Nazarij Rusyn - fot. Woytek / Legionisci.com

Rusyn wraca do Dynama

Woytek

Nazarij Rusyn, który od zimy tego roku był wypożyczony do Legii Warszawa wraca do Dynama Kijów. Stołeczny klub zdecydował się na skrócenie wypożyczenia, które miało obowiązywać do końca tego roku kalendarzowego. Rusyn rozpocznie przygotowania do nowego sezonu z pierwszym zespołem Dynama, a potem sztab szkoleniowy podejmie decyzję co dalej.

- On się poddał. Nie odnalazł się w naszej rzeczywistości, myślał, że będzie łatwiej. Świadczy o tym ta wypowiedź, że trafił do słabszej ligi. Może nie jest to liga na miarę Szachatara Donieck czy Dynama Kijów, ale jest trudna i wymagająca. Jemu wydawało się, że będzie kimś ważnym w drużynie, ale nie zapracował na to. Nikt nie jest zadowolony, jak przychodzi nowy zawodnik i chce od razu wszystkich minąć w kolejce, a jeszcze nic wielkiego w piłce nie zrobił. Jak przyjdzie dobry piłkarz, to każdy to zaakceptuje. Ci, którzy z nim rywalizowali, widzieli, że on nie był od nich lepszy. Ten transfer mógł wypalić lub nie. Nie wypalił - mówi Czesław Michniewicz w rozmowie podsumowującej sezon.

Na swoją szansę w Dynamie będzie także pracował Artem Szabanow, który do Legii był wypożyczony do końca sezonu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
Rusyn wraca do Dynama - 21.05.2021 / 14:50, *.plus.pl

Nareszcie

odpowiedz
Dm - 21.05.2021 / 14:43, *.plus.pl

Szkoda że tytuł newsa nie brzmi Kucharski idzie do dynama.

odpowiedz
Nareszcie jakieś wzmocnienie - 21.05.2021 / 14:29, *.plus.pl

Gość i tak nawet do rezerw się nie łapał na podstawowy skład więc to mówi wszystko i świadczy jednak o akademii i juniorach skautingu rozeznaniu rynku przez pion sportowy bo sprowadza się szrot z zagranicy jako ,,wzmocnienia" żeby Czesław nie płakał zamiast szukać talentów w kraju w niższych ligach lub dać szansę tym co są w rezerwach jak Warchoł np. No chyba że ta akademia jest tak słaba że nikt tam godny polecenia do 1 drużyny nie gra. Za Vukovicia dostali szansę w sumie Cielemecki Mosor Włodarczyk Praszelik nawet Warchoł gola strzelił a gdzie są dzisiaj? Czyli 0 postępów zrobili albo zabrakło odwagi żeby odważniej na kogoś postawić. Jedyny Praszelik się wybił i cos tam w Śląsku gra. Obecnie tak jak Czesław w wywiadzie powiedział że młodzieżowca prędzej załatwia niż komuś dadzą szansę, tam pier...i o Kisielu czy Skibickim Miszcie ale to tylko taka papka dla mediów bo to boidupa z poznania i nie ma odwagi na młodych postawić a może z drugiej strony pokazuje że nie ma na kogo? Tylko że czasem lepiej uczyć atmosfery 1 drużyny Polaka niż gościa z Albanii lub Uzbekistanu co więcej odpoczywa niż trenuje, chociaż metody Czeska trudno nazwać ,,treningami" .

odpowiedz
Legia1 - 21.05.2021 / 14:14, *.plus.pl

On powinien być w rubryce ubyli ale w Legii II chyba.

odpowiedz
Sasza daawaj!!! - 21.05.2021 / 14:31, *.plus.pl

@Legia1: Sokołowski nawet nie wie że on odszedł pewnie.

odpowiedz
Prawda leży po srodku - 21.05.2021 / 14:09, *.plus.pl

Takie wzmocnienie to było że nawet nie dostał szansy pożegnania w meczu z Podbeskidziem jak veso czy Lewczuk Cierzniak ;)

odpowiedz
Mistrz:) - 21.05.2021 / 14:37, *.plus.pl

@Prawda leży po srodku: No przy Rusynie ten Uzbek to wybitny transfer parę minut zagrał z Wisłą i na medal za Mistrza się załapał :) kiedyś chyba były jakieś limity meczów żeby dostać medal?

odpowiedz
Boniek Platini jeden uj - 21.05.2021 / 14:39, *.plus.pl

@Mistrz:): Coś tam było chyba

odpowiedz
Warrior - 21.05.2021 / 14:46, *.plus.pl

@Boniek Platini jeden uj: Tobiasz też dostał medal a meczu nie grał więc coś zmienili.

odpowiedz
Ja - 21.05.2021 / 14:05, *.plus.pl

Zacznijmy od tego że on w ogóle nie powinien tu być tak samo jak ramadan i albanczyk nie wiem w czym są lepsi od Warchoła czy Rosolka?że są obcokrajowcami?

odpowiedz
:) - 21.05.2021 / 14:02, *.plus.pl

Rusin do Kijowa a do nas wraca Rosołek.

odpowiedz
Fan Mioduskiego - 21.05.2021 / 14:07, *.plus.pl

@:): Na jedno wyjdzie chociaż Rosołek jednak coś tam pokazał a ten to ....

odpowiedz
Kibic w kapciach - 21.05.2021 / 14:11, *.plus.pl

@Fan Mioduskiego : A ten to... Może najwyżej na piłce posiedzieć

odpowiedz
Korek - 21.05.2021 / 01:42, *.chello.pl

Świetna wiadomość! Dalszy komentarz zbyteczny...

odpowiedz
Wolfik - 20.05.2021 / 13:44, *.mm.pl

Kto by się spodziewał. Takiego kozaka oddali....

odpowiedz
Marcel - 20.05.2021 / 12:34, *.t-mobile.pl

Kolejny totalny niewypał w Legii. Pomijając już umiejętności piłkarskie, widać, że to gość, który mentalnie nie pasuje do Legii i w ogóle do piłki na ekstraklasowym poziomie.

odpowiedz
Sasza - 20.05.2021 / 11:49, *.chello.pl

No cóż, przynajmniej chłopak nabrał u nas trochę doświadczenia, zobaczył że nie ma nic za darmo a gwiazdorzyć to może Messi albo Ronaldo. Krzyż na drogę.

odpowiedz
Hautausmaa - 20.05.2021 / 10:33, *.tpnet.pl

Legenda! Książki o nim będą wspominać... "a po morzach i oceanach pływać będą statki 'Nazarij Rusyn'!"

odpowiedz
Warrior - 20.05.2021 / 06:53, *.plus.pl

Zaciąg zimowy powinien odejść cały w lato, ale przecież to by było przyznanie się do błędu przez kucharskiego.

odpowiedz
Lipa - 20.05.2021 / 00:56, *.chello.pl

Na budowę pustaki nosić.Kolejny roszczeniowiec.

odpowiedz
jo - 19.05.2021 / 22:44, *.tpnet.pl

Jak mawiał Siara Siarzewski - Czy tobie czasem Rusyn sufit na łeb się nie spadł...???

odpowiedz
Mrok - 19.05.2021 / 22:19, *.chello.pl

Spakuj i zabierz jeszcze fryzjera szczekacza

odpowiedz
Hiszpan - 19.05.2021 / 20:16, *.telnaptelecom.pl

Kto zatrudnił tego ogórka. Podobnie jak Muuuuciego i Jaszczura. Jak nazywa się ten parodysta?

odpowiedz
oLaf - 19.05.2021 / 22:01, *.vectranet.pl

@Hiszpan: dobre! ; ))) Ten Parodysta powinien mieć zakaz stadionowy!

odpowiedz
Arek - 19.05.2021 / 19:42, *.tpnet.pl

I bardzo dobrze. Won!

odpowiedz
bizon - 19.05.2021 / 19:29, *.centertel.pl

Powiadają: BABA z wozu koniom lżej...

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 19.05.2021 / 19:13, *.plus.pl

Niech spada a rosolkowi i warcholowi dać szansę teraz.

odpowiedz
eLO - 19.05.2021 / 18:27, *.chello.pl

Szkoda bo to dobry chłopak był i mało pił.

odpowiedz
Lupus - 19.05.2021 / 20:11, *.centertel.pl

@eLO: Może dla tego odszedł, że mało pił.
A sama dobroć nie wystarczy.

odpowiedz
aaaff - 19.05.2021 / 18:14, *.69.5

Za dobry dla nas xD

odpowiedz
nymirek - 19.05.2021 / 17:59, *.rcncustomer.com

chcialbym by Dynamo trafilo na Legię i dostało od Legii łomot,

odpowiedz
Tonnies - 19.05.2021 / 17:57, *.chello.pl

takie wspomnienie z 1987 (przed meczem Polska-Norwegia)

Pierwszy z dwóch występów Marka Ługowskiego (dzięki temu, że selekcjoner miał do dyspozycji zaledwie 14 zawodników, gdyż Zbigniew Boniek i Włodzimierz Smolarek nie dotarli na zgrupowanie, Marek Koniarek został usunięty ze względów dyscyplinarnych, Jan Karaś doznał kontuzji, a Dariusz Dziekanowski był w dniu meczu "niedysponowany"...).

odpowiedz
Farme(L) - 19.05.2021 / 17:45, *.02.net

ChMWD!!! I niech samochodem jedzie!!!

odpowiedz
bum - 19.05.2021 / 18:17, *.virginm.net

@Farme(L): na wrotkach

odpowiedz
Endriu - 19.05.2021 / 17:13, *.centertel.pl

Najwyższy czas, żegnamy bez żalu

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 19.05.2021 / 16:56, *.plus.pl

Dobrze jeden ogor mniej jeszcze tylko uzbek i muci.Z nich też wiele pożytku nie ma.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 19.05.2021 / 17:01, *.mm.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: Muci jest młody a technicznie daje radę. Pewnie to samo pisales o Vadisie lub Pekharcie...

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 19.05.2021 / 17:03, *.plus.pl

@Or(L)ando Sa: Cóż ilu ludzi tyle opinii.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.05.2021 / 17:43, *.bredband2.com

@Or(L)ando Sa: Serio? Daje rade? Technicznie? Wiesz co, przy tym albanskim wirtuoazie pilkarskim to nawet Helio Pinto wygladal jak sam Messi. Nough said.

odpowiedz
Wrath - 19.05.2021 / 18:53, *.chello.pl

@Krzeszczu: Ale Helio to Ty szanuj :D Rado w którymś wywiadzie wymieniło go jako drugiego po Alejandro Cabralu najlepiej wyszkolonego technicznie zawodnika z którym grał w (L). Problemem tylko i aż była nieumiejętność przełożenia czarów z treningu na mecz :D

odpowiedz
Krzeszczu - 19.05.2021 / 19:03, *.bredband2.com

@Wrath: Ja Pinto zawsze szanowalem, i nie raz, poniekda pod prad, o tym na tutejszym forum pisywalem. I nie raz za to oberwalem od Usual Suspects tak chetnie bluzgajacych miesem. Kumatych ktorzy wszystko zawsze wiedza. Dlatego mowie, Pinto przy albancu to Messi.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.05.2021 / 19:08, *.bredband2.com

@Wrath: Albo inaczej, albaniec przy Pinto to jak trabant przy audi.

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.05.2021 / 16:40, *.vectranet.pl

Dobrze, że to tylko wypożyczenie... Za 2 tygodnie nikt nie będzie o nim pamiętał.

odpowiedz
Wukashi - 19.05.2021 / 17:47, *.play-internet.pl

Ja chyba zadnego podawacza pilek nie pamietam. Chociaz...

odpowiedz
Warszawiak - 19.05.2021 / 16:39, *.cdn77.com

I bardzo dobrze. Nie będzie nam na piłkach siadał. A Szabanowa, to sam mogę do granicy podwieźć.

odpowiedz