fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (88)

+dodaj komentarz
j - 01.05.2021 / 17:17, *.chello.pl

Gra Legii bez zmian. Kilka przebłysków, ale poza tym nie widzę dużej jakości. Chyba tylko jedna 90 proc. sytuacja Pekharta, trochę szarpał Luqinas i to by było na tyle. Trochę mało jak na Wisłę cienką jak sik pająka.

odpowiedz
Michał - 01.05.2021 / 17:02, *.plus.pl

Tragedia dziś i kilka ostatnich meczy.Nasi już na wakacjach.Grają taką samą patologię co Juventus.Gdzie z taką gra do Europy.Puchary to nas czekają ale przed TV.Idźcie do domu my nie powiemy nikomu!!!Tragedia

odpowiedz
Podaj autora - 01.05.2021 / 17:16, *.t-mobile.pl

@Michał: Michaś, wstań zesr.eś się

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 17:36, *.bredband2.com

@Podaj autora: jerry, cos mlaskales o kulturze i braku szacunku dla interlokutora? Chyba sam sie zesr@les.

odpowiedz
Julon - 01.05.2021 / 17:00, *.timplus.net

Widać było jak na dłoni ile słabych punktów jest w Legii i to na tle słabej Wisły!

odpowiedz
Sebo(L) - 01.05.2021 / 16:58, *.master.pl

Niestety kolejny słabiutki mecz Legii.Fajnie,że na 0 z tyłu ale 2 bramki w pięciu meczach z rzędu to chyba ciut za mało. Jest chu.o i tyle.

odpowiedz
Nickt - 01.05.2021 / 16:55, *.chello.pl

Taką Legię chcę widzieć. Zero z tyłu. Tak trzymać ????????????????

odpowiedz
Don - 01.05.2021 / 16:55, *.234.213

Gdzie oni do LE hehe. Padaczka

odpowiedz
Lupus - 01.05.2021 / 16:53, *.centertel.pl

Koniec treningu

odpowiedz
Hiszpan - 01.05.2021 / 16:52, *.play-internet.pl

Nasza mentalność. Minimalizm, bylejakość , zęby qwa bolą....

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 16:55, *.bredband2.com

@Hiszpan: I ten wieczny "plan minimum". Polska mysl szkoleniowa, i polskia mysl ekspertow tv.

odpowiedz
Syn trenera - 01.05.2021 / 16:52, *.vectranet.pl

Oczy bolą... Dramat z jedną z najsłabszych drużyn... Trochę Wisła pograła presingiem i był problem... Cały mecz. Muci słaby jak cała drużyna..

odpowiedz
Co to za miszcz - 01.05.2021 / 16:51, *.play-internet.pl

Z czym do ludzi Miszczu Polski gra dno Miszcz z przypadku

odpowiedz
Lupuus - 01.05.2021 / 16:45, *.centertel.pl

Jasur nie Jasur ale jest koszmar

odpowiedz
Syn trenera - 01.05.2021 / 16:39, *.vectranet.pl

Wreszcie dawaj Jaszur..

odpowiedz
JACUNHO - 01.05.2021 / 16:39, *.kampinostelco.pl

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest
Zawodnik typu Juranovic wspaniale potrafi dograć z akcji na nos, czego efektem jest moja wściekłość, że chłopakowi znów co poniektórzy zmarnowali asystę, a dziś widzę że pi raz któryś Jura wykonuje rzut wolny, że stojącej piłki i wali w pierwszego obrońcę. Jak to jest możliwe taka niefrasobliwośc w swoim zachowaniu.
Takie niuanse niezależnie od wykonawcy będą drogo nas kosztować w podboju jakiejkolwiek Ligi europejskiej

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.05.2021 / 16:38, *.centertel.pl

Ramadanow na boisku. Wreszcie!

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 16:40, *.bredband2.com

@vadisodjidjiaofoe: Jakjasieboje! .-)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.05.2021 / 16:51, *.centertel.pl

@Krzeszczu: ja jestem po prostu ciekaw. I w tym momencie mi trochę zaimponował tym wejściem w bramkarza. Widać, że bardzo chce.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 01.05.2021 / 16:38, *.plus.pl

Do boju jasur!!!

odpowiedz
Ja - 01.05.2021 / 16:42, *.plus.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: ciekawe czy w ogóle przy piłce będzie uzbek bo za krótko czasu dostał.

odpowiedz
Yeti - 01.05.2021 / 16:29, *.play-internet.pl

Oczy bolą od patrzenia jak dziś gra Mistrz Polski. Masakra...

odpowiedz
tumuLec - 01.05.2021 / 16:29, *.chello.pl

A to Puchacz w wisle gra?

odpowiedz
Pawel - 01.05.2021 / 16:22, *.mm.pl

Ja rozumiem że Mistrz że luzik. Ale czy Mistrzowi przystoi tak profanować grę? Tak lekceważyć Kibiców? Dla mnie wkłady i tyle. Przykro na to patrzeć.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 16:19, *.bredband2.com

Wieteska jest (klasyk) FATALNY.

odpowiedz
Jerry - 01.05.2021 / 16:22, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: Cytując Kucharczyka: " sam jesteś fatalny"

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 01.05.2021 / 16:23, *.plus.pl

@Krzeszczu: Mistrza już mamy a Wieteska nadal niezastąpiony mógł dać mu już odpocząć a spróbować Mosora czy Lewczuka

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 16:24, *.bredband2.com

@Jerry: tzn ze ty jestes zachwycony wieteska i jego gra? Zablysnales.

odpowiedz
Ja - 01.05.2021 / 16:26, *.plus.pl

@Jerry: Wieteska jest FATALNY ale ile ludzi tyle opinii.

odpowiedz
Ja - 01.05.2021 / 16:28, *.plus.pl

@Krzeszczu: Nawet Czesław uważa że Wieteska jest Super :)

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 16:31, *.bredband2.com

@Ja: gdybys Czesiowi dal kebaba to tez uwazalby ze ten kebab jest Super :-)

odpowiedz
Jerry - 01.05.2021 / 16:41, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: Między zachwycony a fatalny jest wiele przymiotników. A jesli chodzi o kilka ostatnich meczów to do Wieteski pasuje jeden - skuteczny.

odpowiedz
Ja - 01.05.2021 / 16:44, *.plus.pl

@Jerry: skuteczny? Bo na zero z tyłu??? Skuteczny to ostatnio Boruc i Pekhart

odpowiedz
Jerry - 01.05.2021 / 16:47, *.t-mobile.pl

@Ja: Jesli chodzi o skuteczniść Pekharta to chyba przeoczyłeś kilka ostatnich meczy.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 01.05.2021 / 16:48, *.plus.pl

@Jerry: Cóż niektórzy mają tu dobre poczucie humoru brawo :)

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 16:49, *.bredband2.com

@Jerry: im wiecej mlaskasz tym wiekszego robisz z siebie pajaca. Skuteczny? Chyba w faulowaniu i prokurowaniu idiotycznych, a czesto niebezpiecznych rzutow wolnych. Fakt, w tym jest skuteczny. A co do reszty kunsztu jakim jest gra w pilke i generalnie gra obroncy, jest FATALNY.

odpowiedz
Yaro - 01.05.2021 / 16:51, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: Jeśli chodzi o blyszczenie to Ciebie trudno przebić na tym forum.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 17:07, *.bredband2.com

@Yaro: no, a teraz mnie cmoknij, czule, ponizej pasa, jerry.

odpowiedz
Yaro - 01.05.2021 / 17:19, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: O własnie o takim blyszczeniu była mowa. Kończą się argumenty to zaczynasz blyszczeć swoją kulturą i brskiem szacunku dla interlokutora.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 17:37, *.bredband2.com

@Yaro: jerry, wstań zesr.eś się

odpowiedz
Yaro - 01.05.2021 / 18:27, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: Kolejny błysk i jeszcze to rozdwojenie jaźni i kompleks oblężonej wieży. Gdybyś tę swoją energię chamstwa przeķół na zarabianie pieniedzy, byłbyś milionerem. W miotaniu obelgami jesteś najlepszy, zatem nie ma co kopać się z koniem. Kończę tę nierówną walkę i tę dyskusję.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 18:38, *.bredband2.com

@Yaro: jerry, wstań zesr.eś się

odpowiedz
Ernest muci - albański Messi - 01.05.2021 / 16:17, *.plus.pl

I to by byli na tyle twojej ,,gry". Pokazałeś swój antytalent :) brawo panie dyrektorze !!!Czekam na więcej !!!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.05.2021 / 16:15, *.centertel.pl

Kapustka i Luki wchodzi zamiast młodzieży. Wychodzi na to, że Czesio rzeczywiście chce grać o zwycięstwo.

odpowiedz
Antyczesio - 01.05.2021 / 16:19, *.plus.pl

@vadisodjidjiaofoe: Czesław wraca do normalnej 11 tymi zmianami

odpowiedz
Zwolennik sprowadzania szrotu - 01.05.2021 / 16:09, *.plus.pl

Chłopak się aklimatyzuje dopiero 1 mecz w podstawowym składzie gra i w dodatku w klasyku z Wisłą to go przeroslo no co :)

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.05.2021 / 16:12, *.plus.pl

@Zwolennik sprowadzania szrotu: Więcej takich grajków poprosimy panie Kucharski!!

odpowiedz
Ja - 01.05.2021 / 16:14, *.plus.pl

@Zwolennik sprowadzania szrotu: klasa rywala go przytłoczyła jak się dowiedział z kim gramy to był w szoku że w takim klasyku zagra.

odpowiedz
:) - 01.05.2021 / 16:06, *.plus.pl

Typowy sparing co tu się spodziewać

odpowiedz
Michał - 01.05.2021 / 15:59, *.plus.pl

Mistrz zdobyty to można grać dno i wodorosty.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 01.05.2021 / 15:59, *.plus.pl

Muci i talent to dwa różne pojęcia

odpowiedz
Jaki klasyk? - 01.05.2021 / 16:02, *.plus.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: Muci to się nadaje do ,,mam talent" albo x factora

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 16:07, *.bredband2.com

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: Przecierz Kucharski opisywal go jako albanski Messi, tu na forum piali z zachwytu, a pseudo-ekdperci telewizyjni mowia o nim jako o ogromnym talencie. (o dziwo, nikt go nigdy nie widzial w grze, ale talent jest!). Juz jeden taki wartburg w naszym garazu byl, z tych samych pastwisk.
Zgadzam sie z toba, kolejny pilkarski szajs jakich pelno. Od ilu lat my to przerabiamy....

odpowiedz
wtf - 01.05.2021 / 15:55, *.chello.pl

Do albańskiego Messiego,Kucharski ściągnie nam kampuczańskiego Neymara i Europa jest nasza!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.05.2021 / 15:49, *.centertel.pl

Veso, Skibicki, Kostorz, a zwłaszcza Ramadanev na boisko. Nie ma co czekać. Chcę zobaczyć tego anemika jak gra. Koniec ze strajkiem głodowym. Białoruś ponoć zawojował, a tu zadebiutować nie może.

odpowiedz
:) - 01.05.2021 / 15:44, *.chello.pl

Jarek Niezgoda i już 7 - 0 jest..

odpowiedz
Pusia - 01.05.2021 / 15:43, *.vectranet.pl

Knedel DNO, na ławę z nim

odpowiedz
Jaro - 01.05.2021 / 15:40, *.t-mobile.pl

Kuźwa, czy ten Czesiek zabronil im strzelać goli?

odpowiedz
? - 01.05.2021 / 15:39, *.chello.pl

Był szpaler bo spóźniłem się?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.05.2021 / 15:43, *.centertel.pl

@?: coś tam było

odpowiedz
Farme(L) - 01.05.2021 / 15:44, *.virginm.net

@?: Był...

odpowiedz
Jerry - 01.05.2021 / 15:31, *.t-mobile.pl

Póki co Mladenovicia nie ma na boisku. To już któryś mecz z rzędu gdy chłop jest jednym ze słabszych w dużynie.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.05.2021 / 15:31, *.centertel.pl

Kiedy wchodzi Jaksieboje Ramadanew?

odpowiedz
Wolfik - 01.05.2021 / 15:52, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Za trzy tygodnie. Dwa tygodnie jeszcze zaplanował "głodówkę" a tydzien będzie nabierał masy. Jak by nie liczyć, nie zdąży w tym sezonie.

odpowiedz
KowaL - 01.05.2021 / 15:22, *.vectranet.pl

Albaniec na wypas, a nie do Legii, naprawdę zaczijmy się szanować i dość ściągania jakiś ogurasów...

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 15:49, *.bredband2.com

@KowaL: Przecierz Kucharski opisywal go jako albanski Messi, tu na forum piali z zachwytu, a pseudo-ekdperci telewizyjni mowia o nim jako o ogromnym talencie. (o dziwo, nikt go nigdy nie widzial w grze, ale talent jest!). Juz jeden taki wartburg w naszym garazu byl, z tych samych pastwisk.
Zgadzam sie z toba, kolejny pilkarski szajs jakich pelno. Od ilu lat my to przerabiamy....

odpowiedz
kermit - 01.05.2021 / 16:11, *.chello.pl

@Krzeszczu: może w tym porównaniu do Messiego chodziło o wałki podatkowe?

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 16:14, *.bredband2.com

@kermit: hahahah, rozwaliles mnie :-) Ale chyba masz racje!

odpowiedz
czizys - 01.05.2021 / 15:18, *.234.222

Mucci talent haha dobre

odpowiedz
Cypis - 01.05.2021 / 15:18, *.centertel.pl

Slisz biedak swoje 3 kontakty 3 razy lipa
Czy tego nikt nie widzi???
Brak słów! Ci mecz to samo

odpowiedz
Pusia - 01.05.2021 / 15:15, *.vectranet.pl

Znowu kabaret, parodyści i statyści, co to qrwa jest?!

odpowiedz
chrisSiekierki - 01.05.2021 / 14:59, *.play-internet.pl

Dobrze by było jakby pan Trener dał pograć Vesoviciowi . Może też Uzbeka by puścił na pół godziny. Trzeba przetestować zawodników pod kątem następnego sezonu

odpowiedz
Michu dawał PAWŁA !!! - 01.05.2021 / 14:42, *.com.pl

Paweł Wszołek na boisko !!!

odpowiedz
Michu - 01.05.2021 / 14:32, *.centertel.pl

Dobrze by bylo jakby klub pomyslal i na ostatni mevz w sezonie zorganizowal telebim ppd stadionem. Bo pewnie biletow nie bedzie w sprzedazy albo sie bardzo szybko rozejda.

odpowiedz
Wie(L) un - 01.05.2021 / 14:11, *.18.56

Jechać z milicyjnymi 60tkami 5-0

odpowiedz
Daniel - 01.05.2021 / 14:07, *.centertel.pl

Bedzie sie cos dzialo pod stadionem?

odpowiedz
Aldek - 01.05.2021 / 14:08, *.18.56

@Daniel: pewnie będą filmy ale jakie

odpowiedz
Jerry - 01.05.2021 / 15:22, *.t-mobile.pl

@Aldek: któż to wie...

odpowiedz
Kibic Legii - 01.05.2021 / 14:06, *.com.pl

TRENERZE NA DRUGĄ POŁOWĘ OD POCZĄTKU CHCEMY PAWŁA WSZOŁKA NA BOISKU !!!

odpowiedz
LEGIA POTRZEBUJE JAKOŚCIOWYCH WZMOCNIEŃ WPROST DO PIERWSZEJ 11 - 01.05.2021 / 13:59, *.com.pl

Trener Legii ostatnio mówił że przed meczami w rozgrywkach Europejskich Legia potrzebuje wzmocnień na poziomie pierwszej 11 . Choć później dodał iż dobre chociaż będą takie które wzmocnią szeroką kadrę . Widać , że nawet trener zdaje sobie sprawę , że Legii potrzebne są duże wzmocnienia , aby po raz kolejny nie skompromitować się w rozgrywkach Europejskich na pierwszych etapach eliminacji

odpowiedz
Wolfik - 01.05.2021 / 13:56, *.mm.pl

Może w po przerwie zobaczymy Veso? Fajnie byłoby by zagrał choćby 20minut. Fajnie, że od pierwszej minuty gra Muci, zobaczymy jak wypadnie zamiast Kapiego.

odpowiedz
Janinho - 01.05.2021 / 13:41, *.t-mobile.pl

Trenerze Michniewicz daj szansę debiutu Radosławowi Pruchnik z Legii II. Chłopak z Warszawy wychowanek SEMPa Ursynów rocznik '86 trenera Marka Śledzia. Przyszedł do Legii II, żeby być mentorem dla młodych chłopaków. To by była piękna sprawa gdyby zadebiutował w EKSTRAKLASIE

odpowiedz
dejne3 - 01.05.2021 / 13:46, *.vectranet.pl

@Janinho: 100% racji najwyższa pora Tego piłkarza sprawdzić za to co robi w Legii II

odpowiedz
Lukasz - 01.05.2021 / 13:37, *.centertel.pl

Tylko zwyciestwo!!!!!

odpowiedz
gLc - 01.05.2021 / 13:36, *.vectranet.pl

będą filmy...:-D

odpowiedz
arto - 01.05.2021 / 13:46, *.146.9

@gLc: ale jakie?

odpowiedz
Luk - 01.05.2021 / 13:54, *.tmcz.cz

@arto: gts gts gts to wiselka k... jest !

odpowiedz
@rto - 01.05.2021 / 14:11, *.146.9

@Luk: a wcześniej: Ch..j go wie. Zaśpiewajmy wiec piosenkę albo dwie:

odpowiedz