Kacper Kostorz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kostorz: Cały czas gramy na sto procent

Woytek

- Czy martwi brak skuteczności? Faktycznie z przodu coś się zatrzymało, ale myślę, że najważniejsze jest to, że potrafimy tworzyć sytuacje. Nie jest tak, że nie ma sytuacji i nie ma bramek - po prostu trzeba postawić kropkę nad "i" - powiedział po meczu Kacper Kostorz.

- Sam miałem jedną okazję po zagraniu Rafaela Lopesa. Myślałem, że jak skieruję piłkę w drugi róg, to to wpadnie, ale bramkarz dobrze to wychwycił, choć pewnie mogłem lepiej skierować piłkę. Rozmawialiśmy o tej sytuacji, ale teraz już z tym nic nie zrobię.

- Ciężko mówić na gorąco o przyczynach nieskuteczności w ataku. Na pewno decydują szczegóły. Przed nami jeszcze jeden mecz z Podbeskidziem, które będzie walczyło do ostatniego momentu, więc będzie to fajny moment by się pokazać na koniec sezonu. W każdym meczu gramy o zwycięstwo. Nie podchodzimy do tego tak, że mamy mistrzostwo to odpuszczamy. Cały czas gramy na sto procent, to jest okazja dla zawodników, którzy grali mniej by się pokazać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Sasza - 12.05.2021 / 12:38, *.net.pl

Kostorz: Faktycznie z przodu coś się zatrzymało, ale myślę, że najważniejsze jest to, że potrafimy tworzyć sytuacje.

Chłopaku, to może zróbcie sobie własną ligę gdzie przyznawać się będzie punkty za stwarzane sytuacje? Bo w prawdziwej piłce najważniejsze są jednak gole a niewykorzystane sytuacje to sobie możesz wsadzić tam gdzie lubisz. A jeśli to co aktualnie prezentujesz na boisku to jest te twoje 100% to może czas kończyć "karierę"? Następnym razem jak ci się zachce błysnąć taką yntelygencją to najpierw stuknij się w ten pusty sagan.

odpowiedz
Wawa - 11.05.2021 / 18:48, *.chello.pl

Panie piłkarz ogarnij się chłopie, co ty w
Szkolenie miałeś z matmy chyba jedynkę
Bo nie wiesz co i jak wygląda 100% zangażowanie gracie na pół gwizdka co najmniej od 2 miechów i tak powiem wam płacić

odpowiedz
MarioL - 10.05.2021 / 19:44, *.wanadoo.fr

To jak wy tak gracie na 100 procent,ro ja się boje pucharów.

odpowiedz
Kasztan - 10.05.2021 / 14:46, *.com.pl

gracie na 100%
serio?!
nie żartuj chłopcze

odpowiedz
wsciek(L)y - 10.05.2021 / 14:42, *.orange.pl

No to nie dobrze

odpowiedz
Pawełek - 10.05.2021 / 14:00, *.netfala.pl

Jeśli gracie na 100% to zaczynam się bać eliminacji do europucharów...

odpowiedz
Wolfik - 10.05.2021 / 12:34, *.mm.pl

Skoro najlepszym zawodnikiem okazał się młody rezerwowy, to o czym tu pisać....

odpowiedz
(L)ukasz - 10.05.2021 / 10:11, *.amazonaws.com

Być może kacper zagrał na 100%, ale patrząc na to co podstawowi gracze wyprawiają od momentu zdobycia mistrzostwa, to odnoszę wrażenie, że oni już są na wakacjach. Tracą na tym głównie kibice. N

odpowiedz
Darek - 10.05.2021 / 12:02, *.t-ipconnect.de

@(L)ukasz: Piłkarze już myślą o Seszelach i Malediwach.Jeszcze tylko naj.bać się na fecie mistrzostwskiej.Póżniej pod pretekstem zgrupowania w Austrii pograć w dziadka,pozwiedzać miasto i kolejną kompromitacje w kwalifikacjach do europejskich pucharów czas zacząć.

odpowiedz
czizys - 10.05.2021 / 10:05, *.virginm.net

kur.va dzieciaku bylo tego lepiej nie mowic!
Czyli trener kompromitacja hahaha on chce pokazac Legie w europie :D
Ludzie jaki to cyrk sie odpier... tutaj buahahaha. Miodek profesjonalista

odpowiedz
MordaTyMoja - 10.05.2021 / 09:40, *.orange.pl

Jeżeli pilkarz mowi prawde, że drożyna grała na 100% to mówienie o pucharach jest kłamstwem ze strony klubu (do czego kibice powinni się już przyzwyczaić)

odpowiedz