Mateusz Hołownia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

23. urodziny Hołowni

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj Mateusz Hołownia świętuje swoje 23. urodziny. Obrońca Legii debiutował w naszej drużynie... w lipcu 2014 roku, ale dopiero w ostatnich tygodniach dostał poważną szansę w barwach naszego klubu. Efekt? Obecnie świeżo upieczony mistrz Polski ma na koncie rozegranych 15 spotkań w naszym klubie. Wcześniej "Hołek" ogrywał się na wypożyczeniach m.in. w Śląsku Wrocław oraz Wiśle Kraków.

Z okazji urodziny życzymy solenizantowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym. Sto lat!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Jasio - 06.05.2021 / 22:20, *.chello.pl

Najlepszego ziomuś. Pozdro z Białej.
_____
Niestety dla niego wychodzi z wieku młodzierzowca i może zapomnieć o wsytępach w ekstrklasie.

odpowiedz
Rambo - 06.05.2021 / 22:05, *.centertel.pl

wszySTkiego najlepSzego :) głowy na karku!

odpowiedz
ben - 06.05.2021 / 20:16, *.inetia.pl

Zdrowia i sukcesów !

odpowiedz
Filip1205 - 06.05.2021 / 16:42, *.robnet.pl

Najlepszego! Życzę ci przebicia się do pierwszego składu.

odpowiedz
Mamut - 06.05.2021 / 13:45, *.t-mobile.pl

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Ale jestem za konfederacją

odpowiedz
TęgiQ - 06.05.2021 / 11:27, *.play-internet.pl

23 lata i chciał być prezydentem? Nie źle!
NAJLEPSZEGO!

odpowiedz
Pawełek - 06.05.2021 / 10:27, *.netfala.pl

wszystkiego dobrego i wygrania w wyborach z PiSdzielcami!

odpowiedz
LW - 06.05.2021 / 16:56, *.plus.pl

@Pawełek: To się nazywa obsesja lub stan oszołomienia.Mozna to leczyć w odpowiednich zakładach.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 06.05.2021 / 09:46, *.orange.pl

Panie Mateuszu wszystkiego najlepszego i do roboty..... Proszę pamiętać, że jest Pan wychowankiem Wielkiego Klubu..

odpowiedz
Kibic CWKS - 06.05.2021 / 01:21, *.chello.pl

Kurde nie spodziewałem się, że jest taki młody (jak na to ile u nas gra), myślałem że ma 15/16 lat

odpowiedz