Mateusz Mielnik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Mielnik: Teraz zacznie się najważniejsze

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Na dziś idziemy ścieżką, którą zakładaliśmy. Na pewno nie idzie nam to jednak łatwo i kosztuje nas wiele wysiłku. Jesteśmy w dobrym momencie, ale brutalna prawda jest taka, że dla nas turniej zacznie się dopiero od piątku. Będziemy obserwować czwartkowe spotkania naszych rywali.

- Mamy super warunki i cieszę się, że udało się ten turniej zorganizować w Warszawie i tyle osób nam pomaga. To widać i czuć. Dziękuję dyrektorowi OSiRu i burmistrzowi, dziękuję wszystkim, którzy nam pomogli. Stanęliśmy na wysokości zadania. To bardzo pomaga zawodnikom, bo oni to czują że jest wsparcie. Widać to na boisku, bo oddają całe swoje serca i zdrowie.

- W pierwszym i trzecim secie mieliśmy trudne momenty gdy przegrywaliśmy. Utrzymywaliśmy spokój i w kluczowych momentach przełamywaliśmy przeciwnika. Zawsze jest też potrzebne szczęście, bo bez niego w sporcie nie da się nic osiągnąć. Na razie ono nam sprzyja i oby sprzyjało do końca. Widzę po zawodnikach, że są świadomi tego gdzie są i co jeszcze muszą zrobić. Są bardzo skoncentrowani. Odbudowaliśmy drużynę i to czuć od środka i na zewnątrz. Damy dużo serca żeby wygrać następny mecz.

- Piątek kluczowy? Zobaczymy po czwartkowych spotkaniach. Aby myśleć o awansie musimy pokonać Częstochowę, Głogów i Spałę w zależności od tego jak się mecze ułożą. Tylko dwa zespoły awansują. System jest tak skonstruowany, że musimy wygrać dwa kolejne mecze, a to czasem też nie daje pewności, bo trzeba liczyć sety. Teraz zacznie się najważniejsze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.