Ricardo Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pereira asystentem Dowhania

źródło: Legia.com

Legia Warszawa potwierdziła, że Portugalczyk Ricardo Pereira będzie pełnił rolę szefa szkolenia bramkarzy w Akademii Piłkarskiej Legii i dołączy do sztabu trenerskiego Legii Warszawa jako asystent trenera Krzysztofa Dowhania.

Ricardo Pereira pracował w Legii jako trener bramkarzy w latach 2018-2019 za kadencji Ricardo Sa Pinto. Pracował wówczas z Radosławem Majeckiem, Arkadiuszem Malarzem, Radosławem Cierzniakiem i Cezarym Misztą.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Krzeszczu - 19.05.2021 / 17:34, *.bredband2.com

Zobaczylem fotke i sie przestraszylem ze to Caesar z Planety Malp. Lae dzieki Bogu to tylko nasz nowy (kolejny do koryta) trener bramkarzy.

odpowiedz
Kamil - 18.05.2021 / 23:50, *.214.173

Dowhania OUT

odpowiedz
S - 18.05.2021 / 22:00, *.plus.pl

Szef szkolenia będzie asystentem trenera? Grunt to jasny podział kompetencji

odpowiedz
Scz - 19.05.2021 / 22:42, *.chello.pl

@S: grunt to czytanie ze zrozumeiniem :P

odpowiedz
Darek - 18.05.2021 / 17:40, *.t-ipconnect.de

Witamy w Legii.

odpowiedz
Rambo - 18.05.2021 / 15:11, *.centertel.pl

Kudłatyyyyyy... ;)

odpowiedz
Ja - 18.05.2021 / 13:46, *.t-mobile.pl

To jest ten słynny Kudłaty ?? :)

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 18.05.2021 / 19:10, *.play-internet.pl

@Ja : Tak

odpowiedz
grzesiek - 18.05.2021 / 12:05, *.centertel.pl

Z tego co kiedyś fawno temu czytałem to na prawde bardzo dobry trener bramkarzy w Portugalii był ale moge sie mylic. Trzebalo by poczytać gdzies o nim hihi

odpowiedz
oLaf - 18.05.2021 / 11:43, *.vectranet.pl

dobrze, niech się uczy od Dowhania! ; )

odpowiedz
Zdzicho - 18.05.2021 / 11:28, *.16.195

Jaka funkcje pelni Jano Mucha?

odpowiedz
xxx - 18.05.2021 / 11:43, *.tpnet.pl

@Zdzicho: kibica

odpowiedz
grygi - 18.05.2021 / 12:25, *.chello.pl

@Zdzicho: Mucha odleciał za wybryki nocne

odpowiedz
Majkel - 18.05.2021 / 12:46, *.plus.pl

@Zdzicho: płyny w nocy przyniósł z takim drugim i zamiast tej droższej reklamówki wziął zwyklą przezroczystą. To go zgubiło bo został obczajony.

odpowiedz
Pinokio - 19.05.2021 / 04:28, *.tpnet.pl

@Majkel: znaczy przyoszczędzić chciał....

odpowiedz
Juno - 20.05.2021 / 12:38, *.chello.pl

@Majkel: Kto go przypalił?

odpowiedz