fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia 0-0 Cracovia

Znów bez goli

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia po słabym meczu bezbramkowo zremisowała na własnym stadionie z dużo niższej notowaną Cracovią. To drugie z rzędu spotkanie stołecznego klubu zakończone wynikiem 0-0. Niemoc Legii w ofensywie trwa już ponad 241 minut.

Przez pierwszy kwadrans spotkania zobaczyliśmy tylko jedną groźną sytuację. Tomas Pekhart dostał podanie z prawej strony, ale jego strzał został ofiarnie zablokowany przez jednego z obrońców rywala. Mecz upływał wyjątkowo spokojnie. Dopiero w 33. minucie do pierwszej interwencji zmuszony został Lukas Hrosso. Bramkarz gości sparował przed siebie mocne uderzenie z rzutu wolnego Filipa Mladenovicia. Za moment po wrzutce główkował z kolei Pekhart, ale zdecydowanie zbyt słabo, aby zaskoczyć golkipera z Krakowa.

W ostatnich pięciu minutach pierwszej połowy na boisku działo się całkiem sporo. Najpierw mocno zza pola karnego strzelił Luquinhas, lecz spokojnie piłkę złapał Hrosso. Potem po dośrodkowaniu świetną okazję miał Pekhart, lecz będąc nieatakowanym posłał futbolówkę głową ponad poprzeczką. Cracovia zdołała odpowiedzieć w doliczonym czasie. Wówczas Marcos Alvarez mocno strzelił z dystansu, ale pewnie na linii zachował się Boruc. Ostatecznie do szatni zespoły zeszły przy bezbramkowym remisie.

Kilkanaście minut po zmianie stron niestety nie było zbyt atrakcyjne. Na ciekawą sytuację musieliśmy czekać do 59. minuty. Wtedy Filip Mladenović mocno kopnął piłkę z półwoleja z ostrego kąta i Hrosso z dużym trudem odbił ją do boku. Krakowianie na celne uderzenie przeciwników odpowiedzieli kilka minut później, kiedy Sylwester Lusiusz sprawdził czujność Boruca. Bramkarz stołecznej drużyny na wysokości zadania stanął również w 75. minucie. Wówczas wygrał starcie sam na sam z Marcosem Alvarezem, który zdołał urwać się defensorom Legii.

Niebawem szansę na premierowego gola dla Legii miał wprowadzony w drugiej połowie Ernest Muci. Młodzieżowy reprezentant Albanii spróbował strzału sprzed pola karnego, a piłka po otarciu się o jednego z obrońców odbiła się od poprzeczki. W końcówce przebudzili się jeszcze goście. Z ostrego kąta zaskakująco uderzył Pelle van Amersfoot i piłka odbiła się o górną część poprzeczki. Niebawem sędzia zakończył niedzielne spotkanie i stało się jasne, że Legia po raz drugi z rzędu zremisowała 0-0.

Ekstraklasa
25. kolejki
#LEGCRA
bez udziału publiczności
Warszawa
18.04.2021
17:30
Legia Warszawa
Cracovia
Legia Warszawa
0-0
Cracovia
1 Artur Boruc
2 Josip Juranović
4 Mateusz Wieteska
55 Artur Jędrzejczyk
22 Paweł Wszołek 61'
99 Bartosz Slisz 61'
24 Andre Martins
25 Filip Mladenović
67 Bartosz Kapustka 68'
9 Tomas Pekhart
82 Luquinhas 72'
35 Cezary Miszta
5 Igor Lewczuk
3 Mateusz Hołownia
7 Jasurbek Yaxshiboyev
8 Walerian Gwilia 61'
30 Kacper Kostorz
71 Kacper Skibicki 61'
20 Ernest Muci 68'
21 Rafael Lopes 72'
Lukas Hrosso 31
Cornel Rapa 2
Matej Rodin 88
Ivan Marquez 5
Luis Rocha 18
Sylwester Lusiusz 6
Sergiu Hanca 4
Pelle van Amersfoot 10
Milan Dimun 8
67' Ivan Fiolić 14
81' Marcos Alvarez 9
Karol Niemczycki 23
Rivaldinho 7
Przemysław Kapek 16
Jakub Kosecki 17
67' Damir Sadiković 19
81' Thiago 21
Dawid Szymonowicz 44
Diego Ferraresso 87
Jakub Myszor 38
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Bartosz Kot
Trener: Michał Probierz
Asystent trenera: Grzegorz Kurdziel
Kierownik drużyny: Filip Trubalski
Lekarz: Sylwia Krzykawska
Masażyści: Przemysław Kutera, Grzegorz Liskiewicz
Sędziowie
Główny: Damian Sylwestrzak
Asystent: Adam Karasewicz
Asystent: Bartosz Kaszyński
Techniczny: Patryk Gryckiewicz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (148)

+dodaj komentarz
Ludzie - 20.04.2021 / 19:56, *.play-internet.pl

Michniewicz z Legia Mistrza Polski nie wygra.Poszedłem wczoraj do STS i tak obstawiłem.W puli ponad 30 tysięcy.Albo będzie nowe wymarzone auto,albo mnie żona z domu wywali jak się dowie gdzie są oszczędności.Piast jutro zablokuje swoją bramkę może coś strzeli z kontry a u Nas będzie panika

odpowiedz
Michniewicz Out - 20.04.2021 / 19:49, *.play-internet.pl

Jutro Piast nad ogrywa i zaczyna się sraczka.Media podchwyciły pewny Mistrz Polski 11 pkt przewagi a jutro będą trzy.Ja takiego Mistrza nie chce co nie potrafi grać z drużynami z końca tabeli

odpowiedz
olew - 20.04.2021 / 14:22, *.vectranet.pl

liga jest ciekawsza, nie lubię dużych przewag bo niszczą emocje, najlepiej byłoby przed ostatnią kolejką mieć tyle punktów co Pogoń (Raków ?), z drugiej strony póki co kiepsko strzelamy, gra nawet jest niezła, ale w piłce bramki mają dziwnie ważne znaczenie dla wyniku ... LEGIA MISTRZ !

odpowiedz
bronek49 - 19.04.2021 / 17:23, *.chello.pl

po tych dwóch meczach to jestem pesymistą , Pogoń poczuła krew gra ambitnie i to wystarczy że wygrywa a Legie niestety czekają cięzkie mecze i jest bez formy albo są zmęczeni gdyż ten poznański trenerek gra tą samą jedenastką cały czas jak już ktoś wchodzi to takie mizeroty jak Gwilia czy Lopez ,nie próbuje i nie ogrywa mlodych którzy mogą wnieśc coś dobrego ,to jest jedyny trener w lidze który nie gra młodymi ,on tylko czeka kogo Legia kupi i liczy na łatwizne ,Moduski znowu popełnił błąd angażując tego trenera

odpowiedz
chrisSiekierki - 19.04.2021 / 18:01, *.play-internet.pl

@bronek49: największy błąd to dyrektor sportowy od transferów...

odpowiedz
zaba285 - 19.04.2021 / 14:33, *.decerto.pl

a Wieteska tradycyjnie babol na bramkę dla przeciwnika.. kolejny raz ratuje go Boruc bo do tej pory byłby chyba rekord asyst w ekstraklasie... a i tak ma ich sporo

odpowiedz
Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski - 19.04.2021 / 12:36, *.jmdi.pl

Czyżby bunt w szatni? Piłkarze negocjują premie za mistrzostwo Polski, czy życzą sobie nowego trenera? Od dzisiaj pracy szuka Jose Mourinho zwolniony przez szatnię z Tottenhamu....

odpowiedz
Wolfik - 19.04.2021 / 12:52, *.mm.pl

@Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski: Super. Świetna informacja dla nas.

odpowiedz
chrisSiekierki - 19.04.2021 / 16:14, *.play-internet.pl

@Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski: poważnie zwolnili największego bufona i wielką gębę ?? szkoda że tak późno... najbardziej przereklamowany trener.. tam gdzie był miał nieograniczone możliwości finansowe... poszedł do biedniejszego Tottenhamu i resztki czaru prysły jak trzeba było wykazać się wiedzą i warsztatem pracy..

odpowiedz
filand - 19.04.2021 / 21:51, *.t-mobile.pl

@Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski:
Nie tak dawno stwierdziłem na tym forum,ze Tottenham to słaba druzyna. Falę hejtu oleję. Niedługo wolny będzie Hans Flickr z FCB...spróbować warto ...

odpowiedz
t - 19.04.2021 / 09:15, *.edu.pl

A następny mecz z Piastem, który na prawdę gra dobrą piłkę....

odpowiedz
Ciekawski - 19.04.2021 / 09:32, *.elartnet.pl

@t: Na co? "Na prawdę"? Pandemia zaćmiła ci umysł, język polski on line sprawia ci kłopoty w szkole. Przyłóż się do nauki a "kompa" "se" odpuść.

odpowiedz
chrisSiekierki - 19.04.2021 / 10:00, *.play-internet.pl

@t: Jeżeli Piast gra w piłkę to jestem cesarzem chińskim... Oni po prostu przepychają tą piłkę do przodu a nieraz dzida do przodu do jednego napastnika. Jeżeli mam się zgodzić z tezą że gra w piłkę to są świetnie zorganizowani z tyły i wspaniale murują bramkę i punktują rywali. Czyli znowu musimy grać na 0:0 i modlić się że z jakiejś naszej kontry coś strzelimy. Niestety z nimi nie wolno zagrać otwarcie bo są bardziej zdyscyplinowani od naszych gwiazdek.

odpowiedz
Robin - 19.04.2021 / 16:54, *.245.13

@chrisSiekierki: na pewno ich gra wygląda lepiej od naszej.

odpowiedz
Komoda - 19.04.2021 / 22:04, *.vectranet.pl

@chrisSiekierki: gorzej jak Piast nam coś strzeli z kontry. Niejaki Świerczok Jakub naprzykład...

odpowiedz
Kieł - 19.04.2021 / 09:08, *.play-internet.pl

To już jest po formie czy jak to interpretować? To był bardzo ważny mecz w kontekście wygranych Pogoni i Rakowa. Trochę to dziwne wszystko.

odpowiedz
Fan Williama - 19.04.2021 / 09:06, *.t-mobile.pl

Od kilku lat nie oglądam tej kopaniny i nie ma żałuję. Póki co sprawdzam wyniki, komentarze ale i z tym planuje skończyć

odpowiedz
Warszawiak - 19.04.2021 / 08:53, *.chello.pl

Cześć i chwała bohaterom!!!

odpowiedz
Wiem co mówię - 20.04.2021 / 07:36, *.chello.pl

@Warszawiak: rocznica powstania w gettcie warszawskim!!!

odpowiedz
??? - 19.04.2021 / 08:47, *.vectranet.pl

fajny mecz ale bez bramek

odpowiedz
chrisSiekierki - 19.04.2021 / 08:23, *.play-internet.pl

Mecz pewnie nie tylko mnie rozczarował. Najgorsze że nie widziałem prawie żadnej determinacji w naszej grze, zagrali jak z Lechem. A Probierz mnie zaskoczył bo byłem pewny wielkiej agresji na boisku a tu pełen luz ( może dlatego że my ich do niczego nie zmusiliśmy ). Nadal mamy przewagę i wszystko zależy tylko od nas, mamy 6 punktów przewagi a w domyśle nawet 7 bo lepszy bilans spotkań. Ale Legia nie była by sobą tak w każdym prawie meczu jak i końcówce sezonu aby nie dołożyła dramaturgii i dla nas nerwówki...

odpowiedz
B - 19.04.2021 / 08:12, *.tpnet.pl

Scenariusz rozgrywek od lat piszą buki.Stop the train!

odpowiedz
Tomek - 19.04.2021 / 08:01, *.113.189

Trochę spokoju by się przydało. Nawet w przypadku gdy Legia w ostatnich meczach zdobędzie tylko 4 punkty to Pogoń musi zdobyć punktów 11 (musi zdobyć o 7 punktów więcej niż Legia, bo 6 punktów więcej nic im nie da). Do zdobycia jest 15 punktów i wg mnie sprawa mistrzostwa jest już przesądzona. Także trochę lodu na głowy i czekamy kiedy mistrzostwo Legii stanie się faktem. Też chciałbym już ale niestety nie da się wszystkiego wygrać więc spokojnie

odpowiedz
Marce(L)i - 19.04.2021 / 07:53, *.t-mobile.pl

Już po mistrzostwie.I tyle w temacie.

odpowiedz
trener 2 klasy - 19.04.2021 / 06:20, *.inetia.pl

Oni grają i trenują stylem chińskiego trenera Mata...
Mata piłkę i grata...! :)))

odpowiedz
Krzysztof - 19.04.2021 / 02:46, *.centertel.pl

Kocham Cię Legio.

odpowiedz
Hawryl74 - 18.04.2021 / 23:06, *.virginm.net

Ciekawi mnie jak w Gliwicach zagrają, bo może być cieplutko jak bez punktów wrócimy, a Pogoń ogra zabrzan.
Oby znowu nie drżeć do ostatniej kolejki tego nam wszy życzę.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 18.04.2021 / 22:31, *.centertel.pl

Niby narobił zmian Michniewicz tym razem, ale Jaszczurowi nie dał zadebiutować. W ostatnim sparingu to on wykazał się największą skutecznością. Nie kumam też dlaczego zdjął Luqiego.

odpowiedz
artic - 19.04.2021 / 07:46, *.t-mobile.pl

@vadisodjidjiaofoe: po to zeby czasem bramki nie strzelil profesor potrzebuje punkcikow to chopin mu podarował :)

odpowiedz
Wolfik - 19.04.2021 / 12:55, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Też mnie dziwi uporczywe trzymanie uzbeckiego napastnika na ławce. Widocznie Lopez jest w lepszej dyspozycji :).

Luqi w tym meczu oprócz wiatru niczym poważnym nie zagroził rywalowi.

odpowiedz
R1958 - 18.04.2021 / 21:49, *.t-mobile.pl

Gowniano grają, mistrz? wstyd, wstyd i frajerów, gowno nie grajki trzęsie upy bez charakteru. W niedziela powinna już być feta na starówce a tu duża i jajca obolałe, co za czasy, za raz się wytrzymam na tą całą Legii. Takiego synu od 50 lat jak chodzę na mecze nie widziałem. Legioniści daj zyc

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 18.04.2021 / 21:56, *.55.238

@R1958: Gościu ochłoń, w ramach relaksu proponuję lekturę słownika języka ojczystego.

odpowiedz
R1958 - 18.04.2021 / 22:17, *.t-mobile.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. : człowieku otwórz oczy, nie oszukujmy samych siebie prawda jest bardzo. bolesna, gorszej Legii dawno nie widziałem, serce boli, co się dzieje?

odpowiedz
tożsamy pesel - 18.04.2021 / 22:27, *.chello.pl

@R1958: Co się dzieje? Legia Miodowego pokazuje po raz wtóry prawdziwe oblicze!

odpowiedz
PLK - 19.04.2021 / 00:35, *.cyfrowypolsat.pl

@R1958: Przestań człowieku jęczeć!!! Gówno to z ciebie nie kibic!!! Takiego synu od 50 lat... piszesz to do swojego syna??? Na korki z języka polskiego!!! Żenada wpis i tyle...

odpowiedz
Sebo(L) - 19.04.2021 / 16:08, *.master.pl

@PLK: jest jedna pewna zasada przesiadując w necie i pisząc komentarze. "Piłeś? Nie pisz!" Pan R1958 najwidoczniej tego nie przestrzega.Za chu.a nie wiadomo o co w jego "wypowiedzi" chodzi.

odpowiedz
Ciekawski - 19.04.2021 / 21:55, *.elartnet.pl

@R1958: Co to za bełkot? Nic nie kumam.

odpowiedz
Felek - 18.04.2021 / 21:47, *.play-internet.pl

Może i do tego mistrzostwa się doczłapiemy ale co z tego, jak tylko wychylimy nos do Europy to mistrz Liechtensteinu albo Watykanu spuści nam wpier.ol. Z taką grą nie mamy czego szukać w Europie. Europa idzie do przodu a my człapiemy w miejscu...

odpowiedz
Frak - 19.04.2021 / 16:51, *.plus.pl

@Felek: Racja i dlatego nie ma co się podniecać mistrzem. To nic nie znaczy, niestety...

odpowiedz
artic - 18.04.2021 / 21:37, *.t-mobile.pl

Smutny Waldemar juz pracuje nad taktyka na srodowy mecz Piast-Legia jak wygra to Czesiu bedzie mial cieplo.

odpowiedz
Szpic - 19.04.2021 / 08:34, *.play-internet.pl

@artic: Sama prawda, a i grajkom zaczną się trząść majty.

odpowiedz
CWKSiak - 18.04.2021 / 21:33, *.icpnet.pl

Stałe fragmenty to jakaś groteska, każdorazowo oddawanie piłki za darmo, gdzie są schematy z treningów?
Szybkość rozgrywania i przewidywalność podań jak w latach 80tych, drepczemy w miejscu...

odpowiedz
PLK - 19.04.2021 / 00:39, *.cyfrowypolsat.pl

@CWKSiak: I to kolego jest słuszna uwaga!!! A nie jak większość tutaj piszących... jęki, stęki i wycie!!!!

odpowiedz
Aramis - 19.04.2021 / 05:55, *.play-internet.pl

@PLK: Tyle rzutów wolnych wykonywanych przez Mladenowicza i ani jednej bramki nawet strzału w światło bramki czy nikt inny nie potrafi tego zrobić

odpowiedz
Andreas - 18.04.2021 / 21:18, *.play-internet.pl

No cóż wypada wreszcie złamać Piasta.

odpowiedz
KN - 18.04.2021 / 21:11, *.inetia.pl

Hahahahah dokładnie tak jak mówiłem. Nie miała, nie ma i zapewne nie będzie miała charakteru Legia. Mistrzowie wielcy będą się bili o punkcik do 30 kolejki. Zobaczycie ;) A może być jeszcze nie przyjemniej. Żałosna drużyna. Szkoda nas kibiców. Ładujemy w to gówno za dużo siebie. A oni i tak swoje... tfu!

odpowiedz
PLK - 19.04.2021 / 00:41, *.cyfrowypolsat.pl

@KN: Przerzuć się na Konwiktoską...

odpowiedz
gazza - 18.04.2021 / 21:05, *.inetia.pl

I znów zadaje sobie pytanie , czy to miłość czy ...granie ???

Za co oni biorą pieniądze bo na pewno nie za grę w piłkę !

Jedynie Boruc ma klasę.

odpowiedz
Lupus - 18.04.2021 / 21:03, *.centertel.pl

Oj w poniedziałek znowu z kacem moralnym w robocie.

odpowiedz
Morda - 18.04.2021 / 21:02, *.wanadoo.fr

Pisałem wcześniej to napiszę i teraz. Oto weryfikacja wielkiego planu Trenera. Wszyscy zajarani, że przeciwnicy ładowali sami sobie bramki a jak przestali to co ... ? Najpierw małolaci z wielkopolski teraz żydzi. Kto jeszcze rozbroi ten "walec" tak szumnie ogłaszany przez przygłupich ekspertów (bo Ci normalni raczej nie piali z zachwytów)

odpowiedz
waw - 18.04.2021 / 20:57, *.chello.pl

czwiczylismy rozne warianty ... kur a remis biore w ciemno Czesiu , Czy nadejdzie taki dzien ze po takich meczach 000000 komentarzy to by ich kur... kmiotow zabolalo w koncu

odpowiedz
KLanik - 18.04.2021 / 20:57, *.chello.pl

Brawo Król Artur Boruc. Ciekawostka w sraxie zagrał chyba tylko jeden Polak, nieźle Filipiakowi wychodzi rozwalanie swojego klubu. Jego problem, ale Legiunia powinna im skopać cztery literki. Słabo.

odpowiedz
Pekhart - 18.04.2021 / 20:57, *.t-mobile.pl

Krytykujecie pomocników za brak kreatywności ale czy przypomni mi ktoś jedna Bramke z prostopadłego zagrania do Peharta? Tu bedzie dramat bo strzelił bramki z karnych i glowy słabym ale to bardzo słabym drużynom a jak już zespół sie dobrze ustawia to jego ruchliwosc jest ograniczeniem dla zespołu..Jesteśmy skazani na gre dosrodkowaniami..Były mecze bez niego w składzie i widac bylo jak mając z przodu zawodnika który choć w połowie więcej biega wychodzi na wolne pole to akcje byly ladnie kreowane..Bedzie płacz ale experci zajarani bo strzelił Wiśle czy Lubinowi..A ile on pojedynków wygrał jeden na jeden,jak wychodzi na wolne pole,urywa się napastnikom..To pilkarski diament:)

odpowiedz
konrado - 18.04.2021 / 20:47, *.orange.pl

ile dzis przebiegł Mladenovic?
co ten chlop wyprawia od dwoch meczy to sie w glowie nie miesci..
po tej przerwie reprezentacyjnej chyba odlecial.
trener tego nie widzi? czy miejsce w skladzie za zasługi?

odpowiedz
KuraK - 18.04.2021 / 21:50, *.amazonaws.com

@konrado: Głowny problem jest taki ze jedyna konkurencja to Juranovic :) A ze Lewczuk nie jest w 100% pewny to Jura musi grac w obronie. Ja bym chcial powrotu np do 4-4-2.

odpowiedz
Cypis - 18.04.2021 / 20:46, *.centertel.pl

Brawo Artur!

odpowiedz
Cypis - 18.04.2021 / 20:39, *.centertel.pl

Slisz - beznadzieja jak zawsze brak słów, chłopak nie potrafi nic

odpowiedz
Sig - 18.04.2021 / 20:33, *.chello.pl

Jak nie będzie Mistrza to jesteśmy mega.....

odpowiedz
miLimetr - 18.04.2021 / 20:30, *.play-internet.pl

ogóry
z taką grą to nawet do eliminacji intertoto się nie nadają
z Piastem i Lechią w ryj i dobrze gwiazdeczkom

odpowiedz
L56 - 18.04.2021 / 20:28, *.t-mobile.pl

Przecież oni już są mistrzami od dwóch kolejek (tak myślą).
Trzeba odjąć 3 punkty po meczu z Piastem i już jest wesoła końcówka.
Na pocieszenie zostaje to , że inni wcale nie lepsi.

odpowiedz
mietowy - 18.04.2021 / 20:27, *.chello.pl

przy takiej grze w gliwicach bedzie w plecy i ciekawe co wowczas powiedza ?

odpowiedz
c u L t - 18.04.2021 / 20:20, *.amazonaws.com

Treraz nikt nie jest pewny....w drużynie kiedy drugiii.. mecz.lipa..to trner..lipa ... myśle że wszyscy czesia rozkminili...Dariuszu teraz wyje... amikowca bo za 6pkt za pużno bedzie...

odpowiedz
MarioL - 18.04.2021 / 20:17, *.wanadoo.fr

Ile lat jeszcze będziemy mieli taka padake w tej Legii?

odpowiedz
Obcy - 18.04.2021 / 20:15, *.t-mobile.pl

I znowu Boruc ratuje zespół. Coś czuję,że po meczu z Piastem nasza przewaga skurczy się do minimum.


odpowiedz
PedroSc - 19.04.2021 / 20:32, *.chello.pl

@Obcy: Pogoń zdobędzie 5 pkt. w jednym meczu?

odpowiedz
jo - 18.04.2021 / 20:12, *.tpnet.pl

Dawno takiej mizerii nie grali. Wolno, jednostajnie. Mladen, Kapustka i Luqinias zostawili formę w szatni a wrzutki Juranovica na jedno kopyto to po 10 minutach Cracovia miała opanowane. Chyba nie było planu awaryjnego...

odpowiedz
Wolfik - 18.04.2021 / 20:08, *.mm.pl

Jak pisałem przed tym spotkaniem - wygrana z Cracovią była obowiązkiem by zapewnić sobie obronę MP i komfort psychiczny przed trudnymi wyjazdami. Nie udało się, widocznie nasi piłkarze nie lubią mieć komfortu.

Nadal uważam, że kluczem do brony tytułu będzie mecz z Wisła 1-go maja. Każdy punkt przywieziony z Gliwic i Gdańska zapewni nam dodatkowy spokój.

Mamy jednak problem, jeśli weźmiemy pod uwagę, że:
-ten punkt (podobnie jak w Poznaniu) zawdzięczamy krytykowanemu tutaj często Arturowi Borucowi;
-w tym meczy przebiegliśmy jako zespół 108km. To katastrofalny wynik, nawet na naszą ligę, co pokazuje że mamy kłopoty z fizycznością;
-zmiennicy kompletnie nic nie wnoszą;

PS. Z takim składem, bez solidnych zmienników nie ma szans na awans do CL.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.04.2021 / 20:54, *.chello.pl

@Wolfik: Boruc, pewnie jest i za gruby, ale to jedyny piłkarz Legii, o wysokiej renomie. Świetnie zna swój zawód i dlatego nigdy nie schodzi poniżej dobrego poziomu. Reszta piłkarzy, jest zwyczajnie cienka. Gdy są w formie i im się chce, w tyłek nie wieje i na łeb nie pada, to potrafią coś sklepać. Ale powtarzalności w tym nie ma wielkiej. Paradoksem jest to, że mimo bardzo przeciętnego opanowania swoje profesji, dostają za tą nędzę godziwe pieniądze.

odpowiedz
Kreator - 18.04.2021 / 21:27, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Przestrzegałem przed tym meczem, pamiętasz? Pisałem byś nie był taki pewny zwycięstwa, bo przeszłość w kilku meczach (Stal, Podbeskidzie, męczarnie z Wartą) już pokazała "jacy jesteśmy mocni". Nie jesteśmy hegemonem w tej słabej lidze. Wielu uwierzyło po meczu z Pogonią, że Legia "zjada tą ligę na śniadanie". Niestety, "częściej się nią dławi". Trzy strzelone gole w 12 minut z wiceliderem zamydliło oczy. To był tak naprawdę zbieg okoliczności dla nas szczęśliwych, dla Pogoni nie. Mladenovicowi wyszedł strzał życia, gapiostwo obrońcy przy kryciu Pekharta i jego wzrost i instynkt, głupota obrońcy wystawiającego łokieć i powodującego karnego. 3-0 po 12 minutach załatwiło i ustawiło mecz. Ale druga połowa pokazała wiele naszych słabości. Chaos i panika w obronie, brak organizacji w środku pola, brak sił na 90 minut przy dużym tempie i intensywności meczu. Przy zdeterminowanym, mocno walczącym, dobrze przygotowanym kondycyjnie rywalu i odrobinie szczęścia u niego nie istniejemy w ofensywie. Jak mecz się ułoży jak z Pogonią czy Płockiem to strzelamy kilka goli. Jak nie idzie od początku, nie potrafimy odwrócić losów meczu. Michniewicz to dinozaur taktyki i strategii. To nie trener na Legię, powinien prowadzić jakiś klub broniący się przed spadkiem. Potrafi ustawić zespół defensywnie, zagęścić środek pola ale wykreować coś w ataku pozycyjnym już nie. Nie ma gry kombinacyjnej, podań z klepki, podań prostopadłych, nagłej wymiany pozycji by wprowadzić chaos w defensywie rywala, strzałów z dystansu. Nie ma żadnych wariantów gry pozycyjnej na "murarzy" z przeciwnej strony oprócz hurtowych wrzutek na Pekharta. Nie rozumiem jak można ciągle grać w ten sposób. Jeśli 20 razy próbuję coś zrobić i nie wychodzi to do cholery to zmieniam. Uparty jak osioł Michniewicz i tępy, bez inwencji, pomysłu, wizji, ciągnie Legię w dół poziomem, stylem, grą. "Polska myśl szkoleniowa" pokazuje czemu jesteśmy 30 ligą w Europie i cały czas notujemy klubowy regres. Skoro tak gra mistrz, to jak grają inni i co mogą osiągnąć w pucharach. Oczywiście raz na jakiś czas komuś wyjdzie ładny, efektowny mecz ale na dłuższą metę każdy gra "piach". Polska liga to prostactwo, toporność, chaos w organizacji gry, brak kreatywności. Typowa liga walczaków i "drwali". Do mistrzostwa jakoś doczłapiemy, bo i Pogoń jeszcze pogubi punkty ale styl poraża. Dla dobra Legii dobrze by było jakby po sezonie "Gruby 711" odszedł nawet jak zdobędzie mistrzostwo. Z tym trenerem nawet nie ma cienia nadziei na cokolwiek w Europie. Nie widzę przyszłości.

odpowiedz
filand - 18.04.2021 / 21:59, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Przepraszam,że się wtrącam. Po meczu z Pogonią mieliśmy +10 punktów przewagi.
Po meczu z Cracovią mamy +6 punktów przewagi. W takim tempie....tfu.. tfu...nie chcę być złym prorokiem ...z poważaniem i wyrazami szacunku...

odpowiedz
Wolfik - 18.04.2021 / 22:13, *.mm.pl

@Kreator: Pamiętam, że ostrzegałeś przed tym meczem. Ja nie należę do hurraoptymistów (pisałem cały czas, że jeszcze niczego nie wygraliśmy) jednak uważam, że jeśli realnie myśli się o MP czy pucharach (a dysydenci otwarcie o tym mówią) to ogranie takich drwali jak Cracovia jest obowiązkiem. Cóż, stało się inaczej.

Ale może i dobrze. Gdyby wygrali może poczuliby się za pewnie. A nic tak nie zmusza do wysiłku, jak oddech konkurencji na plecach. Ja w każdym razie podchodzę do tego spokojnie - jeśli nie obronią MP mimo przewagi jaką ciągle posiadają, to znaczy że nie są do tego dysponowani.

odpowiedz
Hugon - 18.04.2021 / 23:13, *.vectranet.pl

@Wolfik: Oglądałeś mecz, przy takim przeciwniku więcej nie da się przebiegnąć .Gralismy na jednej połowie,65 procent przy piłce.Ale zauważyłem że po meczu biegali żeby Cię zadowolić ,nie wiem tylko ile według Ciebie powinni przebiec.Zauważyłem że biegali pół godz.

odpowiedz
Wolfik - 19.04.2021 / 12:42, *.mm.pl

@Hugon: No właśnie, nie da się..... Wszędzie się da, tylko w naszej lidze się nie da. Co gorsza, zapewne nasza "myśl szkoleniowa" uważa podobnie. A potem jest efekt w postaci 30-tych miejsc w rankingach i oklep od pasterzy. Bo się nie da....

Szkoda mi czasu na dalsze rozwijanie owej złotej myśli, więc napiszę tak: zapewne Kolego oglądasz jakieś mecze w innych ligach? Mnie się zdarza i wiesz co? Piłka krąży 2-3 razy szybciej. I zawodnicy też. No, ale skoro u nas się nie da....może tutaj inne prawa fizyki są.

odpowiedz
Pit - 18.04.2021 / 20:04, *.play-internet.pl

Dziadostwo i tyle...... Ręce opadają, na to się nie da patrzeć.....

odpowiedz
c u L t Warsaw - 18.04.2021 / 20:00, *.amazonaws.com

No taki 6... dwie następne porażki tyyylkooo odbiorą przewageee a wyy cooo????nie wierzyta?! no tak Czesio cienki trener...

odpowiedz
jim - 18.04.2021 / 19:59, *.tpnet.pl

"Na Cracovię mamy kilka wariantów " mówił kilka dni temu jeden Pan, no i zapomnieli wybrać bo zagrali bez żadnego. Nie było jakości , nie miał kto ciągnąć gry a taktyka już przez wszystkich obcykana. Ostatnie dwa mecze słabe w naszym wykonaniu i pozostaje pytanie czy przez uśpienie tą dużą przewagą jaka była czy słabnącą formą sportową bo jeśli to drugie to znaczy, że kolejna miotła robi te same błędy co poprzednicy a może po prostu z tych chłopaków nic więcej się nie da wyciągnąć.

odpowiedz
Michał - 18.04.2021 / 19:58, *.plus.pl

Coś się zacielo i trzeba na pełnej k....e to odblokować!!! Jedziemy teraz z Piastem bo to ten czas abyśmy w końcu to My LEGIA orzneli Waldka.Jazda z Piastem na pełnej!!!Pozdrawiam

odpowiedz
V - 18.04.2021 / 19:56, *.t-mobile.pl

Wyglądają słabo fizycznie... ostatnie zwolnienie Bortnika jeszcze się zemsci...

odpowiedz
Ja - 18.04.2021 / 19:56, *.plus.pl

Jak się nie wygrywa że słabeuszami i kandydatami do spadku (stal Podbeskidzie Cracovia) to z czym do Europy?

odpowiedz
Adrenalina - 18.04.2021 / 19:56, *.net.pl

W Legii szykuje się rewolucja? Michniewicz przedstawił listę życzeń
Legi Warszawa.
W Legii szykuje się rewolucja? Michniewicz przedstawił listę życzeń
Serwis legia.net donosi, że po meczu z Lechią Gdańsk (25.04) w Legii wrócą do rozmów z piłkarzami na temat przyszłości. Szykują się odejścia. Wiemy, na jakich pozycjach Czesław Michniewicz chciałby wzmocnić zespół Legii Warszawa.
Szykuje się gorące lato przy Łazienkowskiej 3. Serwis legia.net przedstawia listę piłkarzy, którym po tym sezonie kończy się kontrakt z warszawskim klubem.
Lista jest bardzo pokaźna. Znajdują się na niej duże nazwiska - m.in. Artur Boruc, Igor Lewczuk, Paweł Wszołek czy Marko Vesović.
"Rozmowy z piłkarzami zaplanowano po meczu z Lechią Gdańsk (odbędzie się 25 kwietnia)" - informuje portal, który jest dobrze zorientowany w sytuacji warszawskiego klubu.
W Legii nie ukrywają, że celem na kolejny sezon jest gra w fazie grupowej europejskich pucharów. Przy Ł3 mówi się o Lidze Europy lub przynajmniej Lidze Konferencji (nowe rozgrywki od sezonu 2021/2022).
Trener Czesław Michniewicz już teraz przedstawił Radosławowi Kucharskiemu listę życzeń. Wiemy, na jakich pozycjach trener Legii chciałby wzmocnić zespół przed kolejnym sezonem. Serwis pisze o bramkarzu, dwóch stoperach, środkowym pomocniku i napastniku.
W Legii chcą utrzymać Artura Boruca, ale bramkarz musiałby się liczyć z obniżką przy podpisywaniu nowego kontraktu. On sam wyraża chęć kontynuacji kariery, ale trudno powiedzieć, czy zgodzi się na mniejszą umowę. Z klubem może pożegnać się Radosław Cierzniak.
Kiepsko wygląda rywalizacja wśród napastników. Zwłaszcza, że Legia jest skłonna oddać do innego klubu Rafaela Lopesa, który cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku. Wtedy do dyspozycji trenera Michniewicza zostałby jedynie Tomas Pekhart.
W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że Legia szykuje transfer wielkiego talentu. Serwis meczyki.pl doniósł, że mistrzowie Polski interesują się 20-letnim Mateuszem Boguszem, z którym Czesław Michniewicz współpracował w "młodzieżówce".
Bogusz szkolił się w akademii Ruchu Chorzów. Z tego klubu został sprzedany do Leeds United, grającego obecnie w Premier League. W tym sezonie utalentowany zawodnik występuje na zasadzie wypożyczenia w hiszpańskim drugoligowcu UD Logrones. Rozegrał 18 spotkań, strzelił w nich jednego gola i przy jednym asystował.
Sadzę ze grajkomeny już stawiają "warunki" i efekty tego widać......

odpowiedz
Michal1916Z - 18.04.2021 / 19:54, *.plus.pl

to już śmierdzi będzie Farsa jak co roku

odpowiedz
Legia mistrz - 18.04.2021 / 22:02, *.t-mobile.pl

Wuj Duda i kamieni kupa

odpowiedz
Kris - 18.04.2021 / 19:51, *.t-mobile.pl

Jaksie się ustawia mecz to się nie wygrywa

odpowiedz
Yeti - 18.04.2021 / 19:50, *.play-internet.pl

Mówiłem poniżej, że mistrz jeszcze nie jest pewny. Teraz przed Legia dwa bardzo trudne wyjazdy. Jeśli potracimy punkty to sprawa mistrzostwa będzie się decydować znowu do ostatniej kolejki. Największy wku... bierze na to, że Legia powinna niszczyć takie zespoły jak Cracovia, jeśli chce zaistnieć w Europie.

odpowiedz
Wolfik - 19.04.2021 / 12:57, *.mm.pl

@Yeti: Może nie chce/nie potrafi/nie może.

odpowiedz
speed - 18.04.2021 / 19:49, *.play-internet.pl

Powtarzam z uporem maniaka,dopóki właścicielem Legii będzie Harpo Marx nie będzie niczego.

odpowiedz
atmosferic - 18.04.2021 / 19:47, *.orange.pl

Powtorka z kwietnia i maja 2019 sie szykuje. Pogon wyglada zdecydowanie solidniej.

odpowiedz
CBR - 18.04.2021 / 19:46, *.mm.pl

Przed meczem wszyscy wiedzieli ze jeśli CRACOVIA przegra to będzie koniec pracy Probierza......... A co mówił trener LEGII.......... Ze napewno go nie zwolnią........ I teraz można się zastanowić czy to było przeczucie...... Czy już wiedział że LEGIA nie wygra??? Dziwne

odpowiedz
Sebo(L) - 18.04.2021 / 19:41, *.master.pl

No i co na to wszyscy świętujący już MP optymiści powiecie? Nie ma problemu? Otóż jest i to ogromny! Od 2 połowy meczu z Pogonią widać go gołym okiem. Tego nie da się oglądać! Gra Legii jest FATALNA i katastrofalna. Niecelne podania to już jakaś plaga. Brak zrozumienia,brak kreatywności w akcjach,skrzydła w zaszdzie nie istniejące.Uzbek strzela w wewnętrznym sparingu 2 bramki i cały mecz siedzi na ławce,za to wchodzi Muci,o którym była cisza jak makiem zasiał.Gdzie tu jakakolwiek logika?! Teraz Legia ma 2 wyjazdy z rzędu do trudnych rywali,gdzie przy takim piachu trudno nawet marzyć o choćby 1 punkt! Jest problem i to ZAJEBISTY!

odpowiedz
maniek - 18.04.2021 / 19:41, *.centertel.pl

Jeden ch.., i tak mają już mistrza

odpowiedz
j - 18.04.2021 / 19:40, *.105.76

Tak czułem, że będzie remis. Mogłem obstawić u buka, przynajmniej hajsu by trochę wpadło...

odpowiedz
xmen(L) - 18.04.2021 / 19:40, *.com.pl

W środę już będzie tylko 3 punkty przewagi. Waldek ostatnimi czasy albo z Nami wygrywa albo remisuje więc już wie jak ustawić zespół. A za tydzień o tej porze może już być o punktów przewagi.

odpowiedz
AAA - 18.04.2021 / 19:40, *.play-internet.pl

Do Adson:żadko...naprawdę?

odpowiedz
Krzysztof - 18.04.2021 / 19:40, *.centertel.pl

Trzymaj się Legio!

odpowiedz
Darek - 18.04.2021 / 19:39, *.t-ipconnect.de

Oczywiście Wieteska na swoim poziomie.
Potrzeba dwóch stoperów na już. A właściwie to na pół roku temu.Gamoń skończony.

odpowiedz
Zbycho(L) - 18.04.2021 / 19:39, *.centertel.pl

To jest prawdziwy obraz Legii. Bez pomysłu na grę. Poprzednie 6 zwycięstw przypadek i szczęście. Ostatnie dwa mecze pokazały naszą słabość. Jak Pogoń i Raków same nie pogubią punktów to Legii zabraknie. Obym się mylił.

odpowiedz
Cary - 18.04.2021 / 19:43, *.tpnet.pl

@Zbycho(L): 6 zwycięstw to przypadek..prosze Cię. Ile potrzeba żeby nie bylo przypadku? 20 zwycięstw z rzędu? Bez sensu bo zremisuja potem dwa mecze i znów będziesz pierdzielił

odpowiedz
Paweł - 18.04.2021 / 19:38, *.vectranet.pl

Drogi Czesiu tu nie ma co trenować, trzeba wyciągnąć swój lekko zakurzony notesik i zacząć dzwonić.....

odpowiedz
Rado - 18.04.2021 / 19:38, *.play-internet.pl

2019...

odpowiedz
Hubbard - 18.04.2021 / 19:43, *.chello.pl

@Rado:
bardziej przypomina się 2012 (przestaw liczbę 12 i mamy 2021)

odpowiedz
WTF - 18.04.2021 / 19:38, *.chello.pl

Co to były z zmiany? Każda osłabiła zespół!
Czemu ten uzbek nie dostaje szans?
Po co go brali?

odpowiedz
AAA - 18.04.2021 / 19:37, *.play-internet.pl

Babol chyba nie wypłacisz się Arturowi..

odpowiedz
Jedza i wietes won - 18.04.2021 / 19:37, *.centertel.pl

Wstyd, hańba i żenada wezcie sie za gre gwiazdorzy bo wam sie chyba w dupach poprzewracało.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 18.04.2021 / 19:37, *.vectranet.pl

MNIEJ TRENUJCIE, WIĘCEJ SIATKONOGI I GIEREK.............................................Bez ambicji, bez pomysłu, ciągle uatrte schematy na skrzydłow i wrzutka, zero gry z pierwszej piłki, wszystko podanie i kóleczko..albo jak dziś Kapustka jezdziec bez głowy. Wpuszczanie na boisko Gwilli i Lopesa to sabotaż, Gruzin to główny hamulcowy. Slisz Witeska to piata kolumna, Wszołek ma w pupie bo odchodzi.... Żeby żadnego rzutu wolnego nie wykonać prawidłowo.. wstyd.. To ma być Mistrz Polski, dramat... Ogrywać młodego Muciego i Jaszura.....

odpowiedz
Darek - 18.04.2021 / 19:35, *.t-ipconnect.de

Już się k...a nagrali.Gwazdy zasrane.
Drugi mecz bez strzelonego gola.
Całą jesień dziadują grajac w kratkę.Na wiosne kilka zwyciestw z rzedu i już po grze jest.To samo co w tamtym sezonie za czasów Vuko.Człapią po boisku.Brak gry bez piłki.
108 kilometrów w meczu przy 4 zmianach to kpina jest.Powinno być 120 kilometrów.
Nawet w tej dziadowskiej lidze nie potrafią wygrywać.
Zaraz kwalifikacje do europejskich pucharów znowu zweryfikują ich możliwość.A właściwie ich brak.

odpowiedz
Krzeszczu - 18.04.2021 / 19:34, *.bredband2.com

90+ minut zeby ograc takie dziady jak sracowia, a tu jedna wielka hööjnia. Malo tego, gdyby nie fenomenalna obrona Boruca, sam na sam z Alvaro, to pewnie bysmy ten mecz przegrali. Ide zrobic sobie probierza bo qrwica czlowieka bierze...

odpowiedz
Wolfik - 18.04.2021 / 20:12, *.mm.pl

@Krzeszczu: Dokładnie Kolego. Padaka straszna. Zmiennicy nic nie wnoszą. Lipa.

odpowiedz
Paweł - 18.04.2021 / 19:34, *.vectranet.pl

Bramkarz, dziewięciu obrońców i laga do Pekharta nie zadziałały? To musiało tak się skończyć jeśli na boisko wybiega 2 bramkarzy 19 obrońców i 1 napastnik. Mieliśmy okazję oglądać Polską myśl szkoleniową w najwyższym wydaniu po 100tys pensji miesiecznie.

odpowiedz
Farme(L) - 18.04.2021 / 19:33, *.virginm.net

Mladen wkur... ostatnio po co ten gargamel na boisku, każdy chce młodych a Skiba pokazał jak grają młodzi... i tak dalej i tak dalej... tracimy punkty nie pierwszy raz, to kolejna drużyna z dołu tabeli ktorej oddajemy punkty... oby ostatni raz, ale jak przej...iemy tego Mistrza to chyba nie powinno być wątpliwości... liście na wiosnę!!!

odpowiedz
atmosferic - 18.04.2021 / 19:32, *.orange.pl

Teraz 2 wyjazdy do piasta i lechii - mega cieskie mecze, a Pogon sobie spokojnie klepie kolejnych rywali i niweluje przewage...

odpowiedz
WillyCarbo - 18.04.2021 / 19:32, *.chello.pl

dlaczego on Uzbeka nie wpuszcza w ogóle - trochę fantazji przydałoby się

odpowiedz
Robin(L) - 18.04.2021 / 19:32, *.t-mobile.pl

Po raz kolejny pokazali "jaja".....
Oni już mistrzostwo zdobyli w szatni. Już im zakładają medale na szyję itd. Oby to się nie skończyło tym że dostaną medale pocieszenia z chipsow...

odpowiedz
Adson78 - 18.04.2021 / 19:32, *.plus.pl

Żadko się wypowiadam ale to co za gówno zagrali z Lechem i Cracovią to woła o pomstę !!! ku...wa pajace chyba uwierzyli że są już mistrzami !!! nic mylnego !!! mieliśmy 10 punktów przewagi a zrobiło się kur....wa 6 punktów , a z innej beczki Gwilia won !!!

odpowiedz
Ja - 18.04.2021 / 19:31, *.vectranet.pl

DRAMAT oni chyba już świętują zamiast trenować ???????????????? tylko czy wystarczy punktów żeby dotrwać do końca ???????? bo z Piastem to raczej mogą sobie już 0 dopisać ????????‍♂️????????‍♂️

odpowiedz
LEGION - 18.04.2021 / 19:31, *.chello.pl

Michniewicz
JAK TAM TWOJE TRZY WARIANTY ?????
To ten to był który?
Zagrać drugi z rzędu beznadziejny mecz !!!!!
Kuźwa ................
Takim patałachom , co leja cała liga nawet bramy nie wcisnąć !!!!
Powtórka z kolejarza , którego Raków dyma bez mydła !!!

odpowiedz
RIkki - 18.04.2021 / 19:30, *.net.pl

Po wpuszczeniu Gwilii było jasne że nie wygramy , teraz dwa razy w plecy na wyjeździe i z gratulacji w drodze po Mistrza może cieszyć się śledziarnia .!!! Nieprawdopodobne ale jak co roku zaczyna się trzęsiportek co na puchary zajefajnie wróży , jednym słowem żenada...

odpowiedz
Wały Chrobrego - 18.04.2021 / 19:49, *.net.pl

@RIkki: Śledzi pajacu w Gdyni poszukaj.

odpowiedz
Hubbard - 18.04.2021 / 19:30, *.chello.pl

może nie płacą że tak grają
ale zwróćcie uwagę - piąta połowa od meczu z Pogonią - bez goli

odpowiedz
AG - 18.04.2021 / 19:29, *.chello.pl

Niestety wolniej nie dało się grać

odpowiedz
Julon - 18.04.2021 / 19:29, *.timplus.net

Kolejny beznadziejny mecz Legii bardzo słaby Mladenović,kiepski Wszolek,Wieteska jak zwykle babol,słabo to wygląda!

odpowiedz
Miki - 18.04.2021 / 19:29, *.plus.pl

Ile jeszcze Mladenović będzie grał w pierwszym składzie?? Wielkie ego a gra piach !!!!

odpowiedz
Jano - 18.04.2021 / 19:28, *.orange.pl

Dziadyi patałachy i teraz w plecy 2 razy będzie z Piastem to na 1000% a i z Lechią na 990% i koniec przewagi a Pogoń łoi wszystkich aż miło!

odpowiedz
Jan - 18.04.2021 / 19:28, *.play-internet.pl

W tym roku Mistrz pojedzie do Szczecina

odpowiedz
miron - 18.04.2021 / 19:28, *.jmdi.pl

Wirtuozi z drugą od końca drużyną remis tylko Legia to potrafi a jeszcze stal i podpizdzie strach się bać.

odpowiedz
Longshoreman - 18.04.2021 / 19:28, *.orange.pl

Brawo, oby tak dalej :) nie poddawaj się :)

odpowiedz
Misiek75 - 18.04.2021 / 19:28, *.vectranet.pl

Znowu marazm a już myślałem, że po meczu z Pogonią w końcu coś tchneło. Czarno widzę kolejna kolejkę. Gramy z Piastem w Gliwicach i to niestety będą bęcki. Obym się mylił, jeżeli chodzi o dzisiejszy mecz to kolejny bez historii. Jeżeli już w ofensywie mamy 3 :Pekhart, Muci i Lopez i nie są w stanie wygrać meczu to nie ma o czym pisać.

odpowiedz
Legia To My. - 18.04.2021 / 19:27, *.chello.pl

No i "super". W środę (jak zwykle wp...ol od Piasta) i z 10 pkt przewagi Zostaną 3 pkty czyli przewaga jednego meczu.

odpowiedz
lolo - 18.04.2021 / 19:27, *.plus.pl

No i pięknie! A czego się spodziewaliście! Kasa się zgadza a wynik przyjdzie! Buahahhaha

odpowiedz
lolo - 18.04.2021 / 19:27, *.plus.pl

No i pięknie! A czego się spodziewaliście! Kasa się zgadza a wynik przyjdzie! Buahahhaha

odpowiedz
Off - 18.04.2021 / 19:27, *.plus.pl

Dramat! Wszyscy leją tą Cracovie jak leci a te biedaki nawet celnie podać nie potrafią.

odpowiedz
Tym - 18.04.2021 / 19:27, *.net.pl

Jak można ściągnąć wszolka a wprowadzić skibickiego na tyle minut ok na 5 minut to może wejść a nie na tyle zmiany masakra

odpowiedz
Tom - 18.04.2021 / 19:27, *.chello.pl

Patałachy.Nie potrafic wygrac z takimi ogórami.Zaczyna sie tracenie punktow.Jeszcze tak jak w 2019 dadza sie wyprzedzic i nie obronia tytułu.

odpowiedz
Czarny76 - 18.04.2021 / 19:27, *.amazonaws.com

Teraz dwa wyjazdy.Dwa razy w dupe i się zacznie nerwówka.Tym pajacom naprawdę się chyba w dupach poprzewracało.Już mistrza świętowali.

odpowiedz
Autor - 18.04.2021 / 19:26, *.237.79

Piach okrutny. Brak powtarzalności to bolączka Legii. A Michniewicz to burak i chwycił jednego schematu się teraz i tak będzie męczył teraz bułę heh. Mizeria nic więcej

odpowiedz
SEBO(L) - 18.04.2021 / 19:26, *.chello.pl

4 godziny bez gola, proponuję więcej wolnego robić, więcej i częściej. A propos rzutów wolnych. Pisałem w tygodniu, że nie mamy zawodnika,który umie strzelić z wolnego. Dziś mieliśmy ewidentny przykład,nawet kilka... Ale po co ćwiczyć,trenować, próbować? Kiedy? Trzeba odpocząć...

odpowiedz
Kruk - 18.04.2021 / 19:26, *.play-internet.pl

Beznadziejnie, może i mistrzostwo świńskim fartem zdobędziemy, ale w Europie to już w eliminacjach nas wyjaśnią...

odpowiedz
12kufli - 18.04.2021 / 19:26, *.orange.pl

Cesio rozpatrzył kilka wariantów i poszedł na trybuny. Im szybciej ten psuj pójdzie z Legii tym lepiej. Choćby mistrzostwo było to ten pseudo trener powinien polecieć z posady.

odpowiedz
lucho_83 - 18.04.2021 / 19:25, *.chello.pl

I kolejne 2 pkt uciekły. Walenie głową w mur, beznadziejne wolne Mladenovicia... Chciało by się krzyknąć Leszek Pisz! Gdyby nie Boruc byśmy przegrali... Legia grać!!!!

odpowiedz
zaba285 - 18.04.2021 / 19:25, *.116.118

no i zrobiło się 6 pkt nad Pogonią... a w perspektywie 2 mecze na trudnym terenie. oby forma wróciła bo zaraz może się zrobić "sensacyjna pogoń"

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 18.04.2021 / 19:25, *.petrotel.pl

Plus dla Boruca. Reszta be komentarza.

odpowiedz
Miki55 - 18.04.2021 / 19:25, *.chello.pl

Jesteśmy na najlepszej drodze do frajerskiego, (który to już raz ) przefrajerowania pewnego niemalże tytułu.

odpowiedz
pol - 18.04.2021 / 19:25, *.chello.pl

Ile jeszcze będą tu trzymać tego kaleczniaka Wieteskę?????????????????

odpowiedz
Maciora - 18.04.2021 / 19:25, *.as13285.net

I z 10 zrobiło sie 6 punktow przewagi

odpowiedz
Rob - 18.04.2021 / 19:24, *.centertel.pl

Znow czolganie oby do Mistrzostwa

odpowiedz
Yyy - 18.04.2021 / 19:24, *.chello.pl

Piłkarzyki pajacyki

odpowiedz
Marcin - 18.04.2021 / 19:23, *.t-mobile.pl

Tu nie ma czego komentować

odpowiedz
eN - 18.04.2021 / 19:23, *.as9105.com

Kur...aaaaaaaaaaaaaa

odpowiedz
ŻENADA - 18.04.2021 / 19:23, *.com.pl

JAKA LIGA TAKI MISTRZ

odpowiedz