Piotr Żmijewski i Zbigniew Jastrzębski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Profesor Jastrzębski będzie wspierał Michniewicza?

Woytek, źródło: Legionisci.com

Czwartkowy trening Legii Warszawa podpatrywał z boku prof. Zbigniew Jastrzębski. Podczas rozgrzewki ze specjalistą w dziedzinie fizjologii rozmawiał Czesław Michniewicz. Szkoleniowiec "Wojskowych" chciałby rozpocząć współpracę z Jastrzębskim lub przynajmniej konsultować wyniki badań piłkarzy.

Dalszą część treningu Jastrzębski oglądał w towarzystwie kierownika Legia LAB dr Piotra Żmijewskiego.

Po zwolnieniu z klubu Łukasza Bortnika i Piotra Zaręby w pierwszej drużynie brakuje szefa trenerów przygotowania fizycznego i to stanowisko ma zostać uzupełnione przed nowym sezonem.

Jastrzębski w 2006 roku pracował z kadrą Pawła Janasa na mistrzostwach świata jako trener przygotowania fizycznego. Wcześniej był fizjologiem w Amice Wronki. Ponadto w swojej karierze ma współpracę z wieloma innymi klubami ligowymi i reprezentacjami. Był m.in. trenerem przygotowania motorycznego i fizjologiem Mateusza Kusznierewicza. Jest profesorem nadzwyczajnym w zakładzie fizjologii Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
rumiany - 08.05.2021 / 15:42, *.vectranet.pl

Ale jak to profesor?!

odpowiedz
xteedy - 07.05.2021 / 22:03, *.chello.pl

Widzę, że co nie którzy, przeczytali tekst, zrozumieli tylko amika , profesor i przerosło to ich intelektualnie - jest coś takiego :)

odpowiedz
Mrok - 08.05.2021 / 11:42, *.chello.pl

@xteedy: a niby co tu się da wiecej wyczytać? Przecież to ewidentnie deal dla kolegi Czesia z Amiki. Czesiek - bramkarz w Amice, Janas - trener w Amice, Jastrzębski - fizjoterapeuta w Amice.

odpowiedz
bronek49 - 07.05.2021 / 17:56, *.chello.pl

Michniewiczowi to dać jeszcze trenera od pomocy ,napastników a on tylko będzie spijał miod za swoje nieróbstwo

odpowiedz
Warszawa 83 - 07.05.2021 / 12:15, *.chello.pl

Bardzo dobry fachowiec i nie jest pajacem z amiki ani nie urwał się z trzepaka. M in był współautorem programu polskiej siatkówki na początku lat 90 tych jak mogliśmy marzyć o jakimkolwiek turnieju. Jest świetnym wykładowcom na gdański AWF który w 2 dekady temu był jedną z najlepszych uczelni w Polsce. Do Legii przydał by się jeszcze dobry fachowiec z biochemii ( włoska kadra czy kluby mają całą armię takich profesorków) Serdecznie polecam wychowanków profesora Popinigisa - mega światowa klasa ( niestety Śp) ale to jest najważniejsze jeśli chodzi o wyczynowy profesjonalny klub.

odpowiedz
Krzeszczu - 07.05.2021 / 13:35, *.bredband2.com

@Warszawa 83: Na poczatku lat 90 to ja ogrywalem polskich siatkarzy frekwentnie, a polska siatkowka (mimo wspanialych siatkarzy) stala na takim sobie poziomie. Bo miala podobna mysl szkoleniowa do dzisiejszej pilkarskiej. Wiec akurat ta wzmianka nie bardzo pachnie optymizmem.

odpowiedz
Warszawa 83 - 07.05.2021 / 19:38, *.chello.pl

@Krzeszczu: czytaj uważnie. Zrobili m. In b. Dobry projekt selekcji młodzieży z tego projektu pojawili się Gruszka, Murek... to trwa do dzisiaj. Organizm sportowca wymaga Kontroli i on jest super fachowcem

odpowiedz
Marek - 06.05.2021 / 23:37, *.241.69

kolejny pajac:)

odpowiedz
Zielona Pietruszka - 06.05.2021 / 21:21, *.chello.pl

Profesor Baltazar Gąbka jest wolny i na pewno jest lepszy niż on, karamba!

odpowiedz
Wiem co mówię - 06.05.2021 / 15:29, *.chello.pl

Gdzie pieniądze z Ligi Mistrzów????

odpowiedz
BorubArek - 06.05.2021 / 13:51, *.245.13

O cholera, kolejny Idiota z Amiki. Baryła Michniewicz w Sierpniu wyleci z Legii z hukiem. Tylko kto pozbiera z Ł3 to całe towarzystwo wroniecko-poznańskie, które po nim zostanie.

odpowiedz
Johny - 06.05.2021 / 13:58, *.chello.pl

@BorubArek: lec pajacu na konwiktorska a od Naszej Legii z dala.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 06.05.2021 / 14:08, *.255.243

@BorubArek: sam jesteś Idiota, WON z tej strony dziadu z konwiktorskiej.

odpowiedz
bubba - 06.05.2021 / 14:32, *.hawetelekom.pl

@BorubArek: jesteś zwykły cham i prostak, jak można profesora wyższej uczelni nazywać idiotą, ty nawet w Empiku nie widziałeś tylu książek co ten człowiek przestudiował.

odpowiedz
Wojt - 06.05.2021 / 14:41, *.t-mobile.pl

@BorubArek: Akurat Michniewicz chyba najlepszy trener od lat w Legi, a już na pewno najlepsza decyzja Mioduskiego jeżeli chodzi o to stanowisko. Ciekawe gdyby tak bardzo dobrze mu poszlo w pucharach (a mam nadzieję, że tak bedzie) co będzie krzyczeć część oszołomów (oczywiście nie wszyscy) z zylety???

odpowiedz
Greg - 06.05.2021 / 14:44, *.pulawy.pl

@bubba: Popieram twoją wypowiedź w 100%. Ogarnij się BorubArek bo to co piszesz to żenada.

odpowiedz
WETERAN - 06.05.2021 / 14:47, *.chello.pl

@BorubArek: Ciekawi mnie, czy ty urodziłeś się taki głupi, czy kończyłeś specjalne kursy w tym kierunku? Tak czy inaczej - efekt piorunujący: wzorowy idiota.

odpowiedz
młodylegia - 06.05.2021 / 15:04, *.225.162

@Wojt: a co mają krzyczeć? Przecież nie obrazili go tylko powiedzieli, że nigdy nie będzie legionistą.

odpowiedz
Alan - 06.05.2021 / 15:37, *.t-mobile.pl

@Wojt:
Jak to co będą krzyczeć? Będą powtarzać to co ktos im zarzuci nie mysląc o tym zbyt wiele jak już nie raz tak bywało jak np. W Opolu na PP z Ruchem Zdzieszowice gdzie przez większość meczu rodziny z dziećmi które były na trybunach i od chamów byly wyzywane....

odpowiedz