REKLAMA

Szermierka

Pruchnik 34. w PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Jedyny szpadzista Legii Warszawa, który wziął udział w trzecich zawodach Pucharu Polski juniorów młodszych, które odbyły się w Radlinie, niestety odpadł bardzo szybko z rywalizacji. Stanisław Pruchnik przegrał już w pierwszej rundzie z Szymonem Drozdowskim z Sokoła Mielec 8:15. Legionista został ostatecznie sklasyfikowany na miejscu 34.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.