tu wrzucasz???

odpowiedz
reklama kaszlu - 18.04.2021 / 13:25, *.t-mobile.pl

Transmisji z tego meczu nie ma w internecie. Na witrynie canalplus.pl nie można obejrzeć meczu. Trzeba czekać na koniec spotkania i zadowolić się skrótem. Należy się modlić, aby sport.tvp.pl pokazał następny mecz Legii. Jesteśmy liderem, więc miejmy nadzieję, że pokażą kolejne spotkania.

odpowiedz
dino - 18.04.2021 / 13:30, *.vtelecom.pl

@reklama kaszlu:
Meczu Piast Legia w środę również nie będzie w tvp dopiero mecz za tydzień Lechia Legia

odpowiedz
Żmija - 18.04.2021 / 13:49, *.vectranet.pl

@reklama kaszlu: kupujesz abonament i nie musisz chodzić do kurskiego w łaskę...

odpowiedz
Lehia75 - 18.04.2021 / 14:00, *.chello.pl

@reklama kaszlu: jest jak kazdy mecz ligowy na hesgoal

odpowiedz
reklama kaszlu - 18.04.2021 / 15:23, *.t-mobile.pl

@dino: Tak, za tydzień będzie na sport.tvp.pl Lechia - Legia, a za dwa tygodnie Legia - Wisła.

odpowiedz
Luk - 18.04.2021 / 19:36, *.plus.pl

@Żmija : abonamentu się nie kupuje tylko opłaca i to może będzie szokiem dla Ciebie, ale kasa wędruje do Kurskiego ^^

odpowiedz
Pacz - 18.04.2021 / 12:42, *.t-mobile.pl

Najlepszy live stream jest na Legionisci.com - tekstowa relacja ze spotkania, odświeżana co minutę. Polecam!

odpowiedz
Arek - 18.04.2021 / 12:53, *.tpnet.pl

@Pacz: ale tam obrazu nie ma:) Jednak tak już poza wszystkim, masz rację. Ja żadnych innych relacji nie czytam. Nawet w telefonie w ulubionych mam relację. Tak, że nie muszę nic szukać, tylko odpalam. Podczas oglądania w telewizji, też sprawdzam. Chyba nie normalne, ale co zrobić?

odpowiedz
Sputnik 44 - 18.04.2021 / 13:37, *.t-mobile.pl

@Arek: ja też tak robię a mojej żonie gul skacze ;)

odpowiedz
:) - 18.04.2021 / 14:49, *.chello.pl

@Sputnik 44: no nieźle

odpowiedz
:) - 18.04.2021 / 12:15, *.chello.pl

2 zero ale po kopaninie

odpowiedz