REKLAMA

Legia Fight Club

Wygrana Paszkiewicza na gali KOK

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwaj zawodnicy Legia Fight Club wzięli udział w gali King of Kings (KOK) World Series 2021, która odbyła się w Centrum Sportu na warszawskim Wilanowie, w formule PRO K-1. W kat.-75kg, Adrian Paszkiewicz z LFC pokonał Kamila Koperskiego przez TKO w drugiej rundzie.

Z kolei Kacper Glinicki (LFC) w walce kat. -63kg przegrał, przez jednogłośną decyzję, walkę z Marcinem Majewskim. Trenerem zawodników jest Karol Łada.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.