fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Piast 0-1 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Piast Gliwice - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (78)

+dodaj komentarz
Lukasz323 - 21.04.2021 / 22:28, *.plus.pl

Aż chce mi się jutro iść do pracy.... Zobaczyć ich miny bezcenne. Lopez ????

odpowiedz
ihihihi - 21.04.2021 / 22:14, *.centertel.pl

tak ma to zawsze wygladac !!!!!

odpowiedz
Wukashi - 21.04.2021 / 22:08, *.orange.pl

W pytke ten mecz. Szkoda, że tylko jedna wpadła.

odpowiedz
Legia1 - 21.04.2021 / 22:07, *.plus.pl

22 strzały a 4 celne ale ważne że coś wpadło

odpowiedz
Paruwczak - 21.04.2021 / 22:06, *.telnaptelecom.pl

Ten lukiniasz to bardzo dobry mecz gra

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 21.04.2021 / 22:04, *.petrotel.pl

półfinał Pucharu dla Piasta, liga dla nas. :-)

odpowiedz
L - 21.04.2021 / 23:36, *.play-internet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Tak jak rok temu z Cracovią ;)

odpowiedz
M - 21.04.2021 / 22:03, *.t-mobile.pl

Dajcie pograć temu Lopezowi..To taki Benzema nasz..On chociaż gra kombinacyjnie,Wychodzi na pozycje,na wolne pole i technika jest na dobrym poziomie..Drużyna nie musi grac tylko górą jak to z Pehartem..

odpowiedz
wtf - 21.04.2021 / 22:03, *.chello.pl

Lopesa jako bohatera meczu,obstawiłbym jako ostatniego:)

odpowiedz
Marian - 21.04.2021 / 22:03, *.co.uk

NARESZCIE!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 21.04.2021 / 22:02, *.petrotel.pl

A ja był Lopeza zdejmował :-)

odpowiedz
fff - 21.04.2021 / 22:08, *.52.138

@vadisodjidjiaofoe:

heh... liga za puchar

odpowiedz
Jimi70 - 21.04.2021 / 22:01, *.play-internet.pl

Czy Pekhart to jakiś żart?

odpowiedz
Perkoz - 21.04.2021 / 21:59, *.vectranet.pl

Zapłaciłem za 0:0 i ma być 0:0 ja jestem uczciwy! Ustawiony meczyk panowie!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 21.04.2021 / 21:59, *.chello.pl

Zdjąć Kapustkę, zostawić Lopesa. Jak to nazwać?

odpowiedz
1918 - 21.04.2021 / 22:05, *.net.pl

@Po(L)ubiony:
No właśnie tak

odpowiedz
Pekhart - 21.04.2021 / 21:58, *.t-mobile.pl

Napastnik wysokiej klasy..

odpowiedz
Jerry - 21.04.2021 / 21:58, *.com.pl

Za te wybicia Boruc to powinien kopa w dupę dostać.

odpowiedz
Autor - 21.04.2021 / 21:57, *.virginm.net

Śmiać się czy płakać.... Oto jest pytanie

odpowiedz
wtf - 21.04.2021 / 21:57, *.chello.pl

To co odpie...ala w ostatnich meczach Pekhart przechodzi ludzkie pojęcie!

odpowiedz
bum - 21.04.2021 / 21:55, *.233.43

O kuwa co tam się odpiertala! Masakra i wstyd!

odpowiedz
Kapustka Slabiak - 21.04.2021 / 21:53, *.centertel.pl

Gwila jeszcze komentuje, na sto procent ferment sieje ze nie gra, wszyscy won

odpowiedz
WRD - 21.04.2021 / 21:51, *.chello.pl

Tak... Serce mówi Legia a rozum, że tak przepiedrala się mistrzostwo

odpowiedz
Syn trenera - 21.04.2021 / 21:51, *.vectranet.pl

Graliśmy w 8 (Gwila, Slisz, Lopez) teraz w 9....czemu nie gra Muci i nie ma Jaszura na ławce...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 21.04.2021 / 21:50, *.petrotel.pl

Widać, że nie przegramy tego meczu. Piastowi strzelać nie kazano ;-) (Alves)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 21.04.2021 / 21:43, *.petrotel.pl

gramy dość szybko. Widać, że chcemy mecz wygrać ,ale 2 zmiany są konieczne - Luki za Gwilie i Kostorz/Muci za Lopeza

odpowiedz
Jerry - 21.04.2021 / 21:42, *.com.pl

No niby wszystko jest a jednak czegoś brakuje.

odpowiedz
biały - 21.04.2021 / 21:40, *.tpnet.pl

Legia Warszawa to duma i sława! Dziś dobrze gra i wygra. Natomiast to co większość tu wypisuje to już na prawdę niżej niż 3 liga. Pewnie wielu na meczu nie było w życiu,piszą straszne banialuki, no i najlepiej zawsze wychodzi im obrażanie legionistów. Ciągle ta sama zdarta płyta, na wszystko. Brzydka muzyka nikomu nie potrzebna. Najmniej Legii i prawdziwym legionistom, co "aż po życia kres zawsze z Legią!"

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.04.2021 / 21:42, *.centertel.pl

@biały: Byl tez ,,Czerwony,, i ,,Niebieski,,. Pamietasz rezysera?

odpowiedz
Czarny - 21.04.2021 / 21:44, *.play-internet.pl

@biały: ale mi zaimponowałeś duma i sława.Chyba zatrzymałeś się na latach 90-tych.Co to za Legia gdzie każdy myśli o kasie na koncie a klub to tylko zwykła robota.Kibicuj dalej .

odpowiedz
smok - 21.04.2021 / 21:38, *.vectranet.pl

dajcie gwili czerwoną, niech **********

odpowiedz
Autor - 21.04.2021 / 21:37, *.virginm.net

Bez zmian... To sabotaż! Gvilia powinien dostać wolną rękę i już nie trenować nawet z pierwszym zespołem. Szkoda nerwów na ubliżanie mu jest po prostu tragiczny że aż komiczny...
Dla mnie to jakaś szopka żałosna sztab i połowa składu do wymiany plus pion sportowy i prezes potrzebuje prezesa zatrudnić. Zal na to patrzeć jak oni grają , jak trener się zachowuje , żal patrzeć jak Legia wygląda. Szkoda słów po prostu

odpowiedz
Pawełek - 21.04.2021 / 21:35, *.vectranet.pl

Jak na razie jedziemy z Piastem jak z furą gnoju hehe:-)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.04.2021 / 21:33, *.centertel.pl

Zdejmij tego Gruzina, przeciez to sabotaz

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.04.2021 / 21:27, *.centertel.pl

Zdjac Gvilie i Lopesa, zdjac ich z listy plac. To parodysci totalni.

odpowiedz
byniu - 21.04.2021 / 21:27, *.vectranet.pl

Grają nieźle i widać ,że są zmobilizowani ale oprócz braku wykończenia są dwa słabe punkty - Gvilia,który po prostu nie nadąża za szybką i kombinacyjną grą Legii no i Wieteska

odpowiedz
Ja - 21.04.2021 / 21:17, *.plus.pl

Bardzo Dobrze to wygląda,bramka wisi w powietrzu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.04.2021 / 21:20, *.centertel.pl

@Ja: Rany....polowa tych ludzi to totalne kaleki...do jakich pucharow...chyba z cukru pudru...

odpowiedz
Ja - 21.04.2021 / 21:28, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: Jak na ekstraklape to grają najlepiej

odpowiedz
Tomi - 21.04.2021 / 21:16, *.chello.pl

Gvilią to my tu nic nie wygramy jest żałosny

odpowiedz
bum - 21.04.2021 / 21:15, *.233.43

Ty gvilia? Co to było? Podanie ku...a????
Wyjazd z tym gamoniem!!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 21.04.2021 / 21:14, *.bredband2.com

Gvillia.... o qrwa, co on robi???

odpowiedz
Do pilnującego treści na czacie - 21.04.2021 / 21:04, *.play-internet.pl

Jesteś żałosnym klakierem właściciela.Michniewicz nigdy nie zdobędzie Mistrzostwa.Bo ma Fryzjera za uszami.

odpowiedz
T - 21.04.2021 / 21:04, *.orange.pl

Mielcarski chwali Gwilieeeeeee..... Co się dzieje!

odpowiedz
byniu - 21.04.2021 / 20:58, *.vectranet.pl

Strasznie ciężka sprawa z tym piastem bronią się całą drużyną i robią kontry.Autobus i kontry to cała filozofia gry piasta.Mecze z takimi przeciwnikami nigdy nie będą wielkimi widowiskami.Oby udało się strzelić jedną

odpowiedz
Jerry - 21.04.2021 / 20:52, *.com.pl

Grają szybko sle niedokładnie. Martwi duża ilość strat Slisza.

odpowiedz
Korda - 21.04.2021 / 20:52, *.orange.pl

Gvilia jest bardziej drewniany niż Pinokio.

odpowiedz
Luta - 21.04.2021 / 20:50, *.plus.pl

Przyjaciele poratujcie transmisją meczu dzisiejszego ktoś coś?

odpowiedz
Marian - 21.04.2021 / 20:58, *.co.uk

@Luta : vipleague.lc

odpowiedz
spasiony - 21.04.2021 / 20:59, *.21.3

@Luta : vipleague.lc szukaj w zakladce football

odpowiedz
Krzeszczu - 21.04.2021 / 20:50, *.bredband2.com

Sorry, ale gra warta probierza on the rocks. Nedza. Totalny antyfutbol.
Nota bene wychodzi na to ze Wszolek wqrwiony na kucharskiegovicza i miodovicza i bedzie spadal po sezonie, a lopez, valencia, jaszczur, jaksiemasz, munci, rusin & Co to transfery na odpyeerdol. Pomine fakt ze takie bylo lanie w gacie z podniety na tej stronie, ze te transfery to niby mialy gwarantowac lige mistrzow.

odpowiedz
Fan Waleriana - 21.04.2021 / 20:43, *.233.53

3 na 3 w srodku... Walerian podaje na skrzydło!

odpowiedz
Farme(L) - 21.04.2021 / 20:42, *.virginm.net

Ciekawostka Wszołek po przegranym meczu w Pucharze Polski ściskał i cieszył się z Fornalikkem, a dziś niby jakaś kontuzja... Czyżby już był dogadany?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 21.04.2021 / 20:39, *.chello.pl

Już po 7 minutach widać, że Gwilia to nieporozumienie.

odpowiedz
Luta - 21.04.2021 / 20:39, *.plus.pl

Jakaś strona z transmisja meczu?

odpowiedz
cuLt - 21.04.2021 / 20:35, *.144.34

Albo tragedia albo nadzieja....✨⚽️✨

odpowiedz
Piast - 21.04.2021 / 20:35, *.net.pl

Widzę....sędzia już sprzyja

odpowiedz
Fan Waleriana - 21.04.2021 / 20:33, *.233.53

Dzień dobry jestem gvilia haha. Pierwszy gołąb trafiony w pierwszej minucie! Haha

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 21.04.2021 / 20:23, *.petrotel.pl

Brak na ławce Wszołka. Wypad? Oraz Jaszczura. Taki cienki?

odpowiedz
Odp - 21.04.2021 / 20:08, *.lunet.eu

Poczytam relację, nie będę oczu męczył grą Gwilii.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 21.04.2021 / 20:06, *.chello.pl

Luqui i Martins na ławce, szykuje się wielki gambit Tłustego Czesia. Będzie wesoło, zapnijcie pasy!

odpowiedz
Szczęściarz - 21.04.2021 / 20:04, *.52.138

Lopes ma za każdym razem taki wyraz twarzy jakby miał zatwardzenie i nie mógł uwolnić Barabasza...

odpowiedz
fff - 21.04.2021 / 20:03, *.52.138

spoko, dziś liga za puchar, więc 3 pkt

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 21.04.2021 / 20:06, *.petrotel.pl

@fff: otóż to ;-)

odpowiedz
abudabi - 21.04.2021 / 20:00, *.amazonaws.com

Największe wzmocnienie siedzi na ławce i ma numer 29.

odpowiedz
Abudabi - 21.04.2021 / 20:29, *.amazonaws.com

@abudabi: Kolejny plus- Gwilia gra od początku, więc każdy kto go zastąpi w II połowie wzmocni drużynę :D

odpowiedz
NAS - 21.04.2021 / 20:41, *.centertel.pl

@Abudabi: hahaha... trafiłeś w sedno

odpowiedz
Pingwinos - 21.04.2021 / 19:31, *.vectranet.pl

No to lecę do buka! Stawiam na Tesco!

odpowiedz
L - 21.04.2021 / 19:40, *.tpnet.pl

O widzę ze lopes w pierwszym. Będzie się potykał o własne nogi. Fajnie, fajnie...

odpowiedz
Wolfik - 21.04.2021 / 19:45, *.mm.pl

@Pingwinos: Super. Dom zastaw.

odpowiedz
Antyczesio - 21.04.2021 / 19:18, *.plus.pl

Chyba już myślami Czesio jest przy Lechii albo asystenta chce na minę wpier...lic na te dwa mecze jak przegramy to i tak nie on trenował.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 21.04.2021 / 19:15, *.plus.pl

Gvilia? Lopes? Czesław chyba z trybun w niedzielę oglądał inny mecz albo dostrzegł coś czego nie widać z ławki.

odpowiedz
Leśny - 21.04.2021 / 19:12, *.79.32

no to Wszołka mozna juz pożegnać :)

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 21.04.2021 / 19:32, *.plus.pl

@Leśny: Wszolek sie obraził za to że go zmienił z Cracovia i stwierdził że dzisiaj nie gra a uzbek ma ramadan teraz i nie ma siły na granie

odpowiedz
Ja - 21.04.2021 / 19:12, *.plus.pl

Jak to gdzie? Na trybunach z trenerem

odpowiedz
dzl - 21.04.2021 / 19:10, *.mm.pl

gdzie Jaszur? Cholewiak?



odpowiedz
:) - 21.04.2021 / 19:22, *.plus.pl

@dzl: uzbek chyba nie zadebiutuje w tym sezonie.

odpowiedz
Legia1 - 21.04.2021 / 19:28, *.plus.pl

@:): jest gvilia jest Lopez tylko Valencii brakuje

odpowiedz