REKLAMA

Wyniki konkursu Wygraj KOPA!

Redakcja

W wiosennej edycji konkursu Wygraj KOPA wzięło udział 431 osób. Najwięcej punktów zdobył i tym samym zwyciężył Kris1901. Wygrywa on oryginalną koszulkę meczową ufundowaną przez naszą redakcję. Drugie miejsce zajął użytkownik enia, a trzecie Marcelinho66.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Pozostałym dziękujemy za rywalizację i zapraszamy na kolejną edycję już niebawem!

Klasyfikacja końcowa Wygraj KOPA

1. Kris1901 - 128 pkt. (oryginalna koszulka Legii Warszawa z sezonu 2020/2021)
2. enia - 127 pkt. (legijny t-shirt, szalik)
3. Marcelinho66 - 125 pkt. (legijny t-shirt)

Pełna klasyfikacja konkursu

Wszystkim zwycięzcom wysłaliśmy informacje o nagrodach na skrzynki pocztowe.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Starejaja - 31.05.2021 / 17:13, *.151.241

Gram w KOPA już kilka lat. Fajna zabawa, ale coraz mniej graczy się zapisuje.Kiedyś grało powyżej tysiąca. Może formuła się opatrzyła? Może nowe pytania? Droga Redakcjo pokombinuj coś w tym temacie. Pozdrowienia dla wszystkich zakręconych na KOPA.

odpowiedz
grzesiod1 - 26.05.2021 / 14:13, *.vivapoland.pl

Ta klasyfikacja końcowa się nie zgadza bo nie mam punktów dodanych za ostatnią kolejkę...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.