REKLAMA

FC Den Haag pogratulował Legii mistrzostwa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed dzisiejszym meczem Eredivisie pomiędzy FC Den Haag i Feyenoordem Rotterdam klub z Holandii pogratulował Legii 16. tytułu mistrza Polski. Na telebimie wyświetlone zostały gratulacje najpierw po polsku, a następnie po angielsku ("ADO Den Haag congratulates Legia Warsaw with their 16th Polish Chamionship!"), a z głośników odtworzono "Sen o Warszawie".


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Mojo jojo - 05.05.2021 / 05:12, *.t-mobile.pl

Legia&Den Haag Forever!

odpowiedz
(L)egia - 03.05.2021 / 14:16, *.virginm.net

Friends forever - Legia & FC Den Haag.

odpowiedz
Matigol - 03.05.2021 / 10:59, *.orange.pl

Dziękujemy bracia i życzymy utrzymania w Eredivisie !

odpowiedz
atmosferic - 03.05.2021 / 10:40, *.orange.pl

Nie ma takiego klubu jak "FC Den Haag" jest ADO("alles door oefening" co sie tlumaczy na "wszystko przez cwiczenie") Den Haag.

odpowiedz
JohnHewie - 03.05.2021 / 13:06, *.chello.pl

@atmosferic:
między 1971 a 1996 byli FC Den Haag
od 1996 ADO Den Haag

odpowiedz
DZ - 04.05.2021 / 09:50, *.centertel.pl

@atmosferic: Legia nie ma zgody z A.D.O./Ado, a od lat 80-tych przyjaźnimy się z FC Den Haag, czyli z kibicami z Hagi, ignorancie.

odpowiedz
waw - 03.05.2021 / 10:34, *.chello.pl

Szacun wielki

odpowiedz
matus007 - 03.05.2021 / 09:49, *.play-internet.pl

PozdrawiaMy Hagę byłem widziałem fajne miasto.

odpowiedz
Arek - 02.05.2021 / 23:20, *.tpnet.pl

Dobre wariaty. Ja też gratuluję dzisiejszego zwycięstwa.

odpowiedz
Rambo - 02.05.2021 / 22:42, *.centertel.pl

Legia Den Haag, Legia Den Haag eaea... Legia Den Haag!!! Bravo ADO Den Haag!!!

odpowiedz
Madzia - 02.05.2021 / 21:49, *.centertel.pl

O rany ale oni są kochani

odpowiedz
Redi - 02.05.2021 / 21:22, *.centertel.pl

Piękne

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 02.05.2021 / 19:45, *.netfala.pl

Dziękujemy Koledzy i Koleżanki z Hagi!

odpowiedz
Rytm - 02.05.2021 / 18:29, *.centertel.pl

Kibice z Hagi też pogratulowali mistrzostwa:)

https://m.facebook.com/fanclublegiadenhaag/videos/364364084976009/?refsrc=http%3A%2F%2Fforum.legionisci.com%2F&_rdr

odpowiedz
robochłop - 02.05.2021 / 17:51, *.orange.pl

I to są prawdziwe Braty...tymczasem w naszej lidze nie wszyscy zdążyli zauważyć i pogratulować tytułu...no...klasę albo się ma-albo nie...

odpowiedz
Adam - 03.05.2021 / 15:23, *.chello.pl

@robochłop: A co mają zauważać skoro w tej śmiesznej lidze albo akurat przechodzą kryzys, albo walczą o utrzymanie, albo próbują ciułać po punkcie bo liczą na to czwarte miejsce, żeby móc zagrać jedną rundę w europucharach.

odpowiedz