Przemysław Małecki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Małecki: Tydzień zakończony sukcesem

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Przemysław Małecki (II trener Legii): Za nami trudny i intensywny tydzień, który został zakończony sukcesem. Osiągnęliśmy cel, jaki sobie założyliśmy w sposób optymalny, ale nie maksymalny. Do pełni zabrakło nam wygranej z Cracovią, ponieważ ten mecz zakończył się remisem. Następnie dwukrotnie zwyciężyliśmy na wyjeździe, więc plan minimum na pewno został wykonany.

Cieszy nas to, że w ostatnich czterech meczach nie straciliśmy bramki. Oczywiście sami mogliśmy ich również zdobyć więcej natomiast nie to jest teraz najważniejsze. Zdobyliśmy siedem punktów w trzech trudnych spotkaniach. Jesteśmy coraz bliżej mistrzostwa. Teraz przyszedł czas na chwilę odpoczynku. Łapiemy oddech i czekamy na ostatnie mecze w tym sezonie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 26.04.2021 / 04:42, *.chello.pl

Teraz czas na ulubiony odpoczynek...

odpowiedz
PRZEMO - 25.04.2021 / 22:33, *.tpnet.pl

Tylko (L)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.