fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kobiety

IV liga: Legia Ladies 27-0 Pogoń Siedlce

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Rekordowe zwycięstwo w meczu ligowym zanotowały zawodniczki Legia Ladies, które wczoraj o godzinie 16 zagrały na bocznym boisku przy Łazienkowskiej z Pogonią Siedlce. Rywalki do meczu przystąpiły w osłabionym składzie - w zaledwie 9 osób na placu (w tym bramkarka). Spotkanie zakończyło się wygraną Legii 27-0.

Po 12. kolejkach legionistki nadal plasują się na drugim miejscu w tabeli, z dwoma punktami straty do prowadzącego Jantara Ostrołęka. Za tydzień nasz zespół czeka wyjazdowe spotkanie z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Zduneq - 18.05.2021 / 13:23, *.play-internet.pl

A w Holandii "zalegalizowano" drużyny mieszane w piłce profesjonalnej.ten wynik pokazuje skalę tego chorego pomysłu

odpowiedz
reklama kaszlu - 18.05.2021 / 15:21, *.t-mobile.pl

@Zduneq: Widzę, że jesteś na bieżąco ze wszystkimi nowinkami, super.
W Holandii jest wiele przyjemnych rzeczy, które u nas są nielegalne.
Ponadto mamy zgodę z holenderskim klubem, pozdrawiamy ich na każdym meczu.

odpowiedz
Marcel - 18.05.2021 / 11:53, *.t-mobile.pl

Jeśli w drużynie Pogoni grają takie zawodniczki jak ta z nr 9 to nie dziwne, że taki wynik :D

odpowiedz
Kawa - 18.05.2021 / 16:57, *.tpnet.pl

@Marcel: To fajna dziewczyna .

odpowiedz
Miczel - 18.05.2021 / 10:13, *.grupainteger.pl

zawodniczka z numerem 9 zapewne zrobiła robotę u rywalek

odpowiedz
Pałlo - 17.05.2021 / 19:51, *.chello.pl

14 bramka ustawiła mecz

odpowiedz
S - 17.05.2021 / 18:43, *.chello.pl

Chętnie bym obejrzał skrót tego meczu, akurat mam pół godziny wolnego

odpowiedz
Jasio - 17.05.2021 / 17:55, *.chello.pl

Po co to? na co to?
Upokarzające dla obu stron.

odpowiedz
WIDZ - 17.05.2021 / 17:39, *.chello.pl

Brawo! Niezłe lanie. Oby tak dalej!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 17.05.2021 / 17:18, *.btcentralplus.com

Mam to traktowac powaznie ?.....27-0......Smiech na sali.

odpowiedz
KEN96 - 17.05.2021 / 19:23, *.tpnet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Pogoń Siedlce to totalna amatorska drużyna, a nasza to mimo wszystko dziewczyny, które już od jakiegoś czasu albo grały w juniorkach, albo przeszły z innych klubów. Szkoda Siedlec, ale widać mimo tego, że praktycznie w każdym meczu od początku rozgrywek dostają dwucyfrówkę to nie wycofały się z rozgrywek i nawet w 9-tkę chciały zagrać. :-/

odpowiedz
Maniek - 17.05.2021 / 11:24, *.centertel.pl

Mają rozmach...... , dziewczyny, brawo.

odpowiedz
Pacz - 17.05.2021 / 11:02, *.t-mobile.pl

Legia gromi! Gratulacje dziewczyny.

odpowiedz
(L)egia - 17.05.2021 / 09:58, *.virginm.net

27:0 ???!!!

odpowiedz
Ja1916 - 17.05.2021 / 09:54, *.onet.pl

Przynajmniej nie odpuściły sobie przy 4:0, tylko grały dalej...

odpowiedz
Kibic L - 17.05.2021 / 09:02, *.t-mobile.pl

Siedlce 100% Legia

odpowiedz
Luk - 17.05.2021 / 09:42, *.eurotel.cz

@Kibic L: Widac po wyniku????

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 17.05.2021 / 13:11, *.chello.pl

@Luk: A co ma wynik do tego?????

odpowiedz
Tonnies - 17.05.2021 / 13:12, *.chello.pl

@Luk:
a jestem przekonany że 100% Warszawianka

odpowiedz
Blondyn - 17.05.2021 / 14:28, *.tpnet.pl

@Tonnies: Warszawianka to Legia .

odpowiedz
Luk - 17.05.2021 / 22:10, *.eurotel.cz

@Czwarty Pasek Na Dresie: znaczy to za glupi jestes zeby zrozumiec :)

odpowiedz