Rafael Lopes - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Lopes: Czasami potrzeba więcej szczęścia

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Niestety, dzisiaj nie udało nam się wygrać. To było naszym celem, nad którego osiągnięciem pracowaliśmy podczas tego tygodnia. Można spojrzeć na to z tej strony, że dzisiaj nie wygraliśmy, ale również nie przegraliśmy. Teraz trzeba patrzeć już tylko w przyszłość. Oczywiście, nie jesteśmy zadowoleni, że dwa ostatnie mecze zremisowaliśmy. Potrzebujemy momentami nieco więcej szczęścia i skuteczności. Jesteśmy pewni siebie i nie panikujemy, że straciliśmy kilka punktów w tabeli - powiedział po meczu z Cracovią Rafael Lopes.

- Teraz przed nami kolejny mecz, w którym zagramy o trzy punkty. Remis jest satysfakcjonujący dla naszego rywala. Oni przyjechali tutaj, aby wyjechać z punktem, ponieważ walczą o pozostanie w Ekstraklasie. Na boisku staraliśmy się stworzyć okazje do strzelenia gola, jednak czasami zabraknie pewnych detali lub szczęścia. Na nie trzeba sobie jednak zapracować, co też staramy się robić. Mam nadzieję, że to szczęście będzie przy nas w kolejnym spotkaniu.

- Czasami ostatnie podanie, czy ostatnia sekunda będzie decydująca o nieskuteczności. Trzeba przypomnieć sobie o tym, co było dobre w poprzednich meczach i co było złe w dwóch ostatnich. Wyciągnąć wnioski, poprawić się i wtedy będziemy mogli myśleć o mistrzostwie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
bronek49 - 19.04.2021 / 17:43, *.chello.pl

przestań Lopes gadać bzdury taki piłkarz jak ty nie powinien grać w Legii

odpowiedz
wtf - 19.04.2021 / 02:37, *.chello.pl

Jeden z największych ogórów jakiego kiedykolwiek widziałem w koszulce Legii!Nie ma ani szybkości,ani dryblingu,ani dobrego strzału z dystansu,przy stałych fragmentach też niespecjalnie przydatny.Co do ku...y nędzy zdecydowało,że jest zawodnikiem najlepszego klubu w Polsce?Jego obecność w Legii, jest świadectwem sportowego upadku klubu,a co gorsze,takich ananasów mamy więcej.Kucharski won!

odpowiedz
Wolfik - 19.04.2021 / 15:01, *.mm.pl

@wtf: Zadecydowała kwota odstępnego.....był tani jak barszcz.

odpowiedz
wtf - 19.04.2021 / 17:16, *.chello.pl

@Wolfik: Wiem,że kosztował tyle co klepane alufelgi,ale dyrektor sportowy musiał chyba też widzieć w nim jakieś piłkarskie zalety? Jeśli nie,to może zaczniemy sprowadzać kopaczy na wagę?!

odpowiedz
Rondel - 18.04.2021 / 23:31, *.centertel.pl

Jak czytam wypowiedzi tych minimalistów to aż się zbiera na wymioty.

odpowiedz
L - 18.04.2021 / 23:25, *.tpnet.pl

A może po prostu gra się do końca a nie w momencie kiedy juz mamy dużą przewagę wy zadowoleni klepiecie sie po pleckach. Z pucharu odpadliście więc sezonu już nie można zaliczyć do jakiś bardzo udanych więc skąd to samozadowolenie??? Jeśli dalej będą uważali że już mają mistrza w kieszeni to się zaraz okaże że Pogoń nas doścignie i ciekawe co ten portugalski as wymyśli w wywiadzie wtedy. Czemu oni nigdy nie mogą być mężczyznami i przyznać że grali za słabo? Zawsze wina leży po stronie tego złośliwego szczęścia które nie chce pomóc...

odpowiedz
miron - 18.04.2021 / 23:02, *.jmdi.pl

Czasami trzeba mieć więcej umiejętności i rozumu kolejne spotkania to albo walka o puchary lub utrzymanie sraczka się zacznie jak zremisujemy dwa kokejne spotkania a Pogoń wygra.

odpowiedz
Darek - 18.04.2021 / 22:28, *.t-ipconnect.de

Czasami potrzeba lepszego napastnika.

odpowiedz
Mikio123 - 18.04.2021 / 22:10, *.t-mobile.pl

A czasami trzeba więcej umiejętności i chęci do gry!

odpowiedz