fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pekhart w kadrze Czech na Euro

Woytek, źródło: 90minut.pl

Tomáš Pekhart z Legii Warszawa został powołany do reprezentacji Czech na mistrzostwa Europy. Król strzelców Ekstraklasy będzie miał możliwość gry ze Szkocją (14 czerwca, 15:00, Glasgow), Chorwacją (18 czerwca, 18:00, Glasgow), i Anglią (22 czerwca, 21:00, Londyn). Przed turniejem Czesi zmierzą się towarzysko z Włochami (4 czerwca, 20:45, Bolonia) i Albanią (8 czerwca, 20:15, Praga).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
bizon - 25.05.2021 / 14:05, *.centertel.pl

Może dojść do ciekawego legijnego pojedynku na Euro: Tomáš Pekhart vs. Josip Juranović!

odpowiedz
Wariat - 25.05.2021 / 13:39, *.chello.pl

final Polska Brazylia

odpowiedz
Karol - 25.05.2021 / 13:46, *.orange.pl

@Wariat: o takich rzeczach nie pisze się samemu tylko żonie się karze robić wpisy w społecznościówkach

odpowiedz
Jano - 25.05.2021 / 17:20, *.orange.pl

@Karol: hehe śmiechłem!!!!

odpowiedz
woot - 25.05.2021 / 17:22, *.orange.pl

@Karol: karze?

odpowiedz
Jano - 25.05.2021 / 17:29, *.orange.pl

@woot: jak zasłuży :)

odpowiedz
Wariat - 25.05.2021 / 13:37, *.chello.pl

z innej beczki, wyslalem cv do legia tenis schóól, na stanowisko kortowego, kiedy mozna spodziewac sie odpowiedzi? podobno cala Legia zawsze razem a ja nie mam zadnej odpowiedzi!!!

odpowiedz
Ksiek Kononowicz - 25.05.2021 / 15:21, *.tpnet.pl

@Wariat: ugółem ja to posade se biere se z majorem

odpowiedz
Egon - 25.05.2021 / 13:22, *.centertel.pl

Klawo jak cholera

odpowiedz
Szyszko - 25.05.2021 / 12:58, *.tpnet.pl

I tak z tej mizernej ligi można wypłynąć - tylko przez Legię. Także grajki trzeciego świata rozwagi przy wyborach klubu ;)

odpowiedz
wwww - 25.05.2021 / 11:52, *.com.pl

grają dwa razy glasgow raz london....i gdzie tu równe szanse...? ełefa not respect.....

odpowiedz
Jasio - 25.05.2021 / 11:20, *.chello.pl

Księgowa się cieszy się.

odpowiedz