Damian Kraśniewski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kraśniewski: Plan został wykonany

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Damian Kraśniewski: Wygranie II ligi i awans do wyższej klasy rozgrywkowej stanowią niesamowite uczucie. Polecam to każdemu. Przed tym sezonem nie przypuszczałem, że coś tak fajnego może mnie spotkać. Wielki szacunek dla chłopaków za wykonaną pracę oraz za to, że zrealizowaliśmy cel, który sobie założyliśmy.

Dla mnie osobiście wisienkę na torcie stanowił sobotni mecz ze Spałą, po którym wywalczyliśmy promocję do pierwszej ligi. Niedzielne spotkanie przeciwko Chrobremu było w zasadzie takim dodatkowym ciastkiem. Wygrana sprawiła bowiem, że pozostaliśmy niepokonaną drużyną we własnej hali w całym sezonie. Bardzo zależało nam na tym, aby utrzymać ten rekord – na zero z tyłu przy Niegocińskiej. Wykonaliśmy plan – przede wszystkim mieliśmy wywalczyć awans, a w następnej kolejności wygrać cały turniej finałowy i to się udało.

W najbliższym okresie z pewnością planuję odpocząć i zadbać o sprawy, na które ostatnio miałem mniej czasu, m.in. chcę spędzić więcej czasu z moją narzeczoną. Jednocześnie mam nadzieję, że przygoda, którą rozpoczęliśmy, będzie dalej trwała, że zobaczymy się w pierwszej lidze i że uda nam się tam zwojować coś więcej aniżeli tylko walkę o utrzymanie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.