Michał Probierz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Probierz: Najważniejsze, że utrzymaliśmy wynik

Mishka, źródło: Legionisci.com

Michał Probierz (trener Cracovii): Oglądaliśmy ostatnie mecze Legii i wiemy, jakimi dysponuje atutami. Dlatego też zmieniliśmy ustawienie i inaczej zaczęliśmy to spotkanie. Na plus jest to, że byliśmy bardzo dobrze zorganizowani, że potrafiliśmy być groźni w polu karnym. Nie ustrzegliśmy się sytuacji ze strony Legii - jedną miał na pewno Pekhart. Gdyby skierował piłkę do siatki w 45. minucie, różnie mogłoby to wyglądać. Najważniejsze, że utrzymaliśmy wynik.

Wiedzieliśmy, że Legia w drugiej połowie podejmie jeszcze większe ryzyko. Nie wykorzystaliśmy tego, a mogliśmy otworzyć wynik. Legia musiałaby wtedy zagrać z jeszcze większym zaangażowaniem ofensywnym. Ostatnie mecze pokazują, ile bramek pada w końcówkach, chcieliśmy spróbować swoich szans w końcówce. Ten wynik i punkt trzeba szanować, bo graliśmy z bardzo dobrą drużyną, która ostatnio regularnie wygrywa. Wywalczyliśmy punkt na boisku i chwała moim zawodnikom za to.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Luk - 20.04.2021 / 12:58, *.eurotel.cz

Mecz byl slaby ,gra Legii fatalna. Bez skladnych akcji ,haotyczna . Im blizej konca tym oni grają slabiej. Taktyka latwa do przewidzenia. Tylko wrzutki na pekharta. Czego Ci trenerzy na starzach sie uczą?

odpowiedz
Hugon - 18.04.2021 / 23:18, *.vectranet.pl

Takie drużyny które stawiają autobus powinno się eliminować z rozgrywek.Bonka działka.

odpowiedz
L - 18.04.2021 / 23:27, *.tpnet.pl

@Hugon: A moze to my jesteśmy dziadami bo słabej cracovii ograć nie umiemy? Przepisy piłki nożnej wszyscy znamy i nie ma tam zakazu bronienia całą drużyną.

odpowiedz
kuchy king - 20.04.2021 / 15:19, *.play-internet.pl

@Hugon: a José Mourinho odebrać wszystkie tytuły ligi mistrzów hahaha

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.