Czesław Michniewicz i Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening: Stałe fragmenty gry

Woytek, źródło: Legionisci.com

Piątkowy trening legionistów poświęcony był niemal w całości stałym fragmentom gry. Trener Czesław Michniewicz pokazywał podopiecznym różne opcje bronienia się przy rzutach wolnych czy rożnych przeciwników, a także rozgrywanie takich akcji w ofensywie. Po dniu przerwy do zajęć wrócił Bartosz Kapustka. Zabrakło natomiast lekko poobijanego Andre Martinsa. Jego pozycję na treningu w składzie szykowanym na mecz zajął Walerian Gwilia.

Marko Vesović, który od tego tygodnia pracuje bez żadnej taryfy ulgowej, szykowany jest do gry w sobotnim meczu rezerw z Unią Skierniewice.

Sobotni trening będzie zamknięty dla mediów, a w niedzielę o godzinie 17:30 "Wojskowi" rozpoczną ligowe starcie z Cracovią na stadionie przy Łazienkowskiej 3.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Fan Mioduskiego - 17.04.2021 / 15:35, *.plus.pl

Czesław z asystentem idą do Kucharskiego po wzmocnienia :) i go zj...ać że w zimę szrot kupił

odpowiedz
Anty czesio - 17.04.2021 / 15:38, *.plus.pl

@Fan Mioduskiego : albo poszli pogonić rusyna ;)

odpowiedz
:) - 17.04.2021 / 15:41, *.plus.pl

@Anty czesio: Wieteske idą zje...ać za kontuzje szabanowa

odpowiedz
bronek49 - 17.04.2021 / 15:06, *.chello.pl

to już błazenada ten poznański słowik szykuje do meczu tego niedołęgie Gwilie czy on wreszcie da soboie spokój z tym beztalenciem w dodatku nie mają zamiaru przedłużyć z nim kontraktu i zajmuje miejsce innym a ten beznadziejny trenerek nie ogrywa młodych ,po Michniewiczu zostawi tylko spaloną ziemie i po zespole nic nie zostanie Panie Moduski kiedy się obudzisz

odpowiedz
Dm - 16.04.2021 / 18:08, *.plus.pl

Czesiu pokazuje mladenoviciowi kursy na Cracovię ile można wygrać jak się postawi ;)

odpowiedz
Sobo(L)ew - 16.04.2021 / 20:01, *.centertel.pl

@Dm: wypad z tad pajacu pieprzony.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 17.04.2021 / 10:12, *.petrotel.pl

@Sobo(L)ew: Wiadomo, że to nie kurs na Cracovię, ale plan akcji, w której ma sprokurować karnego dla Cracovii, ale żeby od razu pajacu. Bez przesady ;-)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.