fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: Chciałbym zgarnąć którąś statuetkę

Woytek, źródło: Canal+

- Było to trudne spotkanie. Wiedzieliśmy, że będzie trudne, bo Stal walczy o utrzymanie, więc grają odważnie i zdecydowanie. Drugą połowę zagraliśmy bardziej po naszemu i mieliśmy swoje sytuacje, które powinniśmy wykorzystać. Ja miałem świetną okazję i sam nie wiem, jak jej nie strzeliłem. Powinniśmy być bardziej skuteczni - powiedział po meczu w Mielcu Filip Mladenović.

- Jak przyjeżdża mistrz Polski, to rywale chcą grać na więcej niż sto procent swoich możliwości. Gratuluję Stali walki i zaangażowania i życzę im utrzymania.

- Jestem szczęśliwy, że zostałem nominowany do tych dwóch nagród Ekstraklasy, bo to oznacza, że miałem udany sezon. Chciałbym zgarnąć którąś statuetkę. W Lechii też raz byłem nominowany do obrońcy i piłkarza sezonu, ale nie wygrałem nic. Najważniejsze jednak, że jestem w tym gronie.

- Moja kariera jest taka, że albo jestem w bardzo fajnej formie, albo mnie nigdzie nie ma. Tak było do tej pory. Ten sezon jest najlepszy. Mam świetne liczby i nie ukrywam, że jestem zadowolony. Zagrałem kilka spotkań w kadrze i jestem szczęśliwy, bo ciężko pracuję dodatkowo indywidualnie. Mam ponad 30 lat, a czuję się świetnie. Jestem na dobrej drodze i nie chcę nic zmieniać.

- Pracujemy nad stałymi fragmentami gry. Nawet w Mielcu było kilka fajnych piłek. Może musimy być jeszcze bardziej zdecydowani gdy atakujemy futbolówkę. Wcześniej miałem dużo asyst ze stałych fragmentów gry, pamiętam jak w Lechii w ten sposób strzelaliśmy 15 bramek. Mam nadzieję, że w następnym sezonie będzie w końcu widać naszą pracę w tym aspekcie.

- Czuję się świetnie w ustawieniu, w którym gramy. To idealna pozycja dla mnie. Dłużej utrzymujemy się przy piłce, było to widać w niektórych meczach. Są rzeczy do poprawy, trenerzy nam to przekazują i pracujemy nad tym.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Olomanolo - 11.05.2021 / 07:37, *.play-internet.pl

Statuetka dla Mladenovicia za dyskusje z sędziami

odpowiedz
Lebaid - 11.05.2021 / 06:05, *.vectranet.pl

Czy tylko mnie denerwuje ciągłe wracanie do Lechii w jego wypowiedziach? To jak byś o byłej ciągle gadał. A mnie to obchodzi? Wpisz sobie w cv, mów o tym nowym, potencjalnym pracodawcom, a teraz powiedz jak będąc tak"dobrym" piłkarzem można z 5 metrów nie trafić w ponad 7 metrową bramkę!? Zapłacili coś?

odpowiedz
Darek - 10.05.2021 / 18:52, *.t-ipconnect.de

"Pracujemy nad stałymi fragmentami gry".
Jakoś słabo wam to idzie.
30 chłopa w drużynie i nikt nie potrafi z wolnego uderzyć tak pracujecie.Nie pamietam już kto ostatnio strzelił gola z rzutu wolnego.

odpowiedz
Ooooooo! - 10.05.2021 / 17:12, *.play-internet.pl

Może w Cepelii jakaś ocalała.

odpowiedz
hajdukL - 10.05.2021 / 16:19, *.77.242

Proponuję statuetkę za pudło sezonu.

odpowiedz
Ju(L)ius - 10.05.2021 / 11:57, *.vectranet.pl

W tym roku miał chyba tylko 3-4 dobre mecze... Od drugiej połowy z Pogonią cienizna, podobnie jak cała reszta drużyny... Może poza Borucem i Juranovicem.... Obrona też mimo sześciu meczów na 0 nie przekonuje... A za mecz ze Stalą to nikt poza Juranovicem nie zasługuje na notę większą niż 2!!

odpowiedz
Przemko - 10.05.2021 / 12:08, *.netfala.pl

@Ju(L)ius: Zgoda, ale jeszcze Miszta zasługuje na wyższą notę.

odpowiedz
Pablo - 10.05.2021 / 11:53, *.unitelmedia.pl

Odkupie 2 bilety na Zylete - place 150zl za Bilet
pawel.musialek@inox.hub.pl

odpowiedz
rectusl - 10.05.2021 / 10:54, *.76.2

Jak ponad 30 lat, skoro oficjalnie Filip to rocznik 1991? Redakcjo... ;)

odpowiedz
Kamień - 10.05.2021 / 11:46, *.chello.pl

@rectusl: Trzeba było oglądać wywiad - sam tak powiedział

odpowiedz
Felek - 10.05.2021 / 10:08, *.netfala.pl

Jak chcesz zgarnąć statuetkę to weź się do roboty bo ostatnio nic nie grasz!

odpowiedz
Filip Mladenović - 10.05.2021 / 10:13, *.centertel.pl

@Felek: ok, przepraszam

odpowiedz
L - 10.05.2021 / 15:52, *.57.170

@Felek: ty za swoja robote sie wez, bo ostatnio kiepsko robisz

odpowiedz