Joel Valencia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Joel Valencia wraca do Anglii

Redakcja, źródło: legia.com

Joel Valencia w najbliższych dniach odbędzie badania medyczne z zespołem Brentford FC i pozostanie w Anglii do zakończenia sezonu. Zawodnik po okresie wypożyczenia do Legii Warszawa wróci do klubu z Championship. Łącznie w stołecznym klubie rozegrał 12 spotkań.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (56)

+dodaj komentarz
B72 - 01.05.2021 / 02:40, *.co.uk

Żegnamy go mottem MLempart ........

odpowiedz
Wawa(L) - 30.04.2021 / 22:47, *.play-internet.pl

Nareszcie!,,. Niech sp..adala..Chase you garbage

odpowiedz
Krzeszczu - 30.04.2021 / 22:51, *.bredband2.com

@Wawa(L): z angielskiego to niezle przyyeeebales. Co to ma znaczyc? jakis google translate zalaczony? Zupelnie bez sensu.

odpowiedz
Krzeszczu - 30.04.2021 / 12:42, *.bredband2.com

A przeciez jeszcze nie tak dawno (tzn kiedy przychodzil) taki byl zachwyt, i takie robienie w gacie z podniety, i ochy i achy ze gwarantuje lige mistrzow.
Hahaha, znawcy od siedmiu bolesci, rodem z FIFY i Champ Managera.

odpowiedz
oLaf - 30.04.2021 / 15:40, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: potwierdzam, byli tacy wieszcze!!! ; ))) Valencia to był niezły kilka lat temu jak był młodszy, do jednego: kontrataków . A że Legia tak nie gra to bezsens go sprowadzać było....

odpowiedz
grzesiek - 30.04.2021 / 20:01, *.centertel.pl

@Krzeszczu: ja liczylem ze bedzie dobrym zmiennikiem. Ale sie przeliczylem.

odpowiedz
Adam - 03.05.2021 / 15:05, *.chello.pl

@Krzeszczu: Serio byli tacy? Z tego co pamiętam to chyba w mniejszości.

odpowiedz
Hubi40 - 30.04.2021 / 09:56, *.com.pl

Totalny niewypał, dobrze że tylko wyporzyczony. Zobaczył że nie ma LE to w ch.... leciał.

odpowiedz
andrzej - 30.04.2021 / 08:45, *.comhem.se

dziwi mnien jedno????? na przyklad? POLSKA MISTRZEM SWIATA W PILCE!!! HURAAAA !!! a wszyscy pilkarze to z zimbabue somalia afryka dzika itp.....te cale transwery kupowanie wypozyczanie to jakies pilkarskie jaja na zyrandolu!!!!!!! A TO AFRYKA DZIKA MISTRZEM SWIATA!!!! to taki prawdziwy zart realny i na co dzien!!! nie ma w polsce pilkarzy? dlaczego odchodza do innych klubow?????? PANIE BONIEK WAS TO TYLKO KASA KASA KASA INTERESUJE!!!!! LEGIA DOBRY KLUB GRATULACJE!! ale skonczcie wywalac kase w daleki wschod i kraje rozwijajace sie!!!!!! niech emiraty kupuja tych amatorow!!!! mysle ze polscy FALCONSI W STOCKHOLMIE SA LEPSI OD NIEGO!!!!!!!

odpowiedz
Jano - 30.04.2021 / 09:03, *.orange.pl

@andrzej: A tak po polsku?

odpowiedz
atmosferic - 30.04.2021 / 11:17, *.orange.pl

@andrzej: Jak myslisz ze Polacy sa lepsi w pilke niz zimbabwe czy somalia to chyba zyjesz marzeniami. Polska pilka to poziom orlika.

odpowiedz
Mrok - 30.04.2021 / 08:34, *.chello.pl

Słaby był już w Piaście. Nie wiadomo z jakiego powodu wypromowali go na najlepszego napastnika ligi aby Angole go łyknęli, tak samo zrobiły nasze pelikany ze skautingu.
Wywalone w błoto pieniądze, no ale to Mioda pieniądze i Mioda gest.

odpowiedz
dezet - 30.04.2021 / 08:36, *.chello.pl

@Mrok: nie Mioda tylko Legii, Miodu tylko pożycza i do tego na dobry procent

odpowiedz
PLK - 30.04.2021 / 03:56, *.cyfrowypolsat.pl

Więcej, duuużo więcej się po nim spodziewałem!! Słabe to było.....

odpowiedz
Robert S - 30.04.2021 / 01:06, *.novanet.is

Nigdy więcej takich śmiesznych transferów

odpowiedz
FWK - 30.04.2021 / 00:14, *.play-internet.pl

On był gorzej niż tragiczny... Nawet Chima Chukwu przy nim to wirtuoz

odpowiedz
Ja - 09.05.2021 / 13:52, *.vectranet.pl

@FWK: Ale Chukwu to Ty szanuj.

odpowiedz
kaktus - 29.04.2021 / 23:53, *.tpnet.pl

Pierwsze wzmocnienie składu ;)

odpowiedz
Pacan - 29.04.2021 / 23:51, *.t-mobile.pl

Spadówix Perełko.

odpowiedz
atmosferic - 29.04.2021 / 23:32, *.orange.pl

hip hip hurrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wreszcie = gosciu byl 5 kolem u wozu - mozna sie popytac o jorge felixa bo on w turcji nic nie gra,

odpowiedz
olew - 29.04.2021 / 22:53, *.vectranet.pl

słaby, nudny grajek , no i niewysoki w każdym znaczeniu tego słowa

odpowiedz
Victorii Emporio84 - 29.04.2021 / 22:03, *.cyfrowypolsat.pl

Ja się pytam po H.....J on był.

odpowiedz
chrisSiekierki - 29.04.2021 / 20:43, *.play-internet.pl

Największe rozczarowanie. Gdy przychodzil do nas z czołówki 2 ligi angielskiej myślałem że będzie motorem ofensywy ( wcześniej w Piascie grał znacznie ponad przeciętną ). Ale gdy go zobaczyłem podczas meczu jak odpuszcza zawodnika i to mnie szlag trafił. Technicznie jeden z najlepszych ale całkowity brak woli walki...

odpowiedz
Pawciu - 29.04.2021 / 20:15, *.net.pl

Pasozyt pilkarski... przeprasxam ale musialem

odpowiedz
Wawa - 29.04.2021 / 20:13, *.chello.pl

Bez żalu dno i trzy metry mułu
Bez abicji grajek typowy
Kabaret

odpowiedz
Superstar - 29.04.2021 / 20:13, *.253.33

Wszolek wniósł do Legii tyle co Kapustka, Boruc, Tomas czy Jura. Wie o tym i chcę zarabiać. Niestety najlepsza, najbardziej znana w świecie z polskich drużyn i najbardziej utytuowany klub w Polsce nie ma kasy. I kółeczko się zamyka

odpowiedz
Obcy - 29.04.2021 / 19:50, *.t-mobile.pl

Dać mu medal na pamiątkę i niech jedzie zabawiać Anglików. Niestety to już kolejna pomyłka naszych geniuszy z dyrektorem Kucharskim na czele. Prezes ma ogromną cierpliwość do tego jegomościa. Niestety bieda piszczy. Takich pseudo wzmocnień będzie więcej. A może niech Mioduski zacznie operować walutą Watykanu - Bóg zapłać. A nóż ktoś się skusi.

odpowiedz
czizys - 29.04.2021 / 19:43, *.virginm.net

Pawel Wszolek dla transfery info:

"Dla mnie pieniądze nigdy nie były najważniejsze, ale nie powiem, że są nieistotne. Trzeba rozsądnie spojrzeć na to, ile w danym wieku można zarobić. Każdy piłkarz wie, jak takie rozmowy wyglądają, wszyscy walczą o swoje. Z respektem i rozsądkiem. Rozmawiamy, mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia i zostanę w Legii - mówił.

- Zawsze mam szacunek dla swojego pracodawcy, nie ma znaczenia, czy w przyszłym sezonie będę piłkarzem Legii, cały czas daję z siebie maksimum. Inne kluby wiedzą, że moja umowa wygasa w czerwcu, że od stycznia mogę już podpisać kontrakt z nowym klubem. Mam oferty z różnych lig, tych najlepszych również. Nie będę tego ukrywał. Chciałbym zostać przy Łazienkowskiej, ale jeśli to się nie uda, poradzę sobie "


Idz wszolek gdzie chcesz nikt tu cie nie chce Vesovic pan pilkarz zastapi cie bez problemu.Z Bogiem hehe

odpowiedz
kermit - 29.04.2021 / 19:57, *.chello.pl

@czizys: i już mijasz się z prawdą. Ja go chcę.

odpowiedz
czizys - 29.04.2021 / 20:20, *.virginm.net

@kermit: ale tak osobiscie? Troche slabo to zabrzmialo haha

odpowiedz
Odp - 29.04.2021 / 23:39, *.lunet.eu

@czizys: pisząc w ten sposób sam się określiłeś jako „nikt”.

odpowiedz
Pierwszy - 29.04.2021 / 23:44, *.75.251

@Odp: Nie masz racji "nikt go nie chce" a kermit go chce.

odpowiedz
Jurek - 30.04.2021 / 00:50, *.virginm.net

@kermit: chcesz go ?

odpowiedz
Sig - 29.04.2021 / 19:43, *.chello.pl

Ciekawe czy dostanie wizę na pracę. Obibok jeden.

odpowiedz
bronek49 - 29.04.2021 / 19:22, *.chello.pl

no i dobrze popędzić lenia na wyspy tam mu dadzą popalić i przestać wreszcie brać zawodników na wypożyczenia i grania nimi kosztem swoich wychowanków

odpowiedz
Adson 78 - 29.04.2021 / 18:35, *.plus.pl

Żegnamy bez żalu ,to była pomyłka te wypożyczenie !!!

odpowiedz
Marcinek 31 - 29.04.2021 / 18:25, *.plus.pl

Paweł Wszolek też odchodzi po sezonie

odpowiedz
Rollo - 29.04.2021 / 18:15, *.play-internet.pl

Ogór jakich mało.

odpowiedz
Sss - 29.04.2021 / 18:25, *.chello.pl

@Rollo: Piłkarz sezonu w Ekstraklasie bodaj dwa lata temu.... To świadczy o poziomie polskiej klubowej piłki

odpowiedz
pnk - 29.04.2021 / 18:51, *.chello.pl

@Sss: Nie, to świadczy że jest strasznym leniem, skoro w 2 lata cofnął się w rozwoju.

odpowiedz
DanieLo - 29.04.2021 / 17:58, *.233.179

Powodzenia. U nas nic ciekawego nie pokazal. W wiekszosci nie widac bylo checi walki i choc nie odstawal to nie blysna, a mogl to zrobic. W jego miejsce brac i wstawiac mlodych Legionistow.

odpowiedz
Joel Valencia - 29.04.2021 / 17:56, *.33.228

I would like to thank all Legia fans for your support for me. Legia champion!

odpowiedz
c u L t - 29.04.2021 / 18:35, *.amazonaws.com

@Joel Valencia: Legia fans don’t like lazy players

odpowiedz
mar - 30.04.2021 / 09:40, *.vectranet.pl

@Joel Valencia: thanks for all!

odpowiedz
Trec - 29.04.2021 / 17:38, *.chello.pl

Kolejna dobra wiadomość

odpowiedz
Sputnik 44 - 29.04.2021 / 17:19, *.vectranet.pl

To teraz trzeba się orientować który klub go kupi i 1% dla nas! ;)

odpowiedz
deska - 29.04.2021 / 17:13, *.vectranet.pl

Bardzo duże rozczarowanie.Mocno na niego liczyłem,a tu taki klops

odpowiedz
Darek - 29.04.2021 / 17:10, *.t-ipconnect.de

Bardzo dobra wiadomość.
Pospacerował w kilku meczach po boisku i wpisał se w CV mistrzostwo Polski.

odpowiedz
Dylans - 29.04.2021 / 17:12, *.play-internet.pl

@Darek : mowie sie sobie a nie se ;)

odpowiedz
Darek - 29.04.2021 / 17:30, *.t-ipconnect.de

@Dylans: Pospacerował w kilku meczach po boisku i wpisał sobie w CV mistrzostwo Polski.
Całe życie się człowiek uczy.Dzieki mordo.Pozdrawiam.

odpowiedz
Miodek - 29.04.2021 / 17:43, *.com.pl

@Dylans: pisze się: „mówi się” a nie „mowie się” ;))

odpowiedz
WETERAN - 29.04.2021 / 17:09, *.chello.pl

Uffff...

odpowiedz
jo - 29.04.2021 / 17:04, *.centertel.pl

Obradović przy nim to naprawdę się starał...

odpowiedz
Felek - 29.04.2021 / 17:02, *.netfala.pl

W Piaście wymiatał, w Anglii rozmienił się na drobne, w Legii nie istniał. Papa bez żalu.

odpowiedz
Alan - 29.04.2021 / 16:58, *.t-mobile.pl

I to się nazywa dobra wiadomosc !

odpowiedz
Mietek - 29.04.2021 / 16:57, *.play-internet.pl

I niech spada. Out !

odpowiedz