fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Stal 0-0 Legia

Zacięta strzelba

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia po raz drugi z rzędu zanotowała w lidze bezbramkowy remis. Tym razem jeden punkt legioniści przywieźli ze stadionu Stali Mielec. Z jednej strony to szósty mecz bez straconego gola, lecz z drugiej w tych spotkaniach mistrzowie Polski strzelili zaledwie dwie bramki.

W 8. minucie gry po raz pierwszy zagroziła Legia. Prawą stroną boiska popędził Josip Juranović, który dośrodkował piłkę do Filipa Mladenovicia. Ten na tyle nieczysto trafił w futbolówkę, że bramkarz Stali nie miał problemów z interwencją. Kilka minut potem mistrzowie Polski przeprowadzili kolejną ciekawą akcję. Ponownie wszystko zaczęło się na skrzydle, skąd Mladenović podał w szesnastkę do Kapustki. Jego strzał z powietrza odbił się od jednego z przeciwników i niestety nic z tej sytuacji pozytywnego nie wyszło. W 21. minucie zagrozili gospodarze. Robert Dadok minął na lewej stronie Mladenovicia i dośrodkował w kierunku dalszego słupka. Po zamieszaniu w polu karnym z bliskiej odległości główkował Domański i świetną interwencję zanotował Cezary Miszta. Legia starała się atakować głównie skrzydłami, czyli stosowała dokładnie ten sam wariant gry, który sprawdzał się w ostatnich spotkaniach. W 30. minucie Juranović zdecydował się na oddanie uderzenie z dystansu, lecz pewnie na linii bramkowej interweniował Rafał Strączek.

W 33. minucie po raz pierwszy do większego wysiłku został zmuszony Cezary Miszta. Bramkarz Legii w dobrym stylu wybronił próbę Petteriego Forsella z rzutu wolnego. Tak naprawdę to była ostatnia bramkowa akcja w pierwszej połowie tego meczu. Piłkarze Legii w pierwszych 45 minutach kilkukrotnie zagrozili przeciwnikom, ale nie udało im się ani razu pokonać bramkarza Stali.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Zaraz po zmianie stron mistrzowie Polski nie wykorzystali najlepszej dotychczas okazji do wyjścia na prowadzenie. Josip Juranović pobiegł prawą stroną boiska, skąd wycofał piłkę do Andre Martinsa. Portugalczyk niestety nieczysto trafił w piłkę, a sytuację starał się ratować jeszcze Mladenović, którego strzał okazał się jednak niecelny. Chwilę potem przed dobrą szansą stanął także Walerian Gwilia. Gruzin spróbował zaskoczyć Strączka uderzeniem z okolic 20 metra, z którym Strączek spokojnie sobie jednak poradził. Po godzinie gry odgryźli się gospodarze. Wówczas Maciej Domański huknął z dystansu i na szczęście legionistów piłka przeleciała obok słupka bramki Cezarego Miszty. W 68. minucie po ładne kontrze na prawej flance do dobrej okazji doszedł Rafael Lopes, który gdyby czysto trafił w piłkę zagraną z prawej strony, to mógłby cieszyć się ze strzelonego gola. Niestety, piłka odbiła się na nierówności tuż przed Portugalczykiem, co znacząco utrudniło mu oddanie soczystego uderzenia.

W 77. minucie Grzegorz Tomasiewicz zakręcił na lewej stronie obrońcami, po czym oddał zaskakujący strzał. Piłka przez niego kopnięta leciała jednak wprost w bramkarza Legii, który nie miał wobec tego problemów z jej złapaniem. Trzy minuty później, po drugiej stronie boiska, swój zespół przed utratą gola uratował Rafał Strączek. Bramkarz gospodarzy obronił strzał głową Kacpra Kostorza. Pomimo tego, że napastnik Legii chciał pokonać golkipera rywali z najbliższej odległości, to ten jednak nie dał się zaskoczyć i znakomicie przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

Ekstraklasa
29. kolejka
#STMLEG
bez udziału publiczności
Mielec
9.05.2021
17:30
Stal Mielec
Legia Warszawa
Stal Mielec
0-0
Legia Warszawa
1 Rafał Strączek
96 Robert Dadok
32 Jonathan de Amo
5 Mateusz Żyro
6 Marcin Flis
23 Krystian Getinger
7 Maciej Domański 82'
21 Mateusz Matras 82'
10 Grzegorz Tomasiewicz
17 Petteri Forsell 76'
99 Łukasz Zjawiński 60'
1 Michał Gliwa
2 Albin Granlund
4 Bożidar Czorbadżijski 82'
9 Andreja Prokić 82'
10 Mateusz Mak 76'
19 Kacper Sadłocha
77 Maciej Jankowski
92 Aleksandyr Kolew 60'
Cezary Miszta 35
Artur Jędrzejczyk 55
Mateusz Wieteska 4
Mateusz Hołownia 3
Josip Juranović 2
Bartosz Slisz 99
Andre Martins 24
Filip Mladenović 25
81' Bartosz Kapustka 67
55' Walerian Gwilia 8
87' Rafael Lopes 21
Artur Boruc 1
Marko Vesović 29
Paweł Wszołek 22
87' Mateusz Cholewiak 17
55' Kacper Kostorz 30
81' Ernest Muci 20
Jasurbek Yaxshiboyev 7
Kacper Skibicki 71
Trener: Włodzimierz Gąsior
Asystent trenera: Maciej Serafiński
Kierownik drużyny: Mariusz Mokrzycki
Lekarz: Paweł Tyniec
Masażyści: Łukasz Cierpich, Damian Bąk
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysła Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Łukasz Kuźma
Asystent: Adam Kupsik
Asystent: Marek Arys
Techniczny: Mariusz Złotek
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (102)

+dodaj komentarz
Cowie - 11.05.2021 / 17:22, *.chello.pl

pamiętacie może taki mecz na Olimpii Warszawa
Legia - Aarhus GF (bodajże w 1998)
może ma ktoś zestawienia drużyn z tego spotkania

odpowiedz
Krzeszczu - 11.05.2021 / 17:11, *.bredband2.com

https://legia.net/news/prowizje-menedzerskie-placone-przez-legie-w-ostatnich-miesiacach/81166

Masakra. 9 milionow. A patrzac na cala lige to 25 % tego co zaplacily wszystkie kluby w ekstraklasie.
Ile z tych 9 to pieniadze prosto w kibel? No ale kto "bogatemu" zabroni...

odpowiedz
olew - 10.05.2021 / 22:57, *.vectranet.pl

LEGIA MISTRZ !!! gratulacje dla Mielca, byli dzielni, wykorzystali nasze osłabienia i nie dali się nam. A takie giganty jak Raków czy Pogoń zgnietliśmy bez wysiłku. W niedzielę wreszcie będzie mecz na Ł3 !!! To fantastyczne uczucie - odliczać czas do normalnego meczyku.
LEGIA MISTRZ ! MISTRZ ! MISTRZ !

odpowiedz
lucho_83 - 10.05.2021 / 19:41, *.chello.pl

Udostępnię karnet na Niedzielę - Żyleta (lucho_83@interia.pl)

odpowiedz
bartikos - 10.05.2021 / 19:24, *.inetia.pl

Wiecie jaki byłby wynik takiego meczu - Legia (Okuka) : Legia (Michniewicz) ?
to byłaby masakra chyba z 5:0...!
Dajcie swoje typu w komentarzu...:)

odpowiedz
Obrzyn - 10.05.2021 / 17:09, *.play-internet.pl

Strzelba?...? Była ... kiedyś ????

odpowiedz
Quick - 10.05.2021 / 16:44, *.tpnet.pl

Podobno najpóźniej do piątku ma się wyjaśnić sprawa z Wszołkiem. Tak podali redaktorzy z Legia.net

odpowiedz
Olo - 10.05.2021 / 13:29, *.chello.pl

Ale będzie znowu oklep w pucharach.

odpowiedz
jax - 10.05.2021 / 12:48, *.amazonaws.com

Czy będzie jakaś sprzedaż biletów na Podbeskidzie?

odpowiedz
Singiel - 10.05.2021 / 12:08, *.orange.pl

Jeżeli wy się cieszycie meczami na "0" z tyłu wiedząc że w obronie gra Wieteska i Jędza to jesteście śmieszni. To że my z duetem najśmieszniejszych stoperów w lidze nie tracimy goli nie świadczy dobrze o obronie tylko tragicznie o lidze.
Z jakimkolwiek klubem mającym chociaż namiastkę napastnika ten duet asów obrony sam strzeli sobie kilka goli..

odpowiedz
True - 10.05.2021 / 20:50, *.chello.pl

@Singiel: kij Ci w oko prowokatorze... sramy na Twoje opinie... wymień tutaj stoperów których chciałbyś w Legii?!

odpowiedz
Pablo - 10.05.2021 / 11:53, *.unitelmedia.pl

Odkupie 2 bilety na Zylete - place 150zl za Bilet
pawel.musialek@inox.hub.pl

odpowiedz
Ja1916 - 10.05.2021 / 10:47, *.onet.pl

Bayern mimo zapewnienia tytułu wygrywa 6:0 z BMG , tymczasem nasze gwiazdy od kilku meczów odpoczywają już.
Tym się właśnie różni nasza liga od ligi profesjonalnej, przy takim podejściu to przez kolejne sto lat nasi "piłkarze" będą mogli co najwyżej piłki podawać takim Bawarczykom. Przykra prawda i kompletny brak mentalności zwycięzców widzę w naszej drużynie. Już w meczach z Wisłą P oraz Pogonią było to widać. Zadowala ich skromna wygrana , wszystko na pół gwizdka.
W lipcu-sierpniu przekonają się jak co roku, że to zdecydowanie za mało - trafiając na jakiś ambitniejszych Luksemburczyków, Kazachów czy Łotyszy. Przykra prawda.

odpowiedz
Quick - 10.05.2021 / 14:46, *.tpnet.pl

@Ja1916:
Jaka liga taki Bayern

odpowiedz
TOOM - 10.05.2021 / 09:58, *.play-internet.pl

Legia strzelając w 29 minucie na 4:0 z Pogonią wiedziała że już nikt nie odbierze jej Mistrza i tak to właśnie od tego momentu wygląda-czyli minimalizm

odpowiedz
TOOM - 10.05.2021 / 09:56, *.play-internet.pl

Legia s

odpowiedz
Farme(L) - 10.05.2021 / 07:51, *.virginm.net

Abstrahując od ostatnich wyników, bo to wiemy, że grają po niżej oczekiwań, choć ja po zdobyciu mistrzostwa nie liczyłem na fajerwerki. Zepną doope na Podbeskidzie, bo koronacja i stadion w 25% wypełniony... Niektórzy piszą, że klub z takim budżetem jak Legia ma obowiązek wygrać ligę w cuglach. To co mają powiedzieć kibice PSG, Juventusu, Realu czy Barcelony?!

odpowiedz
tk - 10.05.2021 / 08:00, *.gov.pl

@Farme(L): W dupie mam PSG,JUVENTUS,REAL czy BARCELONE.Ja jestem kibicem LEGII i tylko ona mnie interesuje.I jak na Mistrza przystało ma grać do samego końca sezonu z dumą,honorem i poświeceniem.

odpowiedz
Jo - 10.05.2021 / 07:50, *.centertel.pl

Liczyłem na sportową złość za 2-3, ale kierownik Czesiek widzi to inaczej. Miał być przegląd kadr, ale kierownik Czesiek wystawia cholera wie po co 80% normalnego składu, a młodzież tyłkami poleruje tylko foteliki w Mielcu... wchodzi za to Cholewiak, młodzieniec jak się patrzy.

odpowiedz
waw - 10.05.2021 / 07:15, *.chello.pl

nie przegrali bo nie mogli przegrac bo by byla ustawka , wiec remis biore w ciemno Czesiu

odpowiedz
dg - 10.05.2021 / 00:12, *.vectranet.pl

Ja pindole, ilu tu narzekaczy/przypindalaczy/hejterów.......co w tym dziwnego, że zespół, który zdobył mistrzostwo odpuszcza na finiszu??? To jest chłodna kalkulacja....trzeba minimalizować ryzyko przed pucharami.

odpowiedz
jezus - 10.05.2021 / 00:26, *.vectranet.pl

@dg: no np taki bayern tez odpuscil co nie? wez nie peirdol

odpowiedz
Krzeszczu - 10.05.2021 / 00:30, *.bredband2.com

@dg: Jakimi Pucharami? Moze eliminacjami? Za 3 miesiace!!!

odpowiedz
dino - 10.05.2021 / 07:25, *.vtelecom.pl

@dg:
Minimalizować ryzyko przed meczem za 2 miechy z drużyną typu Drita haha gościu you made my day
PS Zgłoś się do mistrza Bundesligi na stanowisko jako ekspert od zarządzania ryzykiem

odpowiedz
RobL - 09.05.2021 / 22:46, *.centertel.pl

nawet nie wiem co napisać..ale napisze 911 miał zrobić przegląd kadry no to wystawia gruzina ,Cholewiaka etc.amen

odpowiedz
matus007 - 09.05.2021 / 21:33, *.play-internet.pl

Dajcie spokój koniec sezonu każdy chce odpoczać...LEGIA, LEGIA

odpowiedz
Krzeszczu - 09.05.2021 / 21:44, *.bredband2.com

@matus007: Koniec sezonu jest PO OSTATNIM meczu, a nie na kilka kolejek przed. Przed to jest frajerstwo o obciach.

odpowiedz
dino - 10.05.2021 / 07:28, *.vtelecom.pl

@matus007:
Powiedz szefowi na tydzień przed urlopem ze nie będziesz pracował bo chcesz odpocząć a czym oni się zmęczyli ledwo 30 kolejek pucharów nie było a w Pucharze Polski ledwo 3 mecze zagrali

odpowiedz
artic - 09.05.2021 / 21:32, *.t-mobile.pl

Ciekawe czy po dziwnych 0-0 z Cracovia,Wisła i Mielcem zagraja normalny mecz?? i spuszcza PODCIPIE lige nizej.

odpowiedz
jasio865 - 09.05.2021 / 21:15, *.play-internet.pl

Cześć!!niestety,niektórzy nie powinni być mistrzami Polski,mimo iż w cv wpiszą sobie właśnie to!!!remis z kandydatem do spadku to mega wstyd!!szkoda ,źe tak nie czują niektórzy gracze!!ale może to i dobrze ,bo tych chyba już w klubie w następnym sezonie nie będzie!!!tak myślę!!!oby tak było!!a może jeszcze choć remis z Podbeskidziem??!!!sarkazm?nie!!!

odpowiedz
olew - 09.05.2021 / 21:10, *.vectranet.pl

Za tydzień wreszcie normalny mecz ! Bogu Dzięki ! LEGIA MISTRZ !

odpowiedz
olew - 09.05.2021 / 21:07, *.vectranet.pl

LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
gazza - 09.05.2021 / 21:07, *.inetia.pl

za taką grę to nie powinni dostać ani złotówki - obciąć im z premii za mistrza bo to co grają nie przystoi mistrzowi i Legii !

odpowiedz
Mietek - 09.05.2021 / 20:58, *.vectranet.pl

Ciekawe czy z Podpsiciem za tydzień wygrają.

odpowiedz
Czesia kupony trzeba sprawdzić - 09.05.2021 / 21:09, *.telkab.pl

@Mietek:

odpowiedz
Btm - 09.05.2021 / 20:58, *.telkab.pl

Ekipa bez jaj !!!!
Wygrać ligę tak śmieszna to obowiązek !!!
A to co prezentujecie w końcówce to skandal !!!!
Trochę honoru i złości sportowej , żeby pokonać ogórków , którzy Was i Nas upokorzyli . A może. Po prostu są za mocni .

odpowiedz
Btm - 09.05.2021 / 20:54, *.telkab.pl

Ekipa na puchary ????????????

odpowiedz
Sebo(L) - 09.05.2021 / 22:42, *.master.pl

@Btm : nie na puchary tylko na papierki od lodów :P

odpowiedz
Sebo(L) - 09.05.2021 / 22:55, *.master.pl

Jeszcze nie w tak odległych czasach potafiliśmy odprawić z kwitkiem w europucharach takie drużyny jak Spartak Moskwa,ogrywaliśmy co prawda bez happy endu Celtic Glasgow ale jednak ogrywaliśmy a teraz co my tu mamy?! Szczęśliwe 0:0 ze Stalą Mielec,broniącą się przed spadkiem z Ekstraklasy. W porównaniu z tamtą Legią to wtedy mieliśmy drużynę "galacticos". Teraz to jest jakiś zlepek ludzi,którzy odwalą pańszczyznę dostaną za to konkretny chajs i pojadą luksusowymi brykami do domu,gdzie jeszcze se porobią fotki na insta czy inny portalik społecznościowy i się dziwią,że ktoś się ich jeszcze za to czepia!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 09.05.2021 / 20:53, *.play-internet.pl

Za Laurkę nie przeszkadzaliśmy.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 09.05.2021 / 20:52, *.orange.pl

Ja tego nie rozumiem. Można bez presji zagrać swoje, pokusić się o zagrania, jakich normalnie nie podejmuje się ze względu na ryzyko, można sprawić, że bardziej się uwierzy w siebie, można zacieśnić więzi w zespole, można przypodobać się kibicom, można budować charakter, można budować wolę walki, można budować mentalność zwycięzców, albo można zagrać jak Legia Warszawa, która się skompromitowała okazując brak szacunku kibicom, rywalom i samej sobie.

odpowiedz
Autor - 09.05.2021 / 21:20, *.virginm.net

@Mateusz z Gór: bardzo dobry komentarz. Podpisuję się. Pozdro

odpowiedz
hajdukL - 09.05.2021 / 23:45, *.77.242

@Mateusz z Gór:
Nic dodać, nic ująć.

odpowiedz
RR - 10.05.2021 / 13:09, *.chello.pl

@Mateusz z Gór:
Super komentarz!
Jeszcze w poprzednim "covidowym" sezonie rozumiałem wytłumaczenie, że gramy o dodatkową kasę z Pro Junior i będzie krótki okres przygotowawczy, także kto może niech odpoczywa, a młodzieżowcy do boju. Teraz wystawiamy praktycznie 1-szy skład i dajemy grać tym, którzy zaraz odejdą. Pokazujemy tylko, że bez Luqiego i Tomasa (choć ostatnio bez szału) dostajemy bardzo przeciętny zespół. Może to jest taki element tłumienia rozbudzonych nastrojów przed eliminacjami do pucharów.

odpowiedz
K - 10.05.2021 / 14:53, *.centertel.pl

Racja!

odpowiedz
Darek - 09.05.2021 / 20:47, *.t-ipconnect.de

Typowa ustawka pod buka.Za tydzień wygrają z podpizdziem by zatuszować ostatni beznadziejny miesiąc i wszyscy będą szczęśliwi.Będzie feta z kibicami i słodkie pierdzenie.
Ciekawe czy czesio będzie na fecie i co będzie śpiewał?

odpowiedz
Adam - 09.05.2021 / 20:40, *.chello.pl

W ostatnich meczach Legii w końcu widać rękę trenera Michniewicza. Zarzynanie futbolu trwa. Brawo Cesiu!!! Pamietaj jednak poznański słowiku, że jesteś tutaj tylko do września, a później wypad. I nikt za CM711 nie będzie tutaj tęsknił.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 09.05.2021 / 20:34, *.amazonaws.com

ALE TO PRAWDA , JAK SOBIE POŚCIELISZ TAK SIE WYŚPISZ... Wychodzi na to że sztab szkoleniowy dziś zebrał owoce po świetnym pokazie jego podopiecznyCH

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 09.05.2021 / 20:34, *.play-internet.pl

Miał być remis i był. Fortuna kołem się toczy ????

odpowiedz
Biała Siła - 09.05.2021 / 20:45, *.vectranet.pl

@Karo(L) 1981: Święta prawda

odpowiedz
MarioL - 09.05.2021 / 20:33, *.wanadoo.fr

Dompuki nie będzie w Legii trenera to nic się na lepsze nie zmieni.O konkretnych ludziach w zarządzie nie wspomnę.

odpowiedz
Lolo - 09.05.2021 / 20:30, *.plus.pl

Jak trenują tak grają! Czego oczekujecie po amatorszczyznie? Przecież tej żenady nie da się oglądać! A są mistrzami! Szacun! Buhahahaha

odpowiedz
Ja1916 - 09.05.2021 / 20:27, *.centertel.pl

Mentalność zwyciezców.

odpowiedz
Arek - 09.05.2021 / 20:26, *.t-mobile.pl

Czyli podpiździe bb odpadnie :D

odpowiedz
Beck - 09.05.2021 / 20:22, *.t-mobile.pl

Kibicuję Legii od wielu,wielu lat. W Przeszłości różnie to bywało,ale żeby wykazywać taki brak ambi ji. Nikt ich za to nie ukarze,bo nie ma człowieka z charyzmą (Mioduski,Michniewicz). Drużyna w obecnym stanie osobowym plus trener oraz dyrektor sportowy bez jakiejkolwiek pozytywnej przyszłości. Nie jestem życiowym sceptykiem,ale juz po drugiej połowie z Pogonia uważałem , ze może być tylko gorzej.

odpowiedz
Pawełek - 09.05.2021 / 20:09, *.vectranet.pl

Słabo wygląda Legia ostatnio na tle słabych przeciwników. Kreacja sytuacji w ofensywie niemal nie istnieje. Liczę na wygraną dla kibiców z Podpsiciem Bielsko-Biała.

odpowiedz
Sebo(L) - 09.05.2021 / 20:09, *.master.pl

Zastanawiam się nad jednym.Po co w zimie został ściągniety ten zaciąg zagraniczny? O co tu chodzi? Logicznie tego się wytłumaczyć nie da. Uzbek w ciągu całej rundy wiosennej dostał 10 minut gry! Muci,którego okrzyknięto wręcz "Messim Bałkanów" nadaje się najwyżej do wypożyczenia gdzieś do IV ligi.Rusyn się obraził i odmówił gry w rezerwach nie zaistniał wogóle. Nie no ku.wa transfery wprost "wybitne". Nie ma co się oszukiwać,że latem będzie lepiej.Zaczyna się serial pt " X...nie dla Legii" i żeby uspokoić kibiców ściągnie się ponownie paralityków,którzy przychodząc do Legii zapominają jak się poprawnie kopie piłkę.

odpowiedz
Krzeszczu - 09.05.2021 / 20:18, *.bredband2.com

@Sebo(L): Totalnie sie z Toba zgadzam. Przypomne tez ze (tzw) mejweni internetowi, komentatorzy telewizyjni, inni (pseudo) eksperci, jak i spora czesc piszacych tu na forum byla wrecz zachwycona tymi transferami. Masakra totalna pod wodza szalonego, betoniarki i pulpita.

odpowiedz
Gajowy - 09.05.2021 / 20:44, *.getfiber.pl

@Sebo(L): A jak chcesz wyciągać pieniądze klubu? faktura? darowizna? Tego typu transfer jest od tego , wtedy , fiskus OK, kasa OK, obie strony zadowolone. Dlaczego zawodnicy nie graja za normalny etat? przychodzisz do pracy , jesteś dobry zostajesz, jeśli nie , miesiąc wypowiedzenia i papa, następny proszę.... tak jak pracują wszyscy..... hm .....


Pozdrawiam , miłego wieczoru.
ps. dzika kaczka z żaby

odpowiedz
Sebo(L) - 09.05.2021 / 22:36, *.master.pl

@Gajowy: wiesz dlaczego nie grają za normalny etat? Bo po pół roku zostałoby 2/3 drużyny i nie byłoby kim grać :) A tak to raz coś wyjdzie,raz coś tam się strzeli,przypadkiem coś się wygra i jest fajnie.Trener jest zadowolony,prezes jest zadowolony, dyrektor sportowy jest zadowolony.Psim swędem zdobędzie się tytuł na kilka kolejek przed końcem i później już nie trzeba się wysilać bo po co?Plan wykonany.Ale wszystko zweryfikują puchary.I znowu wszyscy będą zdziwieni,że Mistz Polski odpada z Mistrzem już ch.j wie kogo bo z kim można jeszcze przegrać,skoro wcześniej odpadało się z drużynami z Kazachstanu,Azerbejdżanu,Mołdawii i Luksemburga?! Czas na San Marino lub Andorę? Czy ci ludzie nie mają już wstydu?!

odpowiedz
Wolfik - 10.05.2021 / 12:32, *.mm.pl

@Sebo(L): Odpowiadam - nie, nie mają. Gorzej, mają wyjeb... na wyniki i ciężką pracę. Ważna jest tylko kasa.

Skoro najlepszymi zawodnikami we wczorajszym meczu byli: Miszta, Slisz i Kostorz to chyba o czymś świadczy...

odpowiedz
zibin55 - 12.05.2021 / 08:02, *.play-internet.pl

@Sebo(L):
Jak na dłoni widać ,że scouting nie istnieje u nas. Bierzemy graczy, których widzieliśmy podczas naszego sparingu. To kpina. A narzekaliśmy na Żewłakowa. Ale Leśny potrafił wyłuskać np. Dudę za 300 tys euro i sprzedać wielokrotnie drożej. Teraz moda na piłkarzy zza Buga. Pomysł o tyle niezły,że mentalność podobna jak u nas :)




odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 09.05.2021 / 20:06, *.plus.pl

Już dawno było wiadomo że CM to beton i nie zmienia składu jak nie musi. U niego młodzież nie zagra za dużo postawi na młodych jak będzie zmuszony. Dziś nie ma Luqinhasa to i tak nie da szansy kostorzowi muciemu czy Włodarczykowi lub skibickiemu tylko Gruzina wystawi tak samo w obronie czy pomocy Wieteska Slisz a mógł dać szansę kisielowi albo mosorowi ale po co? Ten Słowik ma tu posadę życia i się boi że jak będzie przegrywał to go zwolnią i się trzyma żelaznego składu nawet kosztem wynikow bo młodzież zawsze nieobliczalna i może się nie sprawdzić a to za duże ryzyko.

odpowiedz
btm - 09.05.2021 / 20:05, *.telkab.pl

Pier...li mnie to co piszecie !!!!! Mistrz Polski w ostatnich meczach powinien jechać z ogórkami tupu skisła , stal i podpizdzie ....

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 09.05.2021 / 20:11, *.plus.pl

@btm: Tak jest zgadzam się trzeba pokazać klasę i lać ogórków a nie odwalać pańszczyznę bo już Mistrz albo pokazujecie klasę albo wypad bo Legia to jest Legia każdy nas ma się bać. W takich meczach to rywal ma nie wychodzić z połowy !!! A na razie to więcej wpadek w tym sezonie co nie przystaje Mistrzowi.

odpowiedz
lucho_83 - 09.05.2021 / 20:02, *.chello.pl

Od początku 2 połowy "śmierdziało" remisem...

odpowiedz
Arek - 09.05.2021 / 22:50, *.t-mobile.pl

@lucho_83: lepszy remis niż przegrana

odpowiedz
Skakun Janek - 09.05.2021 / 20:01, *.centertel.pl

Legia Mistrz Polski

odpowiedz
Krzeszczu - 09.05.2021 / 20:00, *.bredband2.com

Nie rozumiem waszej zlosci, ani tez obrazania pilkarzy. Ze nie graja? Nie graja bo nie trenuja. Albo inaczej, graja tak jak trenuja, czyli na odyeeb. Nie wincie pilkarzy ale (betona) trenera ktory ich prowadzi i to wszystko uklada. Michnik i polska mysl szkoleniowa. Tydzien w tydzien 3 dni wolnego, potem truchcik i troche siatkonogi. Bedzie sie dzialo, w eliminacjach do wpyerdopucharow, bedzie sie dzialo.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 09.05.2021 / 20:21, *.plus.pl

@Krzeszczu: po co używasz słowa piłkarz?
Piłkarz to nawet gdy treningi są do bani to po zajęciach powinien sam zapierdzielać jak mały samochodzik

odpowiedz
Krzeszczu - 09.05.2021 / 20:28, *.bredband2.com

@(L)eve(L)64: bez napinki, to co opisujesz to moim skromnym zdaniem profesjonalny sportowiec. To co ja opisalem, to wlasnie pilkarz, ni mniej ni wiecej.

odpowiedz
jlo - 10.05.2021 / 00:05, *.247.241

@Krzeszczu: w Legii nie ma, ani jednego piłkarza. Są tylko kopacze i to w dodatku bardzo przeciętni.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 09.05.2021 / 19:55, *.plus.pl

"zacięta strzelba"
Nie obrażać mi tu strzelby !!!!!!!!

odpowiedz
M.. - 09.05.2021 / 19:52, *.centertel.pl

Brak ambicji jak na mistrzów przystoji...szkoda patrzeć na tę teatrzyki i rozdawanie punktów Wiśle..Stali..

odpowiedz
Serek - 09.05.2021 / 19:52, *.t-mobile.pl

Ależ pięknie się ustawili. I jeszcze ta gra aktorska że niby załują niewykorzystanych stuprocentowych sytuacji. Śmiech.

odpowiedz
poLdek - 09.05.2021 / 19:51, *.chello.pl

Po tym żałosnym widowisku żal tak mi mocno dupę ścisnął, że aż dostałem wytrzeszczu. Normalnie " bul i rospacz".

odpowiedz
Adrenalina - 09.05.2021 / 19:50, *.net.pl

Z Podbeskidziem na oczach kibiców się miejmy nadzieję na maxa nie obnażą !
Gdzie honor tych grajków .

odpowiedz
Arek - 10.05.2021 / 09:35, *.master.pl

@Adrenalina: z podpiździem

odpowiedz
Andreas - 09.05.2021 / 19:45, *.play-internet.pl

Bez trenera i ambitnych zawodników nie mamy co szukać w Europie.

odpowiedz
Sen o - 09.05.2021 / 19:43, *.play-internet.pl

Zacznijmy od trenera jakie treningi taką gra. Czesiu nie widzisz tej panszczyzny na boisku i trzymasz ich na placu zamiast dac szansę młodym co ty robisz? Rozbijasz drużynę. Kapustka czy Mladenovic dzisiaj mniej niż zero. Za tydzień szpaler i znowu bez bramek?

odpowiedz
AdamL - 09.05.2021 / 19:41, *.chello.pl

Każdy z naszych piłkarzy z boiska oraz trener powinni oddać wypłatę za m-c maj do klubowej kasy za to co dzisiaj grali

odpowiedz
***** ** - 09.05.2021 / 19:40, *.centertel.pl

Niezła ustawka, chyba zbierają kase na transfery.

odpowiedz
Sebo(L) - 09.05.2021 / 19:37, *.centertel.pl

Mecz bez historii. Wakacyjna forma. Wszyscy są już myślami na wczasach na Wyspach Karaibskich czy innych egzotycznych miejscach. Wyglądało to mizernie i słabiutko. Bez chęci podkręcenia tempa, bez chęci sforsowania obrony Stali. Mecz słaby i tyle.

odpowiedz
Marian - 09.05.2021 / 19:35, *.play-internet.pl

Nie oglądałem,jakie były plusy i minusy?Ps.Dla obstawiających zwycięstwa Legii w pojedynkach z podpizdziami,termalikami,brukbetami,groclinami,stalami itd.nie róbcie tego.

odpowiedz
TAGER11 - 09.05.2021 / 19:34, *.chello.pl

Tragedia i żenada, trener
co raz gorszy ,gdzie te zmiany, co robią rezerwowi,dlaczego nie na boisku?

odpowiedz
Wawa - 09.05.2021 / 19:33, *.chello.pl

Dno
Dnoooo
Dnoooooo
Żaden grajek oprócz Miszta nie zasłużył w o cenie na więcej jak 1 nawed się im biegać nie chciało dno

odpowiedz
kuba83urs - 09.05.2021 / 19:32, *.chello.pl

z taka gra to normalnie drżyj Europo... wg mnie nic z tego nie bedzie.

odpowiedz
W.o.j.t.e.k. - 09.05.2021 / 19:32, *.chello.pl

Dno i wodorosty.

odpowiedz
RIkki - 09.05.2021 / 19:31, *.net.pl

Mistrza mamy tak i na tak bandę sprzedawczyków !!!
Jak im nie wstyd.

odpowiedz
Ewelina - 09.05.2021 / 19:31, *.play-internet.pl

Michniewicz powinien wytłumaczyć się z tych remisów 0:0. Tego nie da się oglądać. Żenada.

odpowiedz
Syn trenera - 09.05.2021 / 19:31, *.vectranet.pl

Brak ambicji w Legii jest niespotykany.. 6 mecz grają padake. To już trzeba było Młodym dać grać, a nie jeszcze by coś strzelili.. Lepiej wystawić Gwille, Kapustę i Sluza plus Cholewiak po co. Wstyd.... Puchary obnaża słabość i brak głupotę Grubego Czesława..

odpowiedz
Sedes Miodulskiego - 09.05.2021 / 19:30, *.cdn77.com

Legia GRAĆ QRWA MAĆ

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 09.05.2021 / 19:28, *.centertel.pl

Padaka jak mozna nie ograc takich leszczy? Jak wam sie grac nie chce to won!

odpowiedz
Kasztan - 09.05.2021 / 19:28, *.com.pl

Obrzydliwa ustawka na remis
Rzygać się chce
Wstyd!!!

odpowiedz
Arturo - 09.05.2021 / 19:28, *.t-mobile.pl

Żenada !!!!

odpowiedz
Rob - 09.05.2021 / 19:27, *.centertel.pl

Nic nie osiagniemy z takimi podejsciem grajkow i trenera wstyd nie da sie tego ogladac kompromituja sie

odpowiedz
Matti1916 - 09.05.2021 / 19:26, *.plus.pl

Gra piach

odpowiedz
Proste - 09.05.2021 / 19:26, *.telkab.pl

Po co wygrywać i komplikować sobie sytuację, remis do przewidzenia, spuścili Podbeskidzie, które bez napinki przyjedzie do Warszawy gdzie Legia spokojnie wygra i bedzie feta...proste

odpowiedz
Legia to My. - 09.05.2021 / 19:26, *.chello.pl

Pieprzeni minimaliści.

odpowiedz
Co wy robicie wy naszą Legię hańbicie! - 09.05.2021 / 19:25, *.209.84

Czesław wypad z Legii i zabieraj ze sobą tego ciecia Mioducha

odpowiedz