fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Sztangiści

Wyniki legionistów w MP U-20

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Zamościu zakończyy się mistrzostwa Polski do lat 20 w podnoszeniu ciężarów, w których startowało trzech sztangistów Legii Warszawa. Tomasz Oreszczuk w kat. -67kg był 15. (174kg w dwuboju - 80kg w rwaniu i 94kg w podrzucie), z kolei Bartosz Daniluk w kat. -73kg skończył rywalizację na miejscu 13. z wynikiem 177kg w dwuboju (83kg w rwaniu i 94kg w podrzucie).

Ostatniego dnia mistrzostw rywalizowali sztangiści w najwyższych kategoriach wagowych. W kat. +109kg Adam Daniluk zajął miejsce siódme z wynikiem 243kg w dwuboju (118kg w rwaniu i 125kg w podrzucie).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.