REKLAMA

Judo

Sześć medali na MP Weteranów i Amatorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas XXI mistrzostw Polski Weteranów w judo, które odbyły się w Luboniu, legioniści wywalczyli dwa złote medale - zdobyli je Roman Janiszewski oraz Nikola Milanović. Legia po raz pierwszy wystawiła kobiecą reprezentację podczas mistrzostw Polski Amatorów. Legionistki z Lubonia przywiozły trzy złote medale (Agata Czałbowska, Agnieszka Olejnik i Agata Święch) oraz jeden srebrny (Anna Jagiełło).
Gratulacje!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
MK - 25.05.2021 / 15:07, *.187.2

Gratulacje!

odpowiedz
Ziomek69 - 25.05.2021 / 07:59, *.65.145

Brawo Legioniści! (L)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.