Tomas Pekhart i Czesław Michniewicz - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Bez Pekharta do końca sezonu

Mishka, źródło: Legionisci.com

W dwóch ostatnich meczach ligowych Legia Warszawa będzie musiała sobie radzić bez Tomasa Pekharta. Najskuteczniejszy zawodnik ligi po meczu z Wisłą Kraków doznał urazu i nie trenował razem z drużyną we wtorek i w środę. Dziś na konferencji prasowej trener Czesław Michniewicz powiedział, że Czech najprawdopodobniej nie zagra już w tej rundzie.

- Ma drobny uraz po meczu z Wisłą Kraków. Poza tym przygotowuje się do mistrzostw Europy. 24 maja reprezentacja Czech zaczyna przygotowania i praktycznie dwa lata byłby bez urlopu. Uznaliśmy, że to dobry moment, żeby do końca wyleczył kontuzję i odsapnął. Będzie z nami na meczu z Podbeskidziem. Jeśli w międzyczasie Świerczok strzeli 6 bramek, to Tomek jeszcze zagra z Podbeskidziem. A jak się to nie stanie, to już w tej rundzie nie zagra. To jest świadomy wybór. Rozmawialiśmy wczoraj na ten temat. Zawodnik miał podjąć decyzję wspólnie z żoną, jak chcą rozwiązać ten problem. Kiedy wróci z mistrzostw Europy, my rozpoczynamy okres przygotowawczy. Potem w lipcu i sierpniu czeka nas 16 spotkań, które trzeba rozegrać co 3 dni. Każdy zawodnik musi być wypoczęty, żeby dobrze wejść w sezon - powiedział szkoleniowiec mistrzów Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Sebix - 07.05.2021 / 11:06, *.t-mobile.pl

Myślę , że to dobry moment żeby postawić na Jasura

odpowiedz
Marek - 06.05.2021 / 23:41, *.241.69

sprzedac jaknajszybciej puki jakas kasa, bo bedzie jak z tym Wyzgoda tylko do USA

odpowiedz
olew - 06.05.2021 / 18:05, *.vectranet.pl

Brawo Pekhart ! powinien dostać jakiś urlop, zasłużony urlop. LEGIA to POTĘGA ! niech grają młodzi, fajnie być Legunem w tym sezonie, zgnietliśmy ligę .

odpowiedz
Warszawiak1234 - 06.05.2021 / 15:53, *.chello.pl

......czyli juz jest gdzies dogadany......co bedzie sie kopal z koniem

odpowiedz
Cycuś - 06.05.2021 / 16:33, *.centertel.pl

@Warszawiak1234: ekspercie zamilcz

odpowiedz
Kristo(L)wawa - 06.05.2021 / 15:27, *.247.84

Bardzo dobrze... bez sensu go teraz cisnac jak potem wrocilby do klubu bez żadnego odpoczynku. Liczę na to że doceni ten gest bo wydaje się to być rozsądny chłopak

odpowiedz
oLaf - 06.05.2021 / 15:06, *.vectranet.pl

pięknie, ciekawy jestem czy Czesi jakby mieli takiego polskiego Pekharta i płacąc mu pensję to by go zwolnili 2 tyg. wcześniej, żeby mógł grać w Reprze Polski..... jestem pewien że nie!

Ogólnie decyzja dobra, niech sobie wypocznie.... chociaż po ME chyba też jest czas wolny??? No chyba że Czesi atakują min. półfinały, to nie....

odpowiedz
Arek - 06.05.2021 / 18:12, *.tpnet.pl

@oLaf: a Ty przeczytałeś cały tekst, czy tylko, że bez Pekharta do końca sezonu?

odpowiedz
Filip1205 - 06.05.2021 / 13:29, *.robnet.pl

Na mecz ze Stalą dał bym Jasura od pierwszej minuty.

odpowiedz
Maciej - 06.05.2021 / 14:41, *.mm.pl

@Filip1205: Jasur sam przyznał ze nie jest wstanie, trwa Ramadan. Nic nie może jeść. Powiedział ze może zagrać 30 min tylko. I pewnie tyle zagra

odpowiedz
Zdzicho - 06.05.2021 / 17:44, *.tpnet.pl

@Maciej: ile razy dziennie jesz? W Ramadan sa dwa posilki. Nie wystarczy?

odpowiedz
Trzeba jesc - 06.05.2021 / 21:16, *.centertel.pl

@Zdzicho: z dwóch posiłków dziennie to się nawet nie zesrasz..

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 06.05.2021 / 12:31, *.petrotel.pl

I słusznie. Niech młodzież i nowi pokażą w końcu na jakim są poziomie. Może Miodek będzie wówczas bardziej skłonny do wzmocnień składu, bo chcąc grać w pucharach i tak musimy skład mieć szerszy niż dziś.

odpowiedz
Flyinghigher - 06.05.2021 / 11:50, *.handelsbanken.se

Wspanialy sezon, dzięki za gole idealna sytuacja żeby sprawdzić, co to za asy mamy w rękawie jeszcze w ataku.

odpowiedz
Sied(L0ce - 06.05.2021 / 11:27, *.com.pl

przestań z tym drewno Włodarczykiem

odpowiedz
bronek49 - 06.05.2021 / 10:50, *.chello.pl

może wreszcie ten trenerzyna da więcej szans Włodarczykowi i Kostorzowi

odpowiedz
Nie ubliżaj człowiekowi, który zdobył mistrza. Czego się zasrańcu spodziewałeś? Takiej "wspaniełej" gry jak za Deyny, czy Dziekanowskiego, gdy o mistrzostwie można było tylko pomarzyć? Skąd się biorą - 06.05.2021 / 11:15, *.atman.pl

@bronek49:

odpowiedz
WIDZ - 06.05.2021 / 11:30, *.chello.pl

@Nie ubliżaj człowiekowi, który zdobył mistrza. Czego się zasrańcu spodziewałeś? Takiej :
Bardzo słuszna uwaga. Mnóstwo tu nieudaczników, którzy się mądrzą, a sami nigdy nic nie osiągnęli.

odpowiedz
Darce(L)i - 06.05.2021 / 10:48, *.242.4

Niech sobie chłop spokojnie na ryby jedzie...jest młodzież jest Lopez i "jasiebojew"... coś powinni ustrzelić

odpowiedz
lob - 06.05.2021 / 14:04, *.chello.pl

@Darce(L)i: Niech sobie jedzie na ryby, ale za swoją kasę.....To jest zawodowy klub ??? Rozegrali o połowę meczów mniej jak w angielskiej lidze i już wakację przed końcem sezonu dla wybranych...........Czym oni się tak zmęczyli ??? Przyjdzie grać co trzy dni i już po paru meczach będą oddychać rękawami......Parodia !!!!!!!!!

odpowiedz
Michał - 06.05.2021 / 15:20, *.tpnet.pl

@lob:
W poważnych klubach nie zaczyna się grać o puchary w lipcu, warto to wziąć pod uwagę.

odpowiedz
Felek - 06.05.2021 / 10:44, *.netfala.pl

Lopez niech się wdraża w strzelanie bramek. Przyda się w Lidze Mistrzów.

odpowiedz
mum - 08.05.2021 / 08:43, *.tpnet.pl

@Felek: Lopes,Lopes, Lopes!!!

odpowiedz
L - 06.05.2021 / 10:35, *.tpnet.pl

Dawać szanse młodym! Kostorz i Włodarczyk czekają na szansę.

odpowiedz