Nazarij Rusyn - fot. Woytek / Legionisci.com

Rusyn wraca do Dynama

Woytek

Nazarij Rusyn, który od zimy tego roku był wypożyczony do Legii Warszawa wraca do Dynama Kijów. Stołeczny klub zdecydował się na skrócenie wypożyczenia, które miało obowiązywać do końca tego roku kalendarzowego. Rusyn rozpocznie przygotowania do nowego sezonu z pierwszym zespołem Dynama, a potem sztab szkoleniowy podejmie decyzję co dalej.

- On się poddał. Nie odnalazł się w naszej rzeczywistości, myślał, że będzie łatwiej. Świadczy o tym ta wypowiedź, że trafił do słabszej ligi. Może nie jest to liga na miarę Szachatara Donieck czy Dynama Kijów, ale jest trudna i wymagająca. Jemu wydawało się, że będzie kimś ważnym w drużynie, ale nie zapracował na to. Nikt nie jest zadowolony, jak przychodzi nowy zawodnik i chce od razu wszystkich minąć w kolejce, a jeszcze nic wielkiego w piłce nie zrobił. Jak przyjdzie dobry piłkarz, to każdy to zaakceptuje. Ci, którzy z nim rywalizowali, widzieli, że on nie był od nich lepszy. Ten transfer mógł wypalić lub nie. Nie wypalił - mówi Czesław Michniewicz w rozmowie podsumowującej sezon.

Na swoją szansę w Dynamie będzie także pracował Artem Szabanow, który do Legii był wypożyczony do końca sezonu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
Rusyn wraca do Dynama - 21.05.2021 / 14:50, *.plus.pl

Nareszcie

odpowiedz
Dm - 21.05.2021 / 14:43, *.plus.pl

Szkoda że tytuł newsa nie brzmi Kucharski idzie do dynama.

odpowiedz
Nareszcie jakieś wzmocnienie - 21.05.2021 / 14:29, *.plus.pl

Gość i tak nawet do rezerw się nie łapał na podstawowy skład więc to mówi wszystko i świadczy jednak o akademii i juniorach skautingu rozeznaniu rynku przez pion sportowy bo sprowadza się szrot z zagranicy jako ,,wzmocnienia" żeby Czesław nie płakał zamiast szukać talentów w kraju w niższych ligach lub dać szansę tym co są w rezerwach jak Warchoł np. No chyba że ta akademia jest tak słaba że nikt tam godny polecenia do 1 drużyny nie gra. Za Vukovicia dostali szansę w sumie Cielemecki Mosor Włodarczyk Praszelik nawet Warchoł gola strzelił a gdzie są dzisiaj? Czyli 0 postępów zrobili albo zabrakło odwagi żeby odważniej na kogoś postawić. Jedyny Praszelik się wybił i cos tam w Śląsku gra. Obecnie tak jak Czesław w wywiadzie powiedział że młodzieżowca prędzej załatwia niż komuś dadzą szansę, tam pier...i o Kisielu czy Skibickim Miszcie ale to tylko taka papka dla mediów bo to boidupa z poznania i nie ma odwagi na młodych postawić a może z drugiej strony pokazuje że nie ma na kogo? Tylko że czasem lepiej uczyć atmosfery 1 drużyny Polaka niż gościa z Albanii lub Uzbekistanu co więcej odpoczywa niż trenuje, chociaż metody Czeska trudno nazwać ,,treningami" .

odpowiedz
Legia1 - 21.05.2021 / 14:14, *.plus.pl

On powinien być w rubryce ubyli ale w Legii II chyba.

odpowiedz
Prawda leży po srodku - 21.05.2021 / 14:09, *.plus.pl

Takie wzmocnienie to było że nawet nie dostał szansy pożegnania w meczu z Podbeskidziem jak veso czy Lewczuk Cierzniak ;)

odpowiedz
Ja - 21.05.2021 / 14:05, *.plus.pl

Zacznijmy od tego że on w ogóle nie powinien tu być tak samo jak ramadan i albanczyk nie wiem w czym są lepsi od Warchoła czy Rosolka?że są obcokrajowcami?

odpowiedz
:) - 21.05.2021 / 14:02, *.plus.pl

Rusin do Kijowa a do nas wraca Rosołek.

odpowiedz
Korek - 21.05.2021 / 01:42, *.chello.pl

Świetna wiadomość! Dalszy komentarz zbyteczny...

odpowiedz
Wolfik - 20.05.2021 / 13:44, *.mm.pl

Kto by się spodziewał. Takiego kozaka oddali....

odpowiedz
Marcel - 20.05.2021 / 12:34, *.t-mobile.pl

Kolejny totalny niewypał w Legii. Pomijając już umiejętności piłkarskie, widać, że to gość, który mentalnie nie pasuje do Legii i w ogóle do piłki na ekstraklasowym poziomie.

odpowiedz
Sasza - 20.05.2021 / 11:49, *.chello.pl

No cóż, przynajmniej chłopak nabrał u nas trochę doświadczenia, zobaczył że nie ma nic za darmo a gwiazdorzyć to może Messi albo Ronaldo. Krzyż na drogę.

odpowiedz
Hautausmaa - 20.05.2021 / 10:33, *.tpnet.pl

Legenda! Książki o nim będą wspominać... "a po morzach i oceanach pływać będą statki 'Nazarij Rusyn'!"

odpowiedz
Warrior - 20.05.2021 / 06:53, *.plus.pl

Zaciąg zimowy powinien odejść cały w lato, ale przecież to by było przyznanie się do błędu przez kucharskiego.

odpowiedz
Lipa - 20.05.2021 / 00:56, *.chello.pl

Na budowę pustaki nosić.Kolejny roszczeniowiec.

odpowiedz
jo - 19.05.2021 / 22:44, *.tpnet.pl

Jak mawiał Siara Siarzewski - Czy tobie czasem Rusyn sufit na łeb się nie spadł...???

odpowiedz
Mrok - 19.05.2021 / 22:19, *.chello.pl

Spakuj i zabierz jeszcze fryzjera szczekacza

odpowiedz
Hiszpan - 19.05.2021 / 20:16, *.telnaptelecom.pl

Kto zatrudnił tego ogórka. Podobnie jak Muuuuciego i Jaszczura. Jak nazywa się ten parodysta?

odpowiedz
Arek - 19.05.2021 / 19:42, *.tpnet.pl

I bardzo dobrze. Won!

odpowiedz
bizon - 19.05.2021 / 19:29, *.centertel.pl

Powiadają: BABA z wozu koniom lżej...

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 19.05.2021 / 19:13, *.plus.pl

Niech spada a rosolkowi i warcholowi dać szansę teraz.

odpowiedz
eLO - 19.05.2021 / 18:27, *.chello.pl

Szkoda bo to dobry chłopak był i mało pił.

odpowiedz
aaaff - 19.05.2021 / 18:14, *.69.5

Za dobry dla nas xD

odpowiedz
nymirek - 19.05.2021 / 17:59, *.rcncustomer.com

chcialbym by Dynamo trafilo na Legię i dostało od Legii łomot,

odpowiedz
Tonnies - 19.05.2021 / 17:57, *.chello.pl

takie wspomnienie z 1987 (przed meczem Polska-Norwegia)

Pierwszy z dwóch występów Marka Ługowskiego (dzięki temu, że selekcjoner miał do dyspozycji zaledwie 14 zawodników, gdyż Zbigniew Boniek i Włodzimierz Smolarek nie dotarli na zgrupowanie, Marek Koniarek został usunięty ze względów dyscyplinarnych, Jan Karaś doznał kontuzji, a Dariusz Dziekanowski był w dniu meczu "niedysponowany"...).

odpowiedz
Farme(L) - 19.05.2021 / 17:45, *.02.net

ChMWD!!! I niech samochodem jedzie!!!

odpowiedz
Endriu - 19.05.2021 / 17:13, *.centertel.pl

Najwyższy czas, żegnamy bez żalu

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 19.05.2021 / 16:56, *.plus.pl

Dobrze jeden ogor mniej jeszcze tylko uzbek i muci.Z nich też wiele pożytku nie ma.

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.05.2021 / 16:40, *.vectranet.pl

Dobrze, że to tylko wypożyczenie... Za 2 tygodnie nikt nie będzie o nim pamiętał.

odpowiedz
Warszawiak - 19.05.2021 / 16:39, *.cdn77.com

I bardzo dobrze. Nie będzie nam na piłkach siadał. A Szabanowa, to sam mogę do granicy podwieźć.

odpowiedz