Kacper Kostorz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kostorz: Cały czas gramy na sto procent

Woytek - Wiadomość archiwalna

- Czy martwi brak skuteczności? Faktycznie z przodu coś się zatrzymało, ale myślę, że najważniejsze jest to, że potrafimy tworzyć sytuacje. Nie jest tak, że nie ma sytuacji i nie ma bramek - po prostu trzeba postawić kropkę nad "i" - powiedział po meczu Kacper Kostorz.

- Sam miałem jedną okazję po zagraniu Rafaela Lopesa. Myślałem, że jak skieruję piłkę w drugi róg, to to wpadnie, ale bramkarz dobrze to wychwycił, choć pewnie mogłem lepiej skierować piłkę. Rozmawialiśmy o tej sytuacji, ale teraz już z tym nic nie zrobię.

- Ciężko mówić na gorąco o przyczynach nieskuteczności w ataku. Na pewno decydują szczegóły. Przed nami jeszcze jeden mecz z Podbeskidziem, które będzie walczyło do ostatniego momentu, więc będzie to fajny moment by się pokazać na koniec sezonu. W każdym meczu gramy o zwycięstwo. Nie podchodzimy do tego tak, że mamy mistrzostwo to odpuszczamy. Cały czas gramy na sto procent, to jest okazja dla zawodników, którzy grali mniej by się pokazać.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.