Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Miszta: Chcemy wycisnąć z tego sezonu jak najwięcej

Redakcja, źródło: legia.com

Cezary Miszta: Bardzo cieszy to, że zdobyliśmy mistrzostwo na 3 kolejki przed końcem. Udowodniliśmy swoją jakość i determinację. To też dało nam możliwość zmian w składzie. Czekałem na swoją szansę, dostałem ją i bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że zagram też w dwóch kolejnych spotkaniach. Cieszy, że zagraliśmy pewnie w defensywie i nie straciliśmy bramki. Nie miałem zbyt wiele pracy, co świadczy o tym, że chłopaki wykonali bardzo dobrą robotę.

Ciężko powiedzieć, z czego wynika nasza niemoc strzelecka. W meczu z Wisłą stworzyliśmy kilka sytuacji i znów zabrakło skuteczności. Jestem pewien, że w kolejnych meczach te bramki przyjdą. Wiemy, że walczymy o swoje miejsce w drużynie, o swoją przyszłość, dlatego chcemy wycisnąć z tego sezonu jak najwięcej i udowodnić swoją jakość i przydatność do zespołu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
ops2 - 03.05.2021 / 13:17, *.centertel.pl

Bronek49 .....z całym szacunkiem dla Miszty ale na razie starszy Pan to jest od niego duuuuuużo lepszy a poza tym nawet w naszej lidze znajdziesz kilku bramkarzy lepszych od Czarka. Niech się jeszcze uczy powolutku. To jest LEGIA !

odpowiedz
bronek49 - 02.05.2021 / 14:36, *.chello.pl

ty się odwal od Miszty kretynie nie dołuj młodego chłopaka i zobacz siebie w lustrze to dopiero się wystraszysz i nie wchodż Borucowi po palcu w dupe z całym szacunkiem do Boruca najlepsze lata ma za sobą i numer 1 w bramce powinien być Miszta

odpowiedz
OIF - 02.05.2021 / 12:55, *.orange.pl

Chcecie wygrywać ? Pryszczaty, łżesz jak pies, Arturowi możesz buty czyścić

odpowiedz
Fotograf - 02.05.2021 / 12:18, *.orange.pl

Hej @legiaFoto jakby co napiszcie na forum, zrobie mu lepsze zdjęcie komórką.

Pozdrawiam,

odpowiedz
Muchito - 02.05.2021 / 11:22, *.mm.pl

Nooo, po wczorajszym meczu było to widać że walczycie na maksa, o 3 pkt...Podejrzewam, że w kolejnych meczach też będziecie gryźć trawę

odpowiedz
qwa - 02.05.2021 / 11:08, *.centertel.pl

wczoraj pokazaliście jak chcecie wygrywać

odpowiedz
raba - 02.05.2021 / 10:54, *.vodafone-ip.de

Wyglada jak Rocky

odpowiedz
Olk - 02.05.2021 / 10:33, *.inetia.pl

Zmieńcie mu zdjecie ????

odpowiedz