fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Na koniec przygotowań sparingi z Wisłą Płock i Lechią

Woytek, źródło: legia.com/ legionisci.com

Piłkarze Legii rozpoczną przygotowania do nowego sezonu w drugim tygodniu czerwca. Pierwsza faza treningów odbędzie się w ośrodku w Urszulinie, a 16 czerwca zespół wyruszy do Leogang na zgrupowanie. W Austrii drużyna Czesława Michniewicza ma rozegrać trzy sparingi.

Po powrocie, który zaplanowano na 24 czerwca, odbędą się jeszcze gry kontrolne. Ostatnią przed rozpoczęciem zmagań w europejskich pucharach będzie starcie z Wisłą Płock. Mecz zaplanowano na 3 lipca w Legia Training Center. Wcześniej, 30 czerwca, rywalem zespołu trenera Czesława Michniewicza będzie Lechia Gdańsk.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Gość niedzielny - 13.05.2021 / 06:46, *.centertel.pl

Te odstąpienie biletów za kasę zaczyna mnie wqurwiać!!!Nie można normalnie przepisać jak człowiek i część?

odpowiedz
Bartek - 12.05.2021 / 18:13, *.centertel.pl

Odkupie bilet na Żyletę , oferuje 200zl

odpowiedz
PFCL - 12.05.2021 / 14:08, *.inetia.pl

@Hiszpan: Kolega chyba po covidzie że takie pierdoły gada

odpowiedz
geds - 12.05.2021 / 13:18, *.chello.pl

Bezsens, realnie będą w tej Austrii 7 dni. Szkoda czasu na 2 dni w podrózy. W Polsce są teraz świetne miejsca na zgrupowania latem. Po co ta Austia?

odpowiedz
fan - 12.05.2021 / 13:59, *.t-mobile.pl

@geds: chodzi o sparingpartnerów, w Polsce mogą zagrać z drużynami z naszego kraju, bo kto tu przyjeżdża na zgrupowania... a tam masz dobre drużyny blisko z którymi można się zmierzyć

odpowiedz
geds - 12.05.2021 / 16:15, *.chello.pl

@fan:
tak wiem, ale sporo czytałem że do Polski przyjeżdża już naprawdę sporo drużyn z Cypru, Izraela, a nawet Niemiec, czy Anglii choć najczęsciej nie te topowe - te i tak z nami nie grają. Często są z krajów połudnowych ktore latem szukają trochę spokojnieszego klimatu niż u siebie. Sądzę że u nas bylibyśmy klubem pierwszego wyboru dla nich jako sparingpartner.

odpowiedz
ile - 12.05.2021 / 17:12, *.orange.pl

@geds: Ile? 2 dni? Czym oni będą jechać? Skuterami? To Austria, nie Australia... samolotem w godzinę jesteś w Wiedniu, w godzinę i 20 minut w każdym innym mieście :D

odpowiedz
marek.g - 12.05.2021 / 13:08, *.tpnet.pl

Mam do odstąpienia/odsprzedania 2 bilety na Podbeskidzie na sektor 214.Kontakt 509515063

odpowiedz
Memek - 12.05.2021 / 13:37, *.t-mobile.pl

Jeśli ktoś ma dwa bilety do odstąpienia to proszę o kontakt 662488772.

odpowiedz
Hiszpan - 12.05.2021 / 12:03, *.telnaptelecom.pl

Brać Hybalę. Dodatkowo Brown Forbes, Bajic, Petraszek , Bogusz i Corrado i może Liga Konferencji wpadnie.

odpowiedz
jo - 12.05.2021 / 12:28, *.sekocin.pl

@Hiszpan: przede wszystkim Corrado. Duża z pieczarkami i szynką.

odpowiedz
L - 12.05.2021 / 12:54, *.tpnet.pl

@Hiszpan: Forbes na pięć sam na sam strzela jednego gola więc nie wiem czy poradziłby sobie z naszą Warszawską presją ;)

odpowiedz
Buhaha - 12.05.2021 / 18:42, *.plus.pl

@Hiszpan: odstaw te dopalacze, bo się wyhuśtasz.

odpowiedz
Hiszpan - 12.05.2021 / 19:28, *.telnaptelecom.pl

@Buhaha: Ta podniecaj się TKKF pod wodzą Czesia. Po wprd w pucharach pierwszy do Ciebie napiszę żebyś odstawił różowe okulary i smoka.

odpowiedz
Arek - 12.05.2021 / 22:48, *.tpnet.pl

@Hiszpan: no to jeszcze Błaszczyka do kompletu, to może liga mistrzów wpaść. Jak już hulać, to hulać na całego.

odpowiedz
Hiszpan - 12.05.2021 / 22:53, *.telnaptelecom.pl

@Arek: Są dwie szkoły. Jednym zależy na mocnej ambitnej charakternej Legii jak za Janasa , drugim na chwaleniu obecnej bylejakości i braku ambicji od Prezesa po grajków. Ja jestem w pierwszej grupie a Ty?

odpowiedz
xyz - 12.05.2021 / 12:03, *.cyfrowypolsat.pl

Mamy dwa ośrodki. Jeden w Książenicach drugi w Urszulinie.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 12.05.2021 / 11:09, *.play-internet.pl

Wydawania kasy na Urszulin?
Dlaczego Nie LTC??

odpowiedz
dezet - 12.05.2021 / 17:50, *.chello.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: a LTC to nie Urszulin asie?

odpowiedz